خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / لباس مناسب و گرم برای زمستان

لباس مناسب و گرم برای زمستان

لباس مناسب و گرم برای زمستان چند ویژگی منحصر به فرد دارد، از جمله این ویژگی ها لباس زمستانی باید گرم و با رنگ بندی مناسب باشد. چرا در زمستان لباس تیره میپوشیم ، چه رنگ هایی برای فصل زمستان مناسب است ؟ با ما همراه باشید تا به این مسائل پرداخته شود…

لباس برای زمستان

رنگهای مناسب لباس در فصل زمستان

لباس مناسب برای زمستان چند ویژگی منحصر به فرد دارد، از جمله این ویژگی ها لباس زمستانی باید گرم و با رنگ بندی مناسب باشد. لباس باید پوشیده و کرک دار باشد تا بتواند گرما را به خوبی منتقل کند و همچنین هر چه قدر پالتو زمستانی شما بلند تر باشد می تواند قسمت های بیشتری از اندام های شما را گرما ببخشد.

ویژگی مهم دیگر برای لباس های زمستانی رنگ های به کار رفته در لباس می باشد که رنگ لباس شما باعث می شود که گرما را در روز که نور خورشید است جذب کند و در شب و هوای سرد آن را در اختیار شما بگذارد. باید با رنگ بندی های مشکی، خاکستری، طوسی، خردلی، بنفش، قرمز، شتری و پرتقالی باشد. رنگ های مشکی، خاکستری و طوسی به دلیل سنگین بودن رنگ شان انتخاب اکثر افراد می باشد همچنین از این رنگ ها می توانند در تمام مجالس استفاده کنند، ولی استفاده از رنگ های روشن در همه مجالس مقدور نمی باشد همچنین رنگ های شاد حالت جوان پسندانه تری دارد که در مجالس شادی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین این رنگ ها سازگاری زیادی رنگ پوست های مختلف دارد. رنگ زرد یا خردلی در روانشناسی خاصیت آرام کنندگی و گرما بخشی خوبی دارد. اما افرادی که رنگ پوست روشنی دارند بهتر است از رنگ های آتشین مانند بنفش، قرمز و رنگ های تند استفاده کنند تا پوست صورت خود را شفاف و پر انرژی نشان دهند. لباس برای زمستان باید به گونه ای باشد که شما کمترین سرما را حس نمایید و توجه به این نکته باعث می شود که شما احساس امنیت و آرامش داشته باشید گرما انرژی آدم را افزایش می دهد ولی سرما و یخ زدگی احساس سستی را در بدن ایجاد می کند از این رو با داشتن لباس مناسب انرژی زیادی را برای خود رقم بزنید تا بتوانید به کار های روزمره خود به راحتی برسید.

لباس مناسب زمستان

ست کردن لباس در فصل زمستان

لباس باید به گونه ای با یکدیگر ست شوند که سر تا پای شما از لباس گرم پوشیده باشد مثلا آن طور نباشد که پالتوی شما گرم باشد اما روسری شما جنس نخی و خنکی داشته باشد این کار تضاد بدی در شیک پوشی و لباس پوشیدن شما ایجاد می کند.

لباس برای زمستان باید ست باشد تا بتواند جذابیت خاصی را به چشم بیننده دهد و و شما را خاص تر از قبل جلوه دهد. لباس مناسب احتیاج به نوعی از رنگ بندی ست دارد به طوری که این رنگ های انتخاب شده با رنگ پوست و موی شما ست شود و بتواند شما را از یکنواختی موجود دور کند.

رنگ بندی های زیادی در بازار وجود دارد که افراد کمی به سراغ آن ها می روند پس سعی کنید برای داشتن تنوع و تفاوت با دیگران از آن رنگ ها استفاده نمایید همچنین باید توجه کرد استفاده از رنگ های تیره مانند مشکی اندام شما را باریک تر و لاغر تر نشان می دهد همچنین بر روی چهره شما اثر منفی می گذارد و از ظاهر پر انرژی شما کم می کند. در انتخاب لباس علاوه بر رنگ زیبای آن به گرمای لباس نیز توجه داشته باشید لباس های تو کرکی و کلفت باعث پر نشان دادن اندام شما نیز می شوند و هم اینکه گرمای بیشتری به شما می بخشد. قابل ذکر است که داشتن یک لباس گرم در زمستان حتی از رنگ بندی آن نیز مهم تر است. لباس های گرم و پوشیده در زمستان طرفداران زیادی دارد.

لباس گرم زمستان

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …