خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و معدن …می توانید برای خرید عمده با بهترین کیفیت ، محصولات بیمارستانی خود را از ما تهیه فرمایید.برای ارتباط با کارشناسان فروش از طریق واتس اپ زیر :

 

 

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

 

قیمت لباس ایزوله

 

بهترین نوع لباس ایزوله بیمارستانی را بشناسید

لباس ایزوله بیمارستانی همان لباس سرهمی ست که از ورود ویروس ها و آلودگی ها به داخل لباس جلوگیری می کند.درجه ایمنی لباس های ایزوله با سطوح بالاتر ، مناسب محیط های حساس است .از این لباس ها در شرایط خاص امروزی استفاده می شود.با شیوع بیماری کرونا ، پزشکان و پرستاران باید از این نوع لباس ها استفاده کنند که تنفس پذیریشان بالا باشد و قدرت نفوذناپذیری داشته باشند.

اگر می خواهید بدانید لباس های ایزوله چند سطح مختلف دارند و کدام یک بهتر است در ادامه همراه باشید :

  • لباس ایزوله با سطح ۱ : این سطح به دلیل درجه ایمنی پایینی که دارد مناسب شرایط خاص و محیط های آلوده نیست.نگهبانی بیمارستان ها معمولا از این سطح لباس استفاده می کنند.
  • لباس ایزوله با سطح ۳ : این سطح درجه ایمنی مناسبی دارد زیرا با لایه لمینتی پوشاند می شود اما به دلیل همین لایه، قدرت تنفس پذیری مناسبی ندارد و تا حداکثر ۳ ساعت می توان از این لباس استفاده کرد.
  • لباس ایزوله با سطح ۴ : این سطح دقیقا مناسب بیمارستان ها است و درجه ایمنی مناسبی دارد.قدرت تنفس پذیری و قدرت نفوذناپذیری بالایی نیز دارد.جنس لباس اسپان باند است که با لایه پلی اتیلنی پوشانده می شود.این لباس مناسب بیمارستان ها برای ارتباط با بیماران مبتلا به کرونا است.
  • لباس ایزوله با سطح ۶ : این سطح لباس نیز مانند سطح ۴ از درجه ایمنی بالایی برخوردار است و چون درزهای لباس با نوار آب بندی شده پوشانده می شود نفوذ را به حداقل می رساند.این لباس فقط مناسب محیط بسیار آلوده بیمارستان ها و آزمایشگاه های خاص است و به همین دلیل که با لایه پلی اتیلنی پوشانده شده می توان تا ساعت های طولانی از لباس ایزوله سطح ۶ استفاده کرد.

 

قیمت لباس ایزوله

چرا بازرگانی صنعت و معدن ؟

از طریق بازرگانی صنعت و معدن می توانید لباس های ایزوله با کیفیت بالا را مستقیم از تولیدی تهیه فرمایید و بدون پرداخت هزینه بیشتر لباس ها را دریافت کنید.هر آنچه برای جلوگیری از انتقال بیماری کرونا در بیمارستان ها نیاز دارید را می توانید از این مجموعه به راحتی و در اسرع وقت تهیه کنید.از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

فروش گان پزشکی

بورس فروش گان پزشکی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت

بورس فروش گان پزشکی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت در بازرگانی صنعت و معدن…برای …