خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / لباس مناسب و راحت برای دویدن چگونه باید باشد ؟

لباس مناسب و راحت برای دویدن چگونه باید باشد ؟

لباس مناسب و راحت برای دویدن چگونه باید باشد ؟ لباس مناسب برای دویدن، باید در حالی که راحت باشد و باعث آرامش شما باشد، بتواند اندام را شیک و قشنگتر نشان دهد. و همچنین از عرق کردن بدن جلوگیری کند…

لباس مناسب دویدن

چه جنس لباسی برای دویدن مناسب است؟

لباس مناسب برای دویدن، باید در حالی که راحت باشد و باعث آرامش شما باشد، بتواند اندام را شیک و قشنگتر نشان دهد. و همچنین  از عرق کردن بدن جلوگیری کند. حتما می دانید که دویدن باعث می شود که دمای بدن از حد معمولی خود  بالاتر برود ، و وقتی که دما بالا میرود  ، بدن انسان عرق میکند،  پس لباس باید طوری باشد که هنگام دویدن خشک بماند و از تعریق بدن جلوگیری کند.

امروزه برای تولید لباس ورزشی ، تنها از پنبه استفاده نمی کنند ،بلکه برای هر رشته ورزشی از جنس خاصی استفاده می شود.پنبه درست است که عرق را به خود جذب می کند، اما اجازه بخار شدن به آن نمی دهد.همانطور که قبلا گفتیم بدن در هنگام دویدن ، به مقدار زیادی عرق می کند. پس نباید تنها از جنس پنبه باشد.چرا که وقتی اجازه تبخیر به عرق داده نشود ، بر روی پوست ایجاد بوی بد می شود.

لباس ورزشی باید یا تمام نخ باشد و یا از جنس پنبه باشد چون لباسهای نخی ، علاوه بر اینکه عرق بدن را به خود جذب می کنند باعث تبخیر آن نیز می شوند و از عرق سوز شدن بدن و ایجاد بوی بد جلو گیری می کنند.

در انتخاب لباس مناسب برای دویدن ،نیز اگر از جنس های بادگیری و نایلونی استفاده می کنید ، باز باید سعی کنید لباسی انتخاب کنید  که در داخل آن ، یک لایه نخی باشد تا عرق بدن را به خود جذب کند.یکی از پارچه های مناسبی که برای تولید لباس ورزشی از آن استفاده می کنند ، پارچه کتان است.

بهترین جنس لباس برای دویدن اینست که از الیاف طبیعی باشد  تا عرق کردن بدن در آن بهتر باشد و باعث اذیت فرد نشود و همچنین جنس الیاف طبیعی  باعث افزایش گرمای بدن نمی شوند. و همچنین سعی کنید لباسی انتخاب کنید که چند لایه و یا زیپ دار باشند تا در صورتی که دمای بدن بالا رفت ، بتوانید زیپ آن را باز  یا از لایه های آن کم کنید.

لباس برای دویدن

ست کردن لباس اسپرت و راحت برای دویدن

یکی از نیاز های مهم برای ورزش کردن، داشتن لباس مناسب است، وقتی لباس ورزشی مناسب دارید ، اعتماد به نفس برای ورزش کردن بالا میرود. پس باید سعی کنید لباسی که انتخاب می کنید شیک و راحت باشد. در کل ست کردن لباس برای دویدن و حتی هر ورزش دیگری که میخواهید انجام دهید، انگیزه شما را در این راه، چند برابر می کند.

پوشش افراد در ورزش تعیین می کند که عملکرد او بالا باشد یا پایین، پس پوششی انتخاب کنید که  علاوه بر راحتی و آرامشی که به همراه داشته باشد ،شیک و زیبا نیز باشد.سعی کنید در انتخاب لباس مناسب برای دویدن، لباسی انتخاب کنید که شلوار و پیراهن با هم ست باشد و همچنین آن لباس را دوست داشته باشید.داشتن شلوار های یوگا و سوییشرت های شیک و کلاه دار برای ورزشهایی مثل دویدن بسیار مناسب و شیک است. و بدن شما را خوش فرم نشان می دهد.

از مهمترین وسایلی که در انتخاب لباس مناسب برای دویدن، و همچنین ست شیک  اسپرت برای ورزش تأثیر زیادی دارد، داشتن یک کفش اسپرت  خوش فرم است. شما برای ست کردن لباس ورزشی ، سعی کنید در انتخاب کفش ورزشی نهایت سلیقه را به خرج دهید ، تا هم ورزش بهتری داشته باشید هم از لحاظ ظاهری، زیبا و خوش پوش باشید.

و همچنین انتخاب رنگ لباس ورزشی، بسیار مهم است،در انتخاب رنگ لباس مناسب ، سعی کنید از رنگهای شاد و روشن انتخاب کنید ، چرا که این رنگها به شدت روحیه انسان را تقویت می کنند. از رنگهای  سفید ، آبی ، طوسی ،  قرمز و رنگهایی از این قبیل بیشتر استفاده کنید.

لباس راحت برای دویدن

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …