خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / روپوش پزشکی / مرکز فروش انواع لباس پزشکی با نازلترین قیمت

مرکز فروش انواع لباس پزشکی با نازلترین قیمت

مرکز فروش انواع لباس پزشکی با نازلترین قیمت در این سایت می باشد.برای خرید بی واسطه انواع روپوش پزشکی سایز بزرگ و کوچک و دریافت لیست قیمت روپوش پزشکی مردانه و زنانه با الیاف نانو و پارچه ای با شماره های سایت در ارتباط باشید.

بسته به شرایط محیط کار لباس های متنوعی دوخته و تولید می شود. در بیمارستان ها و مراکز درمانی با توجه به نوع خدماتی که انجام می شود لباس تهیه می گردد. کیفیت پارچه لباس پزشکی قیمت آن را مشخص می کند. باید توجه داشته باشید که قیمت ارائه شده متناسب با کیفیت محصول باشد. در مراکز درمانی تمامی پرسنل باید لباس پزشکی بپوشند و لباس پزشکی هر یک از آنان نیز دارای رنگ مخصوص خود می باشد که قابل تشخیص باشند.

انواع لباس در مراکز پزشکی کدامند؟

انواع لباس پزشکی در طرح ها و مدل های مختلف بنا به درخواست مشتری ارائه می گردد. در لباس پزشکی تفاوت عظیمی ندارد ولی طرح و رنگ قسمت های مختلف با هم متفاوتند.
برای پرسنل اتاق عمل معمولا به رنگ سبز و آبی انتخاب می شود تا تشخیص خون به راحتی انجام گیرد و درجه تمرکز بالا رود. کسانی که در قسمت خدمات هستند جنس لباسشان باید به گونه ای باشد که در تماس دائم با مواد ضدعفونی کننده کم دوام نباشد.
معمولا لباس پزشکان و پرستاران به رنگ سفید است که بصورت تک روپوش یا روپوش و شلوار عرضه می گردد. البته برای پرسنل خانم مقنعه نیز در نظر گرفته می شود. لباس پزشکی و هزینه زیادی ندارد ولی پوشیدن آن دارای اهمیت می باشد.

نکاتی که برای خرید عمده انواع لباس پزشکی باید بدانید

در خرید و فروش لباس پزشکی توسط تاجران و بازگانان و مسئولان خرید مراکز درمانی  قیمت نهایی کالا یکی از اساسی ترین نکاتی است که مورد توجه قرار می گیرد. قیمت محصول باید متناسب با جنس و کیفیت پارچه آن باشد.
در خریدهای عمده که به صورت آنلاین هم امکان پذیر است، می توانید از فروشنده درخواست تخفیف نمایید.
هنگام خرید لباس پزشکی فقط یکی از فاکتورهاست که علاوه بر آن باید به مشخصاتی چون سایز نیز توجه داشته باشید چون راحتی یکی از ارکان مهم مخصوصا برای کسانی است که شغل حساسی دارند.
در خرید عمده لباس پزشکی هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید و در ابتدا تعداد مورد نیاز را به یاد داشته باشید. چیزی که در این حوزه حائز اهمیت می باشد جنس لباس پزشکی است به طوری که عمر آن کوتاه نباشد.

خرید انواع لباس پزشکی با کیفیت خوب و نازلترین قیمت

برای دریافت لیست قیمت انواع لباس کار پزشکی از طریق شماره های سایت یا تلگرام با کارشناسان بازرگانی خانه صنعت و معدن در ازتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …