خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / قیمت لباس جراحی بیمار درب کارخانه

قیمت لباس جراحی بیمار درب کارخانه

قیمت لباس جراحی بیمار درب کارخانه در این سایت عرضه می گردد. برای سفارش و خرید انواع لباس بیمار مردانه و زنانه  و لباس اتاق عمل بیمار به صورت استریل یا بدون استریل از طریق شماره های سایت با کارشناسان در ارتباط باشید.

لباس جراحی بیمار

لباس جراحی بیمار یا به عبارت دیگر گان بیمارستانی، به لباس یکپارچه ی بلندی گفته می شود که توسط بیمار در زمان جراحی پوشیده می شود. این لباس معمولا با لباسی که در زمان بستری برای بیمار فراهم میشود متفاوت تر می باشد. هم از نظر جنس پارچه و هم از نظر نحوه ی دوخت و یکپارچه یا نبودن آن. معمولا لباس جراحی بیمار بی صورت یکپارچه و بدون شلوار و همچنین ساخته شده از پارچه های استرلیزه و کاملا آزمایش شده می باشد. در ادامه به انواع و نحوه ی ساخت این لباس اشاره خواهیم کرد.

 

مشخصات لباس جراحی بیمار مناسب کدامند؟

لباس جراحی بیمار مناسب باید دارای خاصیت های منحصر به فردی نسبت به لباس های بستری داشته باشد که دسترسی جراحان را به نقاط آسیب دیده آسان تر کند . در ادامه به برخی از این مشخصات اشاره می کنیم.

گان جراحی که توسط بیمار پوشیده می شود معمولا طوری طراحی شده است که به راحتی جراحان بتوانند به اعضای بدن بیمار دسترسی داشته باشند و اعمال جراحی را روی آنها انجام دهند.

نکته ی بعدی وجود بند هایی در پشت لباس جراحی بیمار و باز بودن پشت آن است. معمولا پشت لباس بیمار و روی شانه ها بند هایی وجود دارد که لباس را روی تن بیمار نگه می دارد و در مواقع لازم می توان به راحتی لباس را بدون آسیب به سرم های روی دست بیمار، از تن او در آورد. به خصوص بعد از جراحی که بیمار بیهوش می باشد توسط این بند ها به راحتی لباس بیمار را تعویض میکنند.

لباس جراحی بیمار از نظر جامعه جهانی بیمارستانی و سازمان بهداشت جهانی آمریکا جزو دومین پوشش های بیمارستانی مهم برای بیمار می باشد، که نیاز به تحقیق و توسعه روز افزون از طرف تولید کنندگان برای بهتر شدن کیفیت آن است.
به دلیل کنترل بیشتر جراح روی اعضای بدن و نیاز به نصب سرم یا کنترل کننده های دیگر روی بدن بیمار، منطقه ی حفاظت شده توسط لباس برای بیمار از سینه تا روی زانو تعیین شده است، و برای دست ها از ابتدای کتف تا روی آرنج منطقه ای است که توسط لباس جراحی پوشانده می شود. همچنین تولید کنندگان حتما باید به این موضوع توجه داشته باشند که روی همه ی لباس های جراحی حک شود که این لباس مناسب بیمار و برای جراحی می باشد.

همچنین یکی دیگر از مهمترین ویژگی های لباس جراحی بیمار باید محافظت کردن بیمار از ورود هرگونه میکروب و باکتری در حین جراحی به بدن باشد که موضوع مهمی در انتخاب گان های جراحی است.

همچنین لباس جراحی باید حتما راحت و قابل تعویض سریع و آسان باشد و اجازه تنفس به اعضای بدن را بدهد.

لباس جراحی بیمار

در تولید لباس بیمار از چه پارچه هایی بیشتر استفاده می شود ؟

جنس پارچه یا الیاف بکار رفته در لباس بیمار یکی دیگر از مهمترین نکات برای انتخاب یک لباس جراحی بیمار مناسب است.

معمولا لباس های بیمارستانی از دو نوع یکبار مصرف و چند بار مصرف و قابل شستشو ساخته میشوند، که عمدتا برای جراحی از نوع اول یعنی یکبار مصرف استفاده میکنند.

جنس الیاف بکار رفته در لباس جراحی بیمار قبلا معمولا از پنبه ی پارچه ای به دلیل لطافت بالا که به همراه پارچه های منسجم با ترکیبات ضد آب در کارخانه ها ترکیب و ساخت و پرداخت مشده، ساخته می شده .

اما امروزه معمولا لباس جراحی بیمار از ترکیب پنبه و پلی استر ساخته می شوند. این ترکیب هم خاصیت ضد آب بودن را دارد و هم لطافت و نرمی پنبه را برای لباس حفظ می کند و همچنین باعث پایین تر آمدن هزینه های ساخت و پرداخت این لباس ها می شود.

 

خرید بی واسطه و مستقیم لباس اتاق عمل بیمار:

ازدغدغه های مراکز درمانی و بازرگانان و تاجران در عرصه لباس های بیمارستانی تهیه لباس هایی با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی در این زمینه است.حساسیت مراکز درمانی و رقابت موجود در بازار دلایل روشن این نگرانی هاست.

برای سفارش و خرید ارزان انواع لباس بیمارستانی ازجمله لباس اتاق عمل بیمار از طریق شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی خانه صنعت و معدن به عنوان متولی کیفی تولیدات منسوجات کار در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …