خانه صنعت و معدن

مرکز فروش لباس اتاق عمل دخترانه

مرکز فروش لباس اتاق عمل دخترانه در این مجموعه فراهم شده است.برای سفارش و خرید لباس اتاق عمل دخترانه و مردانه با رنگ و طرح متنوع از طریق شماره های سایت با کارشناسان در ارتباط باشید.

لباس اتاق عمل دخترانه

لباس اتاق عمل دارای چه ویژگی هایی است؟

لباس اتاق عمل را می توان از مراکز فروش لباس اتاق عمل در انواع طرح ها و جنس ها تهیه کرد. این نوع لباس باید قابلیت محافظت، راحت، قابلیت تنفس راحت و استاندارد و مناسب باشد. لباس های اتاق عمل باید کاملا استریل شده و تمیز باشند. برای همین باید در داخل فضا و بعد از استریل شدن، پوشیده شوند. لباسهای اتاق عمل باید ضد آب ژاول باشد.
این بدین معنی است که رنگ لباس در برابر مواد شوینده و به مرور زمان تغییر نکند.
رنگ لباس باید ثابت بماند. لباس های اتاق عمل بارها استریل می شوند و الیاف آنها باید در برابر این استریل شدن مقاومت کافی را داشته باشد. امروزه در بیمارستان ها دو دسته گان و لباس اتاق عمل وجود دارد: ۱-یکبار مصرف ۲-چند بار مصرف

لباس های چندبار مصرف معمولا از جنس پنبه، پلی استر و ویسکوز مختلط از آنها می باشد و لباس های یکبار مصرف بدون بافت هستند و بعد از استفاده دور ریخته می شوند.

لباس اتاق عمل دخترانه

برای تولید لباس اتاق عمل دخترانه از چه رنگ هایی استفاده می شود؟

امروزه در رنگ های لباس اتاق عمل دخترانه تنوع دیده می شود. این لباس را در رنگ های سبز، آبی کمرنگ و یا خاکستری کمرنگ به کار می برند.
باید از رنگ های عرف و فرم استفاده کرد.

این گونه نیست که بتوان هر رنگی را به سلیقه به کار برد. ویژگی این رنگ ها در این است که لباس اتاق عمل چشم را خسته نمی کند و زیاد نیز جلب توجه نمی کند که حواس را از کار اصلی پرت کند.
معمولا از رنگ های سبز یا آبی برای آن استفاده می شود.
جنس آن نیز پنبه است. لباس های پنبه های راحت هستند و هوا در داخل آنها در جریان است برای همین پزشک و پرسنل اتاق عمل عرق نکرده و احساس راحت و خوبی دارند. لباس اتاق عمل، نوع آن و جنس آن، بسیار در ایجاد حس آرامش و بهبود کار پزشک ها و پرسنل اتاق عمل تاثیر گذار است.
از طرفی نگاه کردن به رنگ های سبز و آبی دید را تقویت می کند و اشیای قرمز رنگ همچون احشای خون آلود زودتر کشف می شوند. دیگر اینکه رنگ این لباس ها باید به گونه ای باشد که افراد استریل و غیر استریل از یکدیگر تشخیص داده شوند. میدانستید که سبز مکمل رنگ قرمز است. به کار بردن رنگ در هر فضا و در هر پوششی دلایل روانشناسی و رنگ شناسی خاص خود را نیز دارد.

لباس اتاق عمل دخترانه

خرید و فروش عمده لباس اسکراب اتاق عمل مردانه و دخترانه در این بازرگانی:

برای سفارش و خرید انواع لباس اتاق عمل دخترانه و مردانه و اسکراب پزشک و بیمار و لباس های تخصصی جراحان به صورت عمده در الیاف پارچه ای و یکبار مصرف از طریق واتس آپ تلگرام یا شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی در ارتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …