خانه صنعت و معدن
خانه / لباس یکبار مصرف / نمایندگی فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی مستقیم از تولیدی

نمایندگی فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی مستقیم از تولیدی

نمایندگی فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی مستقیم از تولیدی با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات بیمارستانی از جمله گان جراح ،گان بیمار ، ماسک ساده و فیلتردار در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن…برای استعلام قیمت و ثبت سفارش از طریق شماره های سایت با ما در ارتباط باشید.

 

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لیست البسه بیمارستانی

البسه بیمارستانی مدل های مختلفی دارد. یا به صورت چند بار مصرف هستند یا یکبار مصرف

 • لباس های چند بار مصرف : از جنس تترون ، ترگال ، کج راه هستند.به دلیل اینکه چند بار باید مورد استفاده قرار بگیرند از دستگاه های گران قیمت برای استریل کردن آن ها استفاده میشود. همین امر باعث میشود استفاده از این لباس ها برای بیمارستان ها وقت و هزینه گزافی در بر داشته باشد. در بیمارستان ها پزشکان و بیماران از این لباس ها استفاده میکنند.
 • لباس های یکبار مصرف : از جنس اسپان باند چند لایه تولید میشوند. مهمترین مزیت این لباس ها یکبار مصرف بودن آن هاست. زیرا از هر گونه آلودگی جلوگیری میکند و از قیمت مناسبی برخوردار است.لباس های یکبار مصرف خود چند نوع مختلف دارد :
 1. گان جراح
 2. کلاه جراح
 3. گان بیمار
 4. شلوار بیمار
 5. کلاه بیمار
 6. انواع ماسک های مختلف
 7. گان ام آر آی
 8. شلوار ام آر آی
 9. لباس ایزوله در سطح های مختلف

در ادامه با جزئیات این موارد بیشتر آشنا خواهید شد.

لباس یکبار مصرف بیمارستانیقیمت و مشخصات لباس یکبار مصرف بیمارستانی

 • گان جراح : این گان مخصوص پزشکان و جراحان است. از آن جایی که در قسمت مچ این گان کشبافت به کار رفته به آن گان مچ درا نیز میگویند.مچی کشبافت به کار می رود به دلیل اینکه جراح هنگام عمل آزادی داشته باشد. در خرید از گان جراح میتوانید کلاه جراح را نیز به صورت جداگانه خریداری کنید.گان ها اسپان باند با گرماژ ۴۰ گرمی هستند. قد این گان از ۱۱۵ تا ۱۲۰ سانتی متر است. و صورت پیش بندی پوشیده و توسط یک بند از پشت بسته میشود.
 • گان بیمار : این گان نیز از جنس اسپان باند ۴۰ گرمی است .علاوه بر گان دارای شلوار و کلاه است.قد این گان نیز از ۱۱۰ تا ۱۲۰ سانتی متر است.گان بیماران بیمارستان نیز به صورت پیش بندی پوشیده میشوند و گان ام آر آی به صورت بلوز و شلوار است.گان ها هم برای آقایان و هم برای خانم ها تولید میشوند.
 • لباس ایزوله : به لباس ایزوله لباس یکسره نیز گفته میشود.این لباس ها دارای کلاه سر خود و زیپ خود قفل شو هستند.به دلیل اینکه تمامی بدن را میپوشانند در محیط های آلوده از آن ها بیشتر استفاده میشود.لباس های ایزوله از سطح ۱ تا سطح ۶ تولید میشوند و هرچه سطح لباس بالاتر میرود درجه ایمنی نیز بالاتر میرود .جنس لباس ایزوله سطح ۴ و ۶ که امروزه در بیمارستان ها بای مقابله با بیماری کرونا استفاده میکنند از اسپان باند است که با لایه فیلم پلی اتیلنی پوشانده میشود. برای داشتن لباسی که هم درجه ایمنی بالا داشته باشد و هم قدرت تنفس پذیری مناسب داشته باشد ، میتوانید از سطح ۴ و سطح ۶ استفاده کنید.

از آن جایی که قیمت یک محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد در نتیجه این عوامل تعیین کننده کاهش یا افزایش قیمت هستند.از جمعه کیفیت پارچه ، دوخت آن ، قدرت تنفس پذیری و درجه ایمنی آن از مهمترین عوامل هستند.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

جهت خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی

برای خرید و سفارش آنلاین انواع لباس بیمارستانی ،ماسک و لباس ایزوله ، میتوایند از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بهترین قیمت لباس ایزوله بیمارستانی مستقیم از تولیدی

بهترین قیمت لباس ایزوله بیمارستانی مستقیم از تولیدی را می توانید در اسرع وقت ، …