خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / مرکز خرید و فروش لباس کودک بیمارستانی

مرکز خرید و فروش لباس کودک بیمارستانی

مرکز خرید و فروش لباس کودک بیمارستانی در سایت مرکز فروش لباس بیمارستانی تهران.برای خرید انواع لباس بیمارستانی نوزاد دختر و پسر با کارشناسان لباس بیمارستانی سایت در ارتباط باشید.

لباس کودک بیمارستان

بازرگانی خانه صنعت و معدن به عنوان  بزرگترین مرکز خرید و فروش (center mall) لباس بیمارستانی در دو رده لباس بیمارستانی و لباس کودک بیمارستان فعالیت می کند.

لباس کودک بیمارستانی یکی از نیازهای اساسی بیمارستان های تخصصی کودک ، بیمارستان های زنان و زایمان و بیمارستان های دارای بخش کودک است.

طرح و نحوه انتخاب این لباس بستگی به سلیقه ی مدیران و حامیان مالی بیمارستان ها دارد و تا حد زیادی بر روحیه ی کودکان موثر خواهد بود.

کودکان به سبب داشتن روحیه ی لطیف در برابر استرس شکننده تر هستند، از این رو بایستی در انتخاب رنگ و مدل لباس کودک بیمارستان دقت های لازم به عمل آید به نحوی که این لباس از استرس و تنش عصبی کودک بکاهد.

بازرگانی خانه صنعت و معدن با داشتن بیشترین تنوع در طرح  و رنگبندی لباس کودک بیمارستان توان انتخاب بهترین کیفیت ها را برای شما ممکن می کند.

لباس کودک بیمارستان

علت استفاده لباس مخصوص کودکان در بیمارستان

  • بهداشت بیمار

لباس های بیمارستانی عموما جنسی یک بار مصرف دارند. در صورتی که حال کودک بسیار وخیم باشد و کودک نیاز به تعویض مکرر لباس داشته باشد به آسانی قابل تعویض است.

البته لباس های نوزاد بیمارستانی دسته ای دیگر از لباس ها می باشند واین لباس ها در هنگام تولد کودک یا بیماری کودکان زیر یک سال استفاده می شوند .

  • راحتی کودک

ممکن است کودک شما در اثر سوختگی یا جراحات بدنی در بیمارستان بستری باشد لذا لباس کودک بیمارستانی

به دلیل استفاده از بهترین پارچه و راحت ترین کمترین مزاحمت را برای کودک دلبندتان ایجاد می کند.

  • ایجاد انگیزه در کودک

طرح و مدل بسیاری از لباس های کودک بیمارستانی به نحو ی انتخاب می شود که سازگار با روحیه کودک باشد واز تنش های عصبی وارد به وی در بیمارستان جلوگیری کند.

لباس کودک بیمارستان

انواع لباس کودک بیمارستانی از لحاظ کاربرد و جنس کدامند؟

می توان کاربرد را از لحاظ گوناگون تعبیر کرد و آن را با استفاده از برخی پارامتر ها تعیین نمود.

  • سن و جنسیت کودک

بسته به این که کودک شما در چه سنی و داری چه جنسیتی باشد. لباس کودک بیمارستان در دو رده بزرگ دخترانه و پسرانه به سه دسته لباس نوزاد بیمارستان،لباس خردسال بیمارستان و لباس کودک بیمارستان تقسیم می شود.

 

  • بیماری کودک

بسته به این که کودک شما از چه بیماری رنج می برد ، ممکن است بیمارستان برای هر بیماری یک طرح و یک رنگ متمایز قائل شود و لباس  کودکان هموفیلی به خاطر بند نیامدن خون شان مطمئنا از جنس خاصی برخوردار خواهد بود. کودک دلبند شما ممکن است به علت یک سرماخوردگی ساده یا یک بیماری حاد قلبی در بیمارستان بستری شود. این نکته تعیین می کند که کودک شما نیازمند یک مراقبت ساده ی پزشکی ، یک جراحی سرپایی یا یک جراحی باز است. این هم بر نوع و رنگبندی لباس کودک بیمارستان تاثیر خواهد داشت.

جنس پارچه لباس کودک بیمارستانی

جنس لباس های بیمارستانی اغلب از سه نوع پارچه به نام های تترون بیمارستانی، فلامنت بیمارستانی و فلامنت پنبه ای بیمارستانی(ترگال) ساخته می شود ؛ که نوع تترون و فلامنت پنبه ی آن بعلت لطافت و گردش بهتر هوا برای لباس کودک بیمارستان مناسب تر هستند .این پارچه ها در طرح بندی هاو رنگبندی متنوعی تولید  می شوند.

خرید لباس بیمارستانی کودک

جهت آشنایی بیشتر با محصولات و سفارش و خرید انواع لباس کودک از طریق واتس آپ تلگرام یا شماره های سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …