خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / پک های جراحی / پک جنرال جراحی بورس فروش لباس بیمارستانی

پک جنرال جراحی بورس فروش لباس بیمارستانی

پک جنرال جراحی بورس فروش لباس بیمارستانی در این سایت فراهم شده است.برای سفارش و خرید پک جنرال اتاق عمل و دریافت لیست قیمت پک جنرال جراحی و قیمت پک جراحی در انواع مختلف پک سزارین پک سیستوسکوپی پک قلب و … با شماره های سایت در ارتباط باشید.

پک جنرال جراحی

پک جنرال جراحی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پک جنرال جراحی یک بسته و مجموعه از البسه و پوشاک مورد استفاده در اتاق عمل است. همانطور که میدانید، اتاق عمل یکی از حساس ترین قسمت های بیمارستان است که باید مرتب در حال استریل شدن و تهویه باشد. پک جنرال جراحی یک پک مخصوص برای جراحی های غیر تخصصی یا به اصطلاح عمومی است. پک جنرال جراحی در حالت عادی شامل: گان پزشک یا جراح، حوله دست خشک کن، شان ساده، شان رومیزی ساده و ضد آب و شان پرفوره است. البته محتوای پک جنرال جراحی یا همان پک عمومی جراحی بسته به درخواست بیمارستان ها و مراکز درمانی فرق می کند. حتی گاهی پزشک خودش درخواست و سفارش پک جنرال جراحی را انجام می دهد. برای تولید پک جنرال جراحی از گرماژ ۵۰ استفاده می شود.

در خرید و فروش پک جنرال جراحی باید حتما از شرکت های معتبر خرید کنید چرا که این محصول با بدن بیمار و پزشک در ارتباط است و بسیار مهم است که استانداردهای بهداشتی در آن رعایت شده باشد.
گان جراحی عمومی باید استریل شده و تمیز باشد. نحوه ی استریل کردن این لباس ها چگونه است؟ عموما این استریل ها با گاز اتیلن اکساید و گاما انجام می شود. این پک جنرال جراحی باید حداقل دو هفته بعد از تولید باید به مصرف برسد. تاریخ انقضای این پک ها نهایتا سه سال می باشد. در صورت هر گونه زدگی و پارگی آن ها را نباید به کار ببرید. قیمت پک جراحی را فاکتورهای مختلفی تعیین می کند، اصلی ترین عامل مهم، گرماژ پارچه است.
البته که باید کیفیت تولید و محتویات داخل پک بسیار بالا باشد و آن را چک و بررسی کنید.

پک جنرال جراحی

پک جنرال جراحی شامل چه اقلام و ملزوماتی است؟

پک جنرال عمومی اقلام مختلفی در خود دارد. بسته به نوع محتوی می توانید سفارش خود را انجام دهید. از ضروری ترین لباس های داخل اتاق عمل، گان برای پزشک ها و پرسنل و شان برای بیماران است. این پک ها در حالت کلی شامل گان های جراحی هستند. در کنار اینها دستکش ها، حوله های استریل و مخصوص، ماسک، کلاه و غیره نیز می تواند وجود داشته باشد.

هر چند که شما می توانید گان ها را نیز به صورت جدا و تکی نیز تهیه کنید اما پک جنرال جراحی شامل موارد ضروری به صورت یکجا و با قیمت مناسب می باشد. اگر در هنگام خرید خود به موارد مهم و ضروری توجه کنید، در خرید خود موفق بوده اید. نوعی از پک جنرال جراحی نیز وجود دارد که شامل:

  • حوله و گان جراح (دو عدد)،
  • شان ساده ی چسبدار (اسپان باند) ۸۰*۱۰۰ (۴ عدد)،
  • شان ساده ی ۲ متری (لمینه سه لایه)، شان پرفوره ی چسب دار (لمینه سه لایه)،
  • کاور میز میو (لمینه دولایه)، جلد دو لایه می باشد.

اینکه کدام نوع پک جنرال عمومی را سفارش می دهید به نیاز و نوع درخواست پزشک و پرسنل برمی گردد. نکته ی بسیار مهم در تهیه ی این پک ها این است که باید حتما استریل شده و تمیز باشند. شما باید نوع ماده ی استریل داخل پک را به دقت چک کنید. پک های جنرال جراحی برای جراحی های عمومی به کار می روند اما این به هیچ عنوان از اهمیت و حساس بودن این مسئله نمی کاهد. تمام نکات و استانداردهای بهداشتی و پزشکی را باید در تهیه و استفاده از گان ها رعایت کرد.

پیشنهاد ما این است که از شرکت های و تولیدی های معتبر خرید خود را انجام دهید، هرگونه اغفال در هنگام خرید می تواند ضرر و آسیب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. چرا که در داخل اتاق، جان و سلامتی یک انسان مطرح است.

برای سفارش و خرید انواع پک های جراحی معتبر که با استاندارد های بین المللی تولید و عرضه می گردند از طریق شماره های سایت با کارشناسان در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …