خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / مرکز فروش عمده انواع گان بیمار و جراح

مرکز فروش عمده انواع گان بیمار و جراح

مرکز فروش عمده انواع گان بیمار و جراح از بهترین تولیدکنندگان لباس یکبارمصرف بیمارستانی در این سایت فراهم شده است.برای دریافت لیست قیمت گان جراحی یکبار مصرف و خرید گان بیمار یکبار مصرف و گان جراح یکبار مصرف با شماره های سایت در ارتباط باشید.

گان بیمار و جراح

گان بیمار و جراح چه کاربردی دارند؟

گان بیمار و جراح به طور کلی به ۲ دسته تقسیم می شوند : ۱) گان های یک بار مصرف  ۲) گان های چند بار مصرف.
جنس گان های چند بار مصرف پنبه ، پلی استر ، ویسکوز است. جنس گان های یک بار مصرف بی بافت است. گان های جراحی از جنس پنبه هستند و باعث می شود که پزشک در حال عمل جراحی عرق نکند و هوا از داخل این گان ها عبور نماید.

این لباس ها سبک هستند. اگر به رنگ این لباس ها دقت کنید می بینید که رنگ لباس های اتاق عمل معمولا رنگ هایی نظیر سبز لجنی و آبی کمرنگ است. حتی دیده شده که بعضی از لباس ها به رنگ خاکستری هم می باشند. رنگ های گفته شده چشم را اذیت نمی کند و باعث می شود که در اتاق عمل چشم پزشک خسته نشود. همین طور نگاه کردن به این رنگ ها باعث می شود که چشم پزشک تقویت شود و رنگ قرمز را بهتر ببیند. بیشترین کاربرد گان بیمار و جراح در اتاق عمل و بخش های دیگر است. زمانی که بیمار را به اتاق عمل منتقل می کنند بیمار حتما باید گان به تن داشته باشد و پزشکان هم گان های مخصوص خود را می پوشند. معمولا رنگ پارچه ی جراح ضدآب ژاول است یعنی زمانی که این لباس ها با مواد شوینده شسته می شوند رنگ آن ها از بین نمی رود و آن مواد شوینده هیچ تاثیری روی رنگ لباس نگذارد.

گان بیمار هم جز یکی از پوشش های بیمارستانی به حساب می آید. و رنگ های متفاوتی دارد. هنگامی که بیمار را به اتاق عمل می برند معمولا گان آبی کمرنگ به تن بیمار می پوشانند. زیرا رنگ های دیگر چشم پزشک را اذیت می کند و باعث می شود که زود خسته شود.

گان بیمار و جراح

در خرید گان اتاق عمل و بیمار به چه نکاتی باید توجه شود؟

در خرید این گان ها اول باید به جنس آن دقت نمایید. جنس این لباس ها بسیار مهم است. این گان ها بسیار سبک بوده و هوا به راحتی از آن عبور می کند و باعث می شود که بدن عرق نکند. در هنگام خرید گان های بیمارستانی حتما به سایز آن توجه نمایید.

این لباس ها به صورت پک در سایز بندی های مختلف ارائه می شود. گان های اتاق عمل مخصوص بیمار به صورت یک پیراهن و همراه با کلاه است اما برای پزشکان به صورت پیراهن ، کلاه ، شلوار و کف پوش است.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …