خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / ۶ مدل از شیکترین کفش های مناسب جین

۶ مدل از شیکترین کفش های مناسب جین

۶ مدل از شیکترین کفش های مناسب جین ، معمولا در بین همه اقشار جامعه طرفدارهای زیادی دارد و همه افراد در موقعیت ها و مکانهای مختلف از آن استفاده می کنند. ترکیب رنگ لباسها با هم در استایل افراد تأثیر دارد، هماهنگ کردن شلوار و کفش با هم نیز تاثیر زیادی در فرم و شکل افراد دارد.

کفش مناسب جین

با شلوار جین راسته چه نوع کفشهایی ست می شود ؟

شلوار جین راسته ، یکی از انواع شلوارهای جینی است که طرفدار زیادی در بین  همه افراد جامعه ، بخصوص نسل جوان دارد. به طوری که هر فرد، معمولا دربین لباسهایش از این مدل شلوار حداقل یک یا دو نمونه دارد. که ، نیاز به سلیقه  دارد. چرا که هرچقدر ترکیب رنگ لباسها با هم در شکل ظاهری افراد تأثیر دارد، به همان انداز نیز هماهنگ کردن شلوار و کفش با هم نیز تاثیر دارد. بنابراین ست کفش مناسب با شلوار جین از حساسیت و اهمیت زیادی برخوردار است.

اگر در بیشتر تیپ و لباسهای خود ، از شلوار جین استفاده می کنید ،سعی کنید کفشی انتخاب کنید که برای ست با انواع شلوار جین مناسبباشد.به این نکته توجه داشته باشید که کفش های اسپرت در کنار شلوار جین بسیار شیک و مناسب هستند.اگر  سعی کنید از  کفش اسپرت لژ دار استفاده کنید که زیبایی آن دوچندان می شود.

ست کفش با شلوار جین ، تقریبا از کار های سختی است که می توانیم انجام دهیم. بنابراین نیاز به سلیقه و کمی حوصله دارد. که شما با  کمی سلیقه و وقت گذاشتن برای انتخاب کفش ، می توانید بهترین فرم و تیپ را برای خود رقم بزنید.کفش های پاشنه بلند برای خانمها ، می تواند  انتخاب مناسبی برای ست کفش مناسب با شلوار جین باشد.

مدل کفش

کفش مناسب جین در سال ۲۰۲۰

کفش بر روی پوشش تأثیر زیادی دارد و می تواند به سرعت ظاهر  را زیبا یا زشت نشان دهد. بنابراین ، اگر می خواهید شیک به نظر برسید ،سعی کنید در انتخاب کفش نیز حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید نهایت شیک بودن را به قیافه و استایل خود هدیه کنید.کفش قایقی ، کفشی است که بیش از هشتاد سال قدمت دارد .این کفش ها  تقریبا نیمه رسمی به حساب می آیند و با هر لباسی هماهنگ نمی شوند ؛ اما با توجه به فرم زیبایی که دارد می تواند در گروه ست با شلوار جین قرار بگیرد.

کفش آکسفورد مردانه اسکچرز نیز از جمله کفش مناسب در سال ۲۰۲۰ است . این کفش می تواند با شلوار جین ، ظاهری بسیار زیبا به شما بدهد.

کفش با جین

۵ مدل کفش برای موقعیت های متفاوت

انواع زیادی از مدل های کفش  وجود دارد که هر کدام مناسب برای مکانها و جاهای مختلفی هستند.  بعضی رسمی و اداری هستند و بعضی مناسب برای مهمانی ها و دور همی های خانوادگی و دوستانه ؛  و بعضی نیز راحتی و برای  پوشیدن در کوچه و خیابان و بازار و…..

مانند:

  • کفش های بوم یا آلستار: این کفش ها ، سبک وزن هستند و اما برای پوشیدن گاه به گاه انتخابی  بسیار شیک و عالی هستند. کاملاً راحت  هستند و تنوع رنگ و الگو دارندو با شلوار جین بسیار شیک هستند. و معمولا برای پوشیدن در کوچه بازار و ، پیاده روی و کارهای روزانه ، کفش مناسبی هستند.
  •  چکمه های نظامی: این چکمه ها، تقریبا به شکل چکمه هایی هستند که در ارتش و نظام می پوشند.و  خیلی محکم و معمولاً دارای بندهایی در قسمت جلویی هستند.و بسیار چکمه های شیک و زیبایی هستند وبرای فصل زمستان و سرما بسیار مناسب هستند.
  • کفش صندل: صندل راحتی و شیکی است که انواع مردانه و زنانه دارد و  بهترین گزینه برای تابستان است.صندل ها فقط برای تفریح دوستانه و رانندگی در مسیر سفر مناسب اند و با لباس های راحتی ست میشوند.
  • کفش مدل آکسفورد : یک کفش کاملا رسمی مردانه که برای  اداره ها و در مواقعی که کت و شلوار می پوشند ، از آن استفاده می کنند.
  •  کفش مدل چوکا:  که بوت نسبتا کوتاهی است و نیمه رسمی به حساب می آیند و برای لباس اسپرت نیز قابل استفاده هستند.
  • کفش کالج: کفش های سبک و راحتی هستند که جریان هوا به راحتی از آن عبور می کند  و برای تابستان، با لباس اسپرت بسیار زیبا هستند.

مدل کفش شیک

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …