خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس یکبار مصرف بیمارستان خرید به صرفه و عمده

لباس یکبار مصرف بیمارستان خرید به صرفه و عمده

لباس یکبار مصرف بیمارستان خرید به صرفه و عمده در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ..از پرکاربردترین لوازم مصرفی پزشکی لباس یک‌بارمصرف بیمارستان است که شامل انواع لوازم مصرفی پزشکی ازجمله، گان جراح و بیمار، کلاه بیمار و جراح است. بازرگانان و تجار محترم برای خرید بی واسطه میتوانید با شماره های سایت تماس بگیرید.

لباس یک‌بارمصرف بیمارستان

لباس یکبار مصرف بیمارستان و کاربرد آن

امروزه شما استفاده از وسایل یک‌بارمصرف را به دلیل بهداشتی بودن و یا ارزان بودن به‌وفور مشاهده می­کنید. برخی از کاربرد­های این وسایل در حوزه پزشکی و در بیمارستان­ها است. می­توان گفت از پرکاربردترین لوازم مصرفی پزشکی لباس یک‌بارمصرف بیمارستان است. لباس یک‌بارمصرف شامل انواع گوناگون لوازم مصرفی پزشکی ازجمله، گان جراح و بیمار، کلاه بیمار و جراح، لباس‌زیر و … هست.

یکی از کاربرد­های لباس ها در مراکز تصویربرداری MRI است. در این مراکز از این لباس در هنگام ورود بیمار به داخل دستگاه MRI استفاده می­شود و همراه این لباس نباید هیچ­گونه جسم فلزی باشد. ست این لباس­ها شامل شلوار، پیراهن و کلاه است؛ اما می­توان گفت بیشترین کاربرد لباس یک‌بارمصرف برای انتقال بیماران از قسمت­های مختلف بیمارستان به اتاق عمل است. از لباس­های یک‌بارمصرف در قسمت آزمایشگاه بیمارستان نیز استفاده می­شود.

کاربرد دیگر در ارتباط با ، جلوگیری از عفونت­های بیمارستانی است. بیمارانی که مجبورند مدت طولانی را در محیط بیمارستان سپری کنند، بیشتر در معرض این‌گونه عفونت­ها قرار دارند. سایر عفونت­ ها پس از عمل جراحی و در صورت عدم رعایت­ نکات بهداشتی یا استفاده از ابزار نامناسب در بیمار به وجود می­آید. این عفونت­ها ضمن به وجود آوردن پیامد­های ناخوشایند برای بیماران سبب افزایش هزینه­ های درمانی آن­ها نیز می­شود. کارشناسان علت بسیاری از این عفونت­ها را عدم استفاده از لوازم یک‌بارمصرف از قبیل لوازم یک‌بارمصرف مربوط به جراحی و لباس یک‌بارمصرف می­دانند.

با پیشرفت دانش و افزایش تخصص ما در حوزه صنعت ساخت لباس یک‌بارمصرف ، امکان ارائه مجموعه­ ای از لباس­های یک‌بارمصرف بیمارستانی فراهم‌شده است. با استفاده از مواد اولیه و با کیفیت عالی این لباس‌ها ساخته‌شده و در اختیار بیمارستان­ها قرار می­گیرد.

ویژگی­های لباس یک‌بارمصرف برای بیماران

  • مقاومت در برابر آب رفتگی
  • نگهداری آسان
  • طراحی بی‌عیب و نقص

نوعی دیگر از لباس­های یک‌بارمصرف، لباس یک‌بارمصرف مخصوص اتاق عمل و به‌منظور جراحی است. این لباس­ها از بهترین پارچه درجه‌یک ساخته‌شده‌اند و موارد استفاده آن­ها در بیمارستان­ها، مراکز درمانی و خانه­ی سالمندان است. لباس یک‌بارمصرف مورداستفاده در اتاق عمل شامل گان و شان استریل است. گان استریل توسط پزشک و شان یک‌بارمصرف توسط بیمار استفاده می­شود.

خرید لباس یک‌بارمصرف

مواد اولیه ­ای که در تولید لباس یک‌بارمصرف بیمارستان­ها به‌کاربرده می­شود :

منسوجات یک‌بارمصرف از الیاف غیر بافته ساخته می­شوند و به‌طورمعمول مصنوعی هستند و لباس­ها را بادوام، سبک و ارزان می­سازند. منسوجات غیر بافته مخصوصاً برای محیط­ های بیمارستانی که به آن احتیاج دارند، مناسب است. این منسوجات در مقایسه با لباس­های سنتی ساخته‌شده از پنبه یا پارچه است که دوباره شسته می­شوند.

لباس یک‌بارمصرف بیمارستانها از پارچه­ های اسپان باند و SMS ساخته‌شده و عرضه آن به دو حالت استریل و غیر استریل است. از نوع استریل آن در اتاق عمل و به هنگام جراحی استفاده می­شود. این لباس­ها در ضخامت­ های مختلف در حدود ۳۸ تا ۵۰ گرم ساخته‌شده و توسط شرکت­های مختلف در ایران تولید می­شود.

علت اینکه می­خواهیم از پارچه­ هایی که تاروپود آن­ها بافته نشده است، استفاده کنیم برای بهداشتی کردن لباس است. منافذی که بین تاروپود بافته‌شده وجود دارد به‌خودی‌خود راه نفوذی برای ورود آلودگی­ها است که برخی از این آلودگی­ها با شستشو یا حتی ضدعفونی کردن، از بین نمی­روند. درواقع مطلب بالا خود دلیل محکمی بر اهمیت استفاده از لباس یک‌بارمصرف است.

مواد اولیه­ ای که در تولید لباس یک‌بارمصرف بیمارستانی استفاده می­شود به شرح زیر است:

  • استفاده از منسوج نبافته
  • استفاده از کش
  • استفاده از کیسه نایلونی

ازجمله ویژگی­های برخی گان­های یک‌بارمصرف ضد آب و خون بودن آن­ها است. همچنین جنس نایلون مورداستفاده در آن­ها از مواد درجه‌یک و با استحکام زیاد بوده است.

آیا لوازم یک‌بارمصرف بیمارستان محیط‌زیست را خراب می‌کند؟

این مسئله چیزی است که معمولاً یک بیمار بعید است که در مورد آن فکر کند؛ اما در پشت این جریان، سرنگ­های پلاستیکی، لباس راحتی یک‌بارمصرف، بسته­ بندی استریل، ابزار جراحی و موارد دیگر در دامپرها (سطل‌های زباله بزرگ مخصوص جمع‌آوری زباله ­های بیمارستان) جمع می­شوند.

همین امر سبب شد تا بیمارستان­ها به فکر رویکردی باشند تا زباله کمتری در بیمارستان­ها تولید شود. این امر در بیمارستان­های کانادا آغاز شد.

استفاده از وسایل یک‌بارمصرف در مراقبت­های بهداشتی چیز جدیدی نیست. به‌عنوان‌مثال، لوله­های IV از دهه ۱۹۶۰ دور ریخته می­شدند زیرا تمیز کردن آن غیرممکن بود. ویکتوریا نوگورا، مدیر خدمات جراحی زنان و زایمان، می­گوید: در طی ۲۰ سال گذشته همیشه از نوارهای جراحی یک‌بارمصرف استفاده‌شده است.

به گفته کاساندرا تیل، استادیار دانشکده پزشکی، دانشکده خدمات دانشگاهی واگنر و خدمات عمومی دانشگاه نیویورک، تمایل به استفاده از مواد یک‌بارمصرف همچنان ادامه دارد.

به خاطر مشکلاتی که در استفاده از وسایل چند بار مصرف وجود دارد، مانند عفونت، قوانین وزارت بهداشت و استاندارد­های مربوط به آن، استفاده از وسایل یک‌بارمصرف را اجباری کرده و بیمارستان­ها را ملزم به رعایت آن نموده است.

ریدر می­گوید: “ما می­دانیم که برخی از وسایل مورداستفاده در مراقبت از بیماران، درصورتی‌که در استفاده از آن­ها مدیریت صحیح نداشته باشیم، باعث گسترش عفونت­ها و درنتیجه کشتار مردم می­شود.”

علاوه بر این، محصولات یک‌بارمصرف مقرون‌به‌صرفه نیز به دلیل پیشرفت در فن‌آوری به بازار آمده­اند.

فیونا میلر، استاد مؤسسه سیاست بهداشت، مدیریت و ارزیابی دانشگاه تورنتو توضیح می­دهد که به دلیل هزینه­های کم وسایل یک‌بارمصرف، مدیرانی که وظیفه پس‌انداز پول در یک بازه زمانی خاص را بر عهده‌دارند، به استفاده از این وسایل ترغیب می­شوند.

خرید بی واسطه لباس بیمارستان

بهترین قیمت لباس یکبار مصرف یکسره

لباس های یکبار مصرف انواع مختلفی دارند. از گان های جراحی (گان های پزشکی) تا لباس های یکسره مخصوص شرایط خاص.هیچ کدام از پارچه های پرسی یکبار مصرف بیمارستانی اتوکلاب نیستند و در حرارت بالا بافتشان از بین می رود.طریقه استریل کردن این پارچه ها به این شکل که در زمان مشخص داخل مخزن های اتیلن اکساید قرار میگیرند و به این ترتیب استریل می شوند.

لباس های یکسره که به لباس های ایزوله نیز معروفند از سطح پایینتر که مخصوص مرغداری ها ،دامداری ها ، گلخانه های کشاورزی و … هستند تا سطح بالاتر که مخصوص بیمارستان ها ، کلینیک های درمانی ، دندان پزشکی ها و … که به صورت مستقیم با بیمار در ارتباط هستند تولید میشوند.اگر بخواهیم سطوح لباس ایزوله را به اختصار توضیح دهیم :

  • سطح ۱ : این سطح دارای نفوذ بالا و ایمنی نسبتا پایین است.از این لباس ها در بخش هایی استفاده میشود که ارتباط مستقیم با بیمار ندارند.
  • سطح ۳ : این سطح با پارچه لمینت شده پوشانده میشود به همین دلیل گرمای بسیار بالا دارد.و نمیتوان ان را چند ساعت پوشید.از نظر نفوذ و ایمنی نسبتا مناسب است اما به دلیل تنفس پذیری پذیری پایین و تعرق بالا مناسب نیستند.
  • سطح ۴ :  این سطح با تنفس پذیری خوب و ضد تعرق بودنش مناسب پزشکان و بیمارستان هاست. از جنس اسپان باند است و با لایه پلی اتیلینی پوشانده میشود.و میتوان ان را مدت طولانی پوشید.
  • سطح ۶ : این سطح با درجه تنفس پذیری خوب و ضد تعرق بودن پارچه ، ویژه محیط های بسیار آلوده بیمارستانی است.پزشکانی که با ترشحات بیماران ارتباط مستقیم دارند و در محیط های ویروسی و میکروبی کار میکنند ، بهتر است از این سطح استفاده کنند. تفاوتی که این سطح با سطح ۴ دارد ، در این است که سطح ۶ دارای نوارهای اب بندی شده در قسمت درزهای لباس است.

تمامی لباس های ایزوله یکسره هستند و دارای زیپ خود قفل شو و کلاه سر خود لباس هستند.

لباس ایزوله

فروش بی واسطه لباس یک‌بارمصرف بیمارستان

تجار ، مسئولین و بازرگانان محترم برای خرید بی واسطه لباس یکبار مصرف بیمارستان میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

فروش گان پزشکی

فروش گان پزشکی با بهترین کیفیت و استاندارد صادراتی

فروش گان پزشکی با بهترین کیفیت و استاندارد صادراتی از بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …