خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / بورس فروش لباس یکبار مصرف اتاق عمل تولید و فروش بی واسطه

بورس فروش لباس یکبار مصرف اتاق عمل تولید و فروش بی واسطه

بورس فروش لباس یکبار مصرف اتاق عمل تولید و فروش بی واسطه در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن…انواع لباس مریض بیمارستان ، گان یکبار مصرف بیمارستانی و انواع دیگر لباس های یکبار مصرف که در بیمارستان ها برای پزشکان و بیمارن و….برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بازرگانی صنعت و معدن در ارتباط باشید.

لباس یکبار مصرف

چه افرادی از لباس یکبار مصرف اتاق عمل استفاده میکنند ؟

در مصارف صنعتی از لباسهایی استفاده می شود، که بعد از انجام عملیات مورد نظر می توان لباس را کنار گذاشت و لباس دیگری را استفاده نمود؛ به این نوع لباس، لباسهای یکبار مصرف می گویند. لباسهای یکبار مصرف در مصارف پزشکی کاربرد فراوانی دارد که از جمله کاربرد این لباس در پوشش پزشک و بیمار در اتاق عمل است. لباس یکبار مصرف اتاق عمل از گان، شان تشکیل شده است. لازم بذکر است که گان را پزشک به عنوان لباس یکبار مصرف میپوشد و شان را بر روی بیمار می کشند تا عمل جراحی مورد نظر انجام گیرد. شان ها دارای سوراخ هایی اند که محل جراحی را نشان میدهند.

استفاده از لباس یکبار مصرف اتاق عمل به دلیل استریل بودن لباس و مانع از نفوذ آلودگی به قسمت های دیگر بسیار مهم است. نکته ی دیگری که از لباسهای یکبار مصرف در مراکز پزشکی استفاده می کنند به دلیل سهولت در پوشیدن لباس است، به خصوص اگر بیمار، فردی مسن باشد.

بطور کلی لباس یکبار مصرف اتاق عمل را به دو دسته تقسیم می کنند: لباسهای یکبار مصرف و لباسهای چند بار مصرف.

پارچه ی مورد استفاده از لباسهای چندبار مصرف یا گان های چندبار مصرف از جنس پنبه، پلی استر و ویسکوز یا مخلوطی از این پارچه ها می باشند اما جنس پارچه تولیدی گان های یکبار مصرف از جنس اسپان باند و اسپانلس یا (اس ام اس) می باشند.

از جمله مزیت لباسهای یکبار مصرف را می توان ضد حساسیت بودنشان نام برد که مناسب برای تمامی پوست های بیماران می باشند.

لباس یکبار مصرف اتاق عمل و حتی بخش های دیگر مراکز درمانی بیمارستان با هم متفاوت است زیرا لباسهای یکبار مصرف از وزن مخصوص را دارند؛ که به وزن این لباسها گرماژ می گویند. لباسهای یکبار مصرف از گرماژ ۳۸ به بالا تولید می شوند. بر حسب محل استفاده ضخامت یا گرماژ متفاوت است و در مصرف اتاق عمل از لباسهای یکبار مصرف گرماژ بالا استفاده میشود، که آلودگی انتقال نیابد. شایان بذکر است که گرماژ به معنی این است که اگر پارچه را ۱۰۰ سانتیمتر در ۱۰۰ سانتیمتر برش بزنیم وزن مورد نظر به دست بیاید.

لباسهای یکبار مصرف دارای قیمت کمتری نسبت به لباس های چند بار مصرف پارچه ای دارند و قیمت لباسهای یکبار مصرف بر حسب گرماژ آنها از بیست هزار تومان تا پنجاه هزار تومان متفاوت است. و هر فرد با توان مالی خود می تواند این لباس ها را تهیه کند.

دلیل استفاده از لباسهای یکبار مصرف را می توان راحتی آن دانست زیرا در اتاق عمل یا مراکز عکس برداری بیمار در برابر اشعه های خاص قرار می گیرد و بعد از اتمام عمل یا عکس برداری لباسهای یکبار مصرف بیمار خارج شده تا آلودگی را همراه خود نداشته باشد.

لباس یکبار مصرف اتاق عمل

لباس یکبار مصرف اتاق عمل و انواع ان ها

لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی یکی از پرکاربرد ترین لوازم پزشکی هستند که انواع گوناگونی نیز دارند، که از میان این لباسها، لباس یکبار مصرف اتاق عمل را می توان از ملحفه، لباس پزشک، لباس بیمار، دستکش، آستین برای لباس پزشک و دستیاران، ماسک و کلاه را نام برد.

پیراهن های یکبار مصرف با استفاده از بند هایی بسته میشوند از از نظر پوشیدن برای پزشک و بیمار بسیار راحت است. شلوارهای این گونه لباسها راحت و برای هر سایزی متناسب است، کلاه های مورد استفاده در این لباسها مشمایی دورکش هستند که هوا را از خود عبور میدهند و مانع عرق کردن فردی که استفاده کننده، میشود.

لباس یکبار مصرف اتاق عمل بیمار، پزشکان  و تکنسین اتاق عمل تشکیل شده از شلوار، بلوز، کلاه یا پیش بند بلند که بر حسب سفارش  بیمارستان ها متفاوت است.

رنگ لباس اتاق عمل به رنگ های سبز، آی کمرنگ، خاکستری است دلیل انتخاب این رنگها بخاطر خستگی کمتر چشم است. بیشتر لباسهای اتاق عمل پزشکان از جنس پنبه می باشد که هوا به راحتی از آن عبور و از عرق کردن جراح جلوگیری کند، همچنین این لباسها احساس راحتی و آرامش به پزشک در زمان عمل جراحی بدهد.

نگاه کردن پزشک جراح به رنگ آبی و سبز لباسهای تکنسین اتاق عمل و پزشکان دیگر باعث تقویت دید پزشک به خصوص اشیای قرمز مانند احشای قرمز رنگ بدن بیمار گردد. به طور کلی رنگ لباسهای یکبار مصرف اتاق عمل را متفاوت میگیرند تا افراد استریل از افراد غیر استریل مشخص شوند.

لباسهای چند بار مصرف اتاق عمل را با آب ژاول شستو شو میدهند تا از رنگ دادن لباس جلوگیری کند و لباسهای یکبار مصرف را استریل میکنند که بهداشتی باشند. لباسهای یکبار مصرف از نفوذ مواد مایع به بافت خود جلوگیری میکنند بنابراین پیشنهاد خوبی برای استفاده در بیمارستانها هستند.

لباسهای یکبار مصرف را در چند مدل و مناسب برای خانم ها و آقایان تولید می شود. این گونه لباس ها در هر سایزی دوخته و در عین سادگی، زیبایی خاص خود را نیز دارا هستند.

نکته ی حائز اهمیت که در پوشیدن لباسها مهم است این است که شان مصرفی در اتاق عمل نباید زیاد تکان بخورد، تکان خوردن بیش از اندازه شان بیمار باعث نفوذ آلودگی به بخش های دیگر بدن بیمار میشود. همچنین برای پوشیدن لباس گان پزشک جراح نیز باید گان را از ناحیه گردن نگه داشت و پزشک دستهایش را به داخل گان برده و گان را از پشت بسته شود، لازم بذکر است که در پوشیدن لباس جراح هم نباید گان زیادی تکان داد و دلیل عدم تکان دادن نیز عدم نفوذ میکروارگانیسم های احتمالی در محیط می باشد. لباس یکبار مصرف اتاق عمل باید از ریزش و انتشار اجزای جدا شده از بدن جلوگیری کند و محیط اتاق عمل را تمیز نگهدارد.

نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشت این است که برای لباسهای یکبار مصرفی که از پیراهن و شلوار تشکیل شده اند باید پبراهن در زیر شلوار قرار گیرد.

تولید لباس یکبار مصرف

تولید و فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف اتاق عمل

تجار ، مسئولین و بازرگانان محترم برای خرید بی واسطه لباس یکبار مصرف اتاق عمل و گان های پزشکی و لباس ایزوله میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …