خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / چگونه کفش مناسب شلوار پارچه ای را انتخاب کنیم

چگونه کفش مناسب شلوار پارچه ای را انتخاب کنیم

چگونه کفش مناسب شلوار پارچه ای را انتخاب کنیم ؟ شلوار پارچه ای ، شلواری است که هم می توان با آن تیپ و استایل اسپرت داشت و همچنین می توان ستی رسمی و مجلسی داشت.بنابراین باید اصول انتخاب کفش مناسب شلوار پارچه ای را دانست..

کفش شلوار پارچه ای

اصول انتخاب کفش برای شلوار پارچه ای

شلوار پارچه ای ، شلواری است که هم می توان با آن تیپ و استایل اسپرت داشت و همچنین می توان ستی رسمی و مجلسی داشت. به این معنا که شما هم می توانید در مجالس خود از این نوع شلوار استفاده کنید و هم می توانید در محیط بیرون اعم از دانشگاه و مدرسه و … استفاده کنید. برای مثال آقایان می توانند با انتخاب کفش کالجی که بند دارد هم در مجالس رسمی خودتان با شلوار پارچه ای استفاده کنید و هم در مکان های جانبی دیگر. همچنین خانم ها هم می توانند با کفش پاشنه بلند همراه با شلوار پارچه ای در مراسم های رسمی شرکت کنند.

در مطلب زیر به نکاتی درباره انتخاب کفش مناسب اشاره می شود :

  • افرادی که پاهای کوتاهی دارند سعی کنند از شلوار پارچه ای جذب استفاده کنند تا پاهایشان را بلند تر نشان دهد. همچنین این افراد بهتر است از کفش های پاشنه بلند استفاده کنند.
  • آقایان می توانند با شلوار پارچه ای ، کفش رسمی را ست کنند که ترکیبی بسیار شیک ساخته می شود.. اگر رنگ شلوار یا کفششان فرق داشت ، بهتر است از کفش مشکی رنگ و یا عسلی استفاده کنند.
  • خانم هایی که تمایل به پوشیدن شلوار بزرگ و گشاد دارند ، پیشنهاد می شود که به دنبال کفش های پاشنه بلند و یا کفش های کالج باشند. این نوع کفش ها برای خانم ها مناسبتر است.

شلوار پارچه ای

انتخاب کفش مناسب بر اساس شکل بدن

بهتر است در زمان خرید کفش ، کفشی را انتخاب کنید که بدن خودتان را تکمیل کند. در ادامه به ۵ قالب بدن اشاره شده و نوشته شده است که چه کفش هایی خوب است برای این افراد و چه کفش هایی خوب نیست.

  • قالب بدن ساعت شنی مانند :

بهترین انتخاب برای افرادی که بدنشان به شکل ساعت شنی است ، کفش های سر گرد و یا انگشتی است. همچنین این افراد از پوشیدن کفش های نوک تیز و کفش های مچی خودداری کنند.

  • قالب بدن سیب مانند :

این افراد تا می توانند از کفش های پاشنه لژ دار و یا کفش هایی که با رنگ های روشن و برجسته پوشیده شده اند ، استفاده کنند. زیرا این نوع کفش ها باعث می شود که دور کمر شما باریک تر بنظر برسد. و همچنین این افراد سعی کنند کفش های پاشنه بلند و جلو بسته نپوشند.

  • قالب بدن گلابی مانند :

بهترین انتخاب برای این افراد ، کفش های پاشنه بلند ، کفش های انگشتی و چکمه های بلند است زیرا عرض ران ها را کوچک تر نشان می دهد و پاهایتان را بلند تر و کشیده تر نشان می دهد. همچنین این افراد از پوشیدن کفش های نوک تیز اجتناب کنند.

  • قالب بدن توت فرنگی شکل :

این افراد باید کفش هایی را انتخاب کنند که عرض بالا تنه شان را کوچک تر و باریک تر نشان دهد. پس بهترین انتخاب برای این افراد کفش های رنگ براق و رنگ متالیک است. این افراد به هیچ وجه نباید کفش های روباز استفاده کنند زیرا باعث عریض تر شدن بالا تنه شان می شود.

  • قالب بدن مستطیلی شکل :

تقریبا این افراد می توانند از تمامی انواع کفش ها استفاده کنند و لذت ببرند. اما بهتر است این افراد بهتر است از کفش های نیمه پاشنه و یا کفش های پاشنه سوزنی استفاده کنند. همچنین برای این افراد خوب است که از چکمه های بلند و کفش های کفه تخت استفاده نکنند.

انتخاب کفش مناسب

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …