خانه صنعت و معدن
خانه / لباس یکبار مصرف / مشخصات و قیمت گان جراحی مچ دار ، مستقیم از تولیدی

مشخصات و قیمت گان جراحی مچ دار ، مستقیم از تولیدی

مشخصات و قیمت گان جراحی مچ دار ، مستقیم از تولیدی و با برترین کیفیت را در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن و از ما بخواهید.اگر میخواهید راجع به قیمت و جزئیات بیشتر اطلاعات کسب کنید از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید.

گان جراحی مچ دار

 

جنس ، کاربرد و مشخصات گان جراحی مچ دار

گان جراحی مچ دار یا گان پزشک در مراکز درمانی برای محافظت از کادر درمان تولید میگردد.گان جراح دارای کش سر آستین و قد ۱۱۵ تا ۱۲۰ سانتی متر است که جراح حین عمل آزادی داشته باشد.

جنس گان اسپان باند است و با گرماژ ۳۸ تا ۴۰ گرم تولید میشود. به دلیل اینکه کار پزشکان از حساسیت بالایی برخوردار است لباس هایشان نیز از گرماژ بالاتری برخوردار است .لباس ها free size بوده و به رنگ آبی هستند. از این لباس ها در اتاق عمل ، دندان پزشکی و کلینیک های دیگر درمانی استفاده میشود.

گان جراحی مچ دار

 

قیمت گان جراحی و کلاه جراحی

همانطور که میدانید قیمت به چند عامل مهم بستگی دارد. از جمله :

  • پارچه
  • نوع دوخت
  • گرماژ
  • سطح کیفیت کلی لباس
  • استانداردهای مختلف که از تست های متفاوت گرفته میشود.

باتوجه به موارد بالا قیمت ها متغیر است .کلاه جراح نیز به صورت جداگانه به فروش میرسد .گان ها به دلیل اینکه عمده به فروش میرسند از قیمت خوبی برخوردارند.شما مسئولان خرید محترم نیز میتوانید باخرید گان های یکبار مصرف و انواع البسه بیمارستانی دیگر از بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و معدن از شرایط بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برخوردار شوید.با ما در واتس اپ در ارتباط باشید.

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۱۲۴۸۸۶۵۲۰

کارشناس فروش:۰۹۱۳۸۹۷۵۹۰۹

 

گان جراحی مچ دار

 

تفاوت گان جراحی مچ دار با انواع گان های دیگر و لباس ایزوله

گان جراحی مچ دار با گان بیمار تفاوت چندانی ندارد.فقط در قسمت سر آستین گان جراح پارچه کشبافت به کار رفته تا پزشک یا جراح آزادی در حین عمل داشته باشد. هر دوی لباس ها به صورت پیش بندی پوشیده  و به راحتی و در زمان کوتاه استفاده میشوند.

لباس ایزوله که به لباس یکسره نیز معروف است ،چند سطح متفاوت دارد : از سطح ۱ تا سطح ۶

  • سطح ۱ لباس های ایزوله : درجه نفوذ پایین و قدرت تنفس پذیری پایینی دارد.در نتیجه مناسب بیمارستان ها با شرایط خاص نیست.بهتر است در مکان هایی از آن ها استفاده شود که هیچ گونه ارتباطی با بیماران و محیطهای آلوده ندارند. جنسشان نیز اسپان باند چند لایه است.
  • سطح ۳ لباس های ایزوله : با درجه ایمنی نسبتا خوب و غیرقابل تنفس است. زیرا جنس این لباس ها اسپان باند با لایه لمینتی ست و بعد از سی دقیقه استفاده به دلیل تعرق بالا پزشک را مورد آزار قرار میدهد .
  • سطح ۴ لباس های ایزوله : با درجه ایمنی مناسب ، تنفس پذیری بالا و قدرت نفوذناپذیری بالا جزو بهترین لباس های یکسره بیمارستانی است.جنس آن اسپان باند با لایه فیلم پلی اتیلنی است که در بیمارستان ها و در محیط های آلوده مورد استفاده قرار میگیرد.
  • سطح ۶ لباس های ایزوله : این سطح با سطح ۴ تفاوت چندانی ندارد فقط تفاوت در قسمت درزهای لباس است که سطح ۶ دارای نوارهای آب بندی شده در قسمت دوخت ها است و روی آن ها پرس میشود

مجموعه صنعت و معدن اقدام به تولید سطح ۴ و سطح ۶ لباس های ایزوله کرده است تا نیاز کادر درمانی کشورمان را برطرف نماید.برای سفارش و خرید حضوری میتوانید با شماره های سایت با ما در ارتباط باشید.

 

لباس ایزوله

 

تولید و فروش گان جراحی مچ دار

تجار و مسئولین محترم ،جهت خرید انواع گان ، ماسک و لباس یکبار مصرف بیمارستانی دیگر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …