خانه صنعت و معدن
خانه / لباس یکبار مصرف / لیست قیمت گان جراحی یکبارمصرف با برترین کیفیت

لیست قیمت گان جراحی یکبارمصرف با برترین کیفیت

لیست قیمت گان جراحی یکبارمصرف با برترین کیفیت را از ما بخواهید. برای خرید و سفارش انواع لباس یکبارمصرف ، گان جراحی ، گان بیمار ، لباس ام آر آی میتوانید از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

گان جراحی

مشخصات بهترین گان جراحی و گان بیمار

 1. گان جراحی لباسی یکبار مصرف است که از طریق بند به هم متصل میشود.
 2. گان ها به رنگ آبی و سبز تولید میشوند تا جراح دید بیشتری داشته باشد.
 3. علاوه بر این در قسمت مچ لباس جراح کشبافت دوخته میشود تا پزشک راحتی بیشتری داشته باشد.
 4. گان جراح دارای روپوش تک میباشد و کلاه به صورت جداگانه به فروش میرسد.
 5. جنس لباس ها اسپان باند یا نبافت است
 6. گرماژ ۳۸ تا ۴۰ گرم تولید میشود.
 7. قد آن نیز ۱۱۵ تا ۱۲۰ سانتی متر است .

تفاوت گان جراحی با گان بیمار :

 1. تفاوتی که گان جراحی با گان بیمار دارد در قسمت مچی آن است.
 2.  لباس بیمار نیز با شلوار و کلاه به فروش میرسد
 3. مچ لباس نیز کشبافت ندارد.

دقت فرمایید هنگام خرید، از مراکز معتبر فروش تهیه فرمایید تا از کیفیت و قیمت استاندارد آن اطمینان حاصل کنید.گان لباس یکبار مصرف به دلیل عمده فروشی از قیمت خوبی برخوردار است. شما میتوانید جهت خرید گان جراحی و انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی دیگر از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با واتس آپ :

 

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

 

گان جراحی

 

مهمترین تفاوت های گان جراحی با لباس ایزوله

لباس ایزوله همان لباس یکسره ای ست که امروزه به دلیل شرایط پیش آمده مورد استفاده زیادی دارد.از لباس های ایزوله در مکان های مختلف استفاده میشود.گرچه این لباس ها انواع سطوح مختلفی دارد که بر اساس ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم با بیمار سطح لباس نیز تغییر میکند. سطوح لباس از ۱ شروع میشود تا شماره ی ۶٫ که در ادامه به جزئیات آن ها میپردازیم.

لباس ایزوله به رنگ سفید و دارای زیپ خود قفل شو و کلاه سر خود لباس است.در مکان هایی مثل بیمارستان ، کلینیک های درمانی ،نگهبانی بیمارستان ها ، امور نظافتی و … استفاده میشود.

 • لباس ایزوله سطح ۱ : این لباس به دلیل درجه ایمنی پایین ، قدرت نفوذ ناپذیری پایین و تنفس پذیری پایین انتخاب مناسی برای بیمارستان ها نیست.بهتر است از این لباس در قسمت هایی استفاده شود که هیچ گونه ارتباطی با بیمار مبتلا به کرونا و عفونت نباشد.
 • لباس ایزوله سطح ۳ : این لباس دارای درجه ایمنی نسبتا مناسب ،قدرت نفوذناپذیری مناسب و قدرت تنفس پذیری نامناسب است و پزشک به دلیل تعرق بسیار لباس حداقل تا ۳۰ دقیقه میتواند آن را تحمل کند. لباس به دلیل رویه لمینتی که دارد باعث میشود هوا داخل بدن به بیرون جریان نداشته باشد پس گزینه مناسبی برای بیمارستان ها با شرایط خاص نیست.
 • لباس ایزوله سطح ۴ : این لباس دارای درجه ایمنی مناسب ، قدرت نفوذناپذیری مناسب و قدرت تنفس پذیری مناسب بهترین گزینه برای استفاده در بیمارستان ها میباشد.جنس این لباس ها اسپان باند با رویه فیلم پلی اتیلنی میباشد.از ورود ذرات معلق در هوا و عفونت به داخل لباس جلوگیری میکند.در بیمارستان ها ، کلینیک های دندان پزشکی و … از آن ها استفاده میشود.
 • لباس ایزوله سطح ۶ : این سطح با سطح ۴ تفاوت چندانی ندارد .جنسش همانگونه است و فقط در قسمت درزها با نوار ضد آب پوشانده میشود تا درجه ایمنی و نفوذ را به بالاترین و بهترین سطح برساند.

 

لباس ایزوله

جهت خرید گان جراحی و لباس ایزوله

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در جهت رفع نیاز کادر درمانی کشور عزیزمان اقدام به تولید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی ، ماسک ، گان جراحی و گان بیمار کرده است .برای دریافت کاتالوگ و اطلاع از قیمت ها از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با ما در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بهترین قیمت لباس ایزوله بیمارستانی مستقیم از تولیدی

بهترین قیمت لباس ایزوله بیمارستانی مستقیم از تولیدی را می توانید در اسرع وقت ، …