خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / گان پزشکی بورس تولید و فروش بی واسطه با نازلترین قیمت

گان پزشکی بورس تولید و فروش بی واسطه با نازلترین قیمت

گان پزشکی بورس تولید و فروش بی واسطه یازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن…برای خرید گان جراحی یکبار مصرف ،لباس اتاق عمل بیمار ،لباس اتاق عمل مردانه ، زنانه و بچگانه میتوانید از طریق شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی در ارتباط باشید.

گان پزشکی

استانداردهایی که گان پزشکی باید داشته باشد

گان پزشکی ، لباسی است مخصوص پزشک جراح و عوامل اتاق عمل ،هنگامی که عملی جراحی باید انجام گرفته شد  از این لباس استفاده می کنند تا از تماس مواد غیر بهدشتی با بدن آنها پیشگیری شود . همچنین از تماس با باکتری ها، قارچها و عفونت های احتمالی که در محیط اتاق عمل است با بدن جراح و پرسنل اتاق عمل پیشگیری شود.

گان پزشکی معمولا در رنگهای سبز،آبی و خاکستری تولید می شود. این رنگها چشم پزشک را خسته  اذیت نمی کنند و در مقابل اشیای قرمز و خون، دید چشم پزشک را تقویت می کنند.گان مخصوص پزشک جراح  بهتر است از جنس پنبه باشد، چرا که گردش هوا می تواند از پنبه عبور کند و این باعث می شود ک بدن پزشک عرق نکند.رنگ گان باید ضد آب ژاول باشد؛ معمولا لباس جراح را شستشو می دهند ؛ لباسی که ضد آب ژاول باشد مواد شوینده هیچ تأثیری بر آن ندارد  و رنگ آن را تغییر نمی دهد.

گان پزشکی در دو نوع تولید می شود:

  • گان یکبار مصرف که جنس آن از پارچه های بی بافت است.
  • گان چند بار مصرف که معمولا از جنس پنبه و پلی استر است.

پارچه ای که برای تولید گان پزشکی استفاده می شود  باید  بدون تار و پود باشد وجود تارو پور در گان باعث تجمع میکرو ارگانیسم ها شده و از استریل صحیح آن جلوگیری می کند. به همین خاطر در تولید آنها بیشتر از پارچه های اسپان باند یکبار مصرف استفاده می کنند. چون این پارچه ها از لایه های پرس شده ای هستند که تار و پود ندارند

گان پزشکی یکبار مصرف علاوه بر سهولت استفاده ،سبک و راحت بودن ،از لحاظ استریل بودن نیز جای نگرانی ندارد.گان پزشکی معمولا در دو سایز L و XL تولید میشوندو بر حسب نوع عمل به گان ساده و ضد آب تقسیم می شود که در گان ضد آب قفسه سینه و آستین را تقویت شده می سازند تا در عمل جراحی سنگین مثل مل قلب، از نفوذ مایعات و خون آبه به بدن جراح جلوگیری شود.

گان پزشکی باید دارای قد  بلند و دارای آستین های  کشباف باشند.گان پزشکی باید از پارچه های با کیفیت تولید شود، در صورتی که پارچه بی کیفیت باشد ، بدن جراح عرق می کند و این بالا عرق کردن  در حین عمل جراحی باعث کاهش تمرکز پزشک میشود.

بورس گان پزشکی

مزیت های استفاده از گان پزشکی

از عوامل انتقال آلودگی وعفونتهای بیمارستانی،  تماس فرد با فرد، و یا تماس فرد با اشیاء و اجسام آوده و غیر بهداشتی است . بنابراین باید نکات بهداشتی را رعایت کرد و علاو بر این، استفاده از گان پزشکی بهداشتی، نقش مهمی در جلوگیری و کنترل عفونتهای بیمارستانی و باکتری ها و قارچها  خواهد داشت.

عفونت‌های بیمارستانی همیشه از ناراحتی های محیط بیمارستان  در امر بهداشت و درمان  برای عوامل بیمارستانی بوده است و همیشه منابع مالی زیادی صرف این معضل شده است و علاو بر این باعث افزایش روزهای بستری بیمار شده است . گان پزشکی باید قابلیت حفاظت در برابر خون و این عفونت های بهداشتی را داشته باشد. و همچنین یک گان پزشکی باید راحتی جراح را به همراه داشته باشد.

یک گان پزشکی مناسب باید قابلیت حفاظت در برابر باکتری ها و عفوتهای بیمارستانی را داشته باشد. قابلیت تنفس داشته باشد،یعنی اینکه هوا به راحتی از آن عبور کند و مانع عرق کردن پزشک شود. و همچنین راحت باشد.علاوه بر اینها باید قیمت مناسبی داشته باشد.

به طور کلی مزیت استفاده از گان پزشکی، اینست که فردی که لباس استریل پوشیده را از افرادی که لباس غیراستریل به تن دارند جدا می سازد.

گان پزشکی یکبار مصرف

انواع گان پزشکی و لباس ایزوله مخصوص کرونا

گان های پزشکی در دو نوع یکبار مصرف و چندبار مصرف تولید میشوند.گان های چند بار مصرف توسط لمینت ضد آب می شوند.اما از گان های یکبار مصرف به دلیل راحتی ان ها بیشتر استفاده میکنند.

گان ها مخصوص پزشکان و بیماران هستند .گان مخصوص پزشکان در قسمت سر آستینش کشبافت دوخته میشود.گرماژ پارچه ها از ۳۸ تا ۴۰ گرم است و قد ان ها از ۱۱۵ تا ۱۲۰ سانتی متر استاندارد است.تمامی گان ها از پشت باز بوده و توسط یک بند بهم متصل میشوند.جنسشان نیز اسپان باند(نبافت) است.

امروزه با شیوع بیماری کرونا ویروس ،بازرگانی صنعت و معدن اقدام به تولید لباس های ایزوله نیز کرده است.لباس های ایزوله از جنس اسپان باند چندلایه با لایه پلی اتیلنی هستند که در دو سطح ۴ و ۶ به دلیل کیفیت بالای این دو سطح به فروش میرسند.

ویژگی این دو سطح :

  • ضد تعرق
  • سبک و راحت
  • از ورود ویروس و میکروب و هرگونه آلودگی دیگر جلوگیری میکنند.
  • تنفس پذیری بالا دارند.
  • از ورود اب و خون به داخل بدن جلوگیری میکنند.
  • به دلیل یکسره بودنشان و کلاهی که سر خود لباس است ، تمام بدن را میپوشانند.

برای خرید بهترین لباس های ایزوله از بازرگانی صنعت و معدن لطفا از طریق شماره های سایت با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

لباس ایزوله

بورس تولید و فروش بی واسطه گان یکبار مصرف

تجار و بازرگانان محترم برای خرید ، ثبت سفارش و اطلاع از قیمت انواع گان های یکبار مصرف بیمارستانی ، از طریق واتس اپ ، تلگرام و یا شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …