خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / نکات انتخاب شلوار مناسب افراد قد کوتاه

نکات انتخاب شلوار مناسب افراد قد کوتاه

نکات انتخاب شلوار مناسب افراد قد کوتاه را شما با هر  سلیقه و سبک لباس پوشیدن که هستید، کافیست رهنمودهای ما را دنبال کنید، به راحتی می توانید قد خود را به مراتب بلندتر از آنچه هست، نشان دهید.

شلوار قد کوتاه

افراد با قد کوتاه برای شیک پوش شدن بخوانند

اگر قد کوتاهی دارید، تنها کافیست که رازهای لباس پوشیدن را در این پیچ بخوانید. شلوار مناسب یکی از موارد بسیار مهم است که باید حتما در خریدهای خود به آن دقت داشته باشید. شما میتوانید به مراتب بلندتر از آنچه هستید، به نظر برسید، تنها چیزی که اهمیت دارد این است که انتخاب لباس و شلوار را به درستی انجام دهید. در ادامه نکات و ترفندهای بسیار مهم و جذابی را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • در یک حالت کلی می توانیم به طرز ایستادن و پوزیشن های راه رفتن شما اشاره کنیم. خانم ها و آقایان قد کوتاه حتما در راه رفتن های خود سعی کنید، کمر خود را صاف نگه داشته و سر خود رو به بالا بگیرند. از افتادن گردن و شانه های خود رو به پایین خودداری کنید چرا که کوتاهتر از آنچه هستید، به نظر خواهید رسید.
  • شلوارهای راه راه عمودی شما را بلند و کشیده نشان می دهند. شما خودتان نیز شاید بدانید، لباس های بلند، افراد کوتاه قد را مقداری بلندتر نشان می دهد. برای همین پالتوها و مانتوها و سارافون های بلند شما را کشیده نشان خواهد داد.
  • راه خوب دیگری که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم این است که یکرنگ بپوشید. یکرنگ بودن لباس های شما به شما کمک می کند که دوگانگی های چارچوب بدن شما از بین برود و رنگ های تیره نیز برای شلوار مناسب برای افراد قد کوتاه سبب می شود مقداری بلندتر و کشیده تر به نظر برسید.

شلوار مناسب قد کوتاه

شلوارهای مناسب افراد با قد کوتاه

منظور از شلوار مناسب برای افراد قد کوتاه چیست؟ آیا واقعا این لباس ها تاثیری بر روی تیپ شما و بلندتر به نظر رسیدن شما دارند؟ باید در این جواب قاطعانه بگوییم بله. شلوار برای خانم های قد کوتاه بهتر است بلند باشد. چنانچه علاقه به شلوارهای کوتاه دارید، حتما از رنگ های تیره استفاده کنید. همواره این را به یاد داشته باشید که مانتو و شلوار مناسب افراد با قد کوتاه رنگ های تیره و اندازه های بلند می توانند داشته باشد.

شلوار مناسب می تواند در نوع خود یک شلوار راه راه با جهت های عمودی باشد. این نوع شلوار شما را کشیده تر از حد معمول نشان می دهد. شاید در تصمیم های خود برای قدبلند به نظر رسیدن سراغ کفش های پاشنه بلند بروید اما به محض اینکه کفش ها را دربیاورید به حالت اول برمی گردید. بعلاوه کفش های پاشنه بلند مقداری در راه رفتن آزاردهنده هستند. در ادامه چند نوع شلوار مناسب را برایتان لیست کرده ایم:

  • شلوار جین فاق بلند: شاید بگویید این شلوارها از مد افتاده اند، اما این طور نیست. این نوع شلوارها از دهه های گذشته هستند و هنوز هم در دنیای مد وجود دارند، پس می توانید به آنها فکر کنید.
  • بهتر است که شلوارهای پاچه پهن استفاده نکنید. شلوارهای فیت گزینه ی مناسبی برای شماست.
  • شلوارهای پارچه ای از جنس پارچه های لخت می تواند یک گزینه ی مناسب باشد. اما این را به یاد داشته باشید که شلوارهای برمودا و کاپری و شلوارهای تا خورده را استفاده نکنید، چرا که اینها مقداری از قد شما کم می کند.
  • شلوارهای کتان و جین: شلوارهای مناسب افراد با قد کوتاه می تواند یک شلوار کتان تیره باشد. این نوع شلوار شما را قدبلندتر نشان می دهد.
  • شلوارهای پاکتی تن نکنید.

همانطور که دیدید قد بلند به نظر رسیدن آنچنان کار سختی نیست. تنها کافیست مقداری به پوشش خود توجه کنید.

شلوار مناسب قد کوتاه

 

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …