خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / برترین قیمت لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی مستقیم از درب کارخانه

برترین قیمت لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی مستقیم از درب کارخانه

برترین قیمت لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی مستقیم از درب کارخانه را از بازرگانی خانه صنعت و معدن استعلام بگیرید…اگر به دنبال البسه یکبار مصرف بیمارستانی مخصوص اقایان ، بانوان و کودکان و لباس ایزوله (یکسره)، هستید از طریق شماره های سایت با همکاران ما در بخش بازرگانی در ارتباط باشید.

لباس یکبار مصرف

 کاربرد لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی

لباس یکبار مصرف از پرمصرفترین و پرکاربردترین منسوجات مصارف پزشکی است که شامل گان جراح،گان بیمار، کلاه، ماسک،دستکش،ملحفه،بلوز بیمار،شلوار بیمار و… می باشد.به دلیل رعایت بهداشت و جلوگیری از انتقال بیماریها و عفونتهای بیمارستانی بهتر است که تا جای امکان از  وسایل و لباسهای یکبار مصرف به جای چندبار مصرف در مراکز بهداشتی استفاده شود.

بنابراین باید پارچه لباسهای  یکبار مصرف بیمارستانی طوری تولید شود که دربرابر مواد  ضدعفونی کننده و شوینده مقاوم باشند.

تحقیقات علم پزشکی و روانشناسی نشان داده است که لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی ولباسهایی که در مراکز درمانی و بیمارستانها پوشیده می شوند مخصوصا برای بیمار، از اهمیت خاصی برخورد دارند چرا که روحیه بیمار همیشه باید خوب باشد تا دوره درمان و بستری را با آرامش و به خوبی سپری کند بنابراین لباسها باید طوری طراحی شوند که بر روحیه بیمار تاٌثیر منفی نداشته باشند.

لباسهای یک بار مصرف  باید بدن را در مقابل آلودگی و عفونتها ایمن نگه دارد به همین خاطر استفاده از لباسهای یکبار مصرف برای بیمار و پزشک  و عوامل بیمارستانی در کنترل عفونتها و جلوگیری از سرایت بیماریها مؤثر است.

قیمت لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی در کشور ما بسیار مناسب و ارزان می باشد.چون در کشور مواد اولیه تولید این لباسها که از مواد پتروشیمی گرفته می شوند، به اندازه کافی،موجود و در دسترس تولیدکنندگان می باشد.بنابراین میتوانیم لباسهای بیمارستانی مرغوبتر و باکیفیت و قیمت ارزان ، به اندازه ای که لازم داریم تهیه کنیم.

قیمت لباس یکبار مصرف

 

در خرید لباسهای بیمارستانی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

همانطور که گفته شد لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی مثل سدی در مقابل عفونتها،قارچها و باکتری های احتمالی در محیط، برای جلوگیری از انتقال بیماری ها به بدن انسان است.

از آنجا که لباس بیمار در تماس مستقیم با پوست اوست باید از باکیفیت ترین الیاف بهداشتی در تهیه و تولید آنها استفاده کرد تا مناسب انواع پوست باشد و از حساسیت احتمالی پوست جلوگیری کند.و همچنین در عین حال قیمت را نیز باید در نظر بگیریم که مناسب و ارزان باشد.

معمولا لباس بیمار را با گرماژ سبک و کم وزن تولید میکنند( این وزن کم و گرماژ سبک یعنی به صورت استاندارد)  تا بیماران بدحال و سالمند در آن احساس ناراحتی نکنند.البته این را هم باید بدانیم که وزن و گرماژ پارچه بستگی به تراکم بافت پارچه دارد یعنی هرچه تراکم بافت پارچه بیشتر باشد ،وزن هم بیشتر است.

در خرید علاوه بر وزن و گرماژ به جنس  و قیمت لباسهای یک بار مصرف نیز باید توجه کرد.لباس بیمار باید بدن نما نباشند و علاو بر این ضد آب ژاول و مواد ضدعفونی کننده باشند.بنابراین باید هنگام خرید ،جنس پارچه لباس را در نظر گرفت.

پارچه های بیمارستانی معمولا از جنس های تترون ،ترگال ساده  کجراه، فلامنت ،فلامنت پنبه، ویسکوز ساده و طرحدار، اسپانباند،اس ام اس و …. می باشند معمولا در تولید لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی از پارچه های تترون، ترگال ، ویسکوز، اسپانباند  فلامنت بیمارستانی و … استفاده می کنند.

پارچه های تترون یکی از پر کاربردترین پارچه هایی است که معمولا در تولید لباسهای بیمارستانی بکار می رود.قیمت که با پارچه های تترون دوخت می شود مناسب و ارزان می باشد اما برای انتخاب آن باید به کیفیت پارچه از لحاظ ضد آب ژاول و مواد ضدعفونی کننده بودن آن توجه کنیم.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

قیمت لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت

قیمت ها بر اساس کیفیت لباس ها و جنسشان و سطحی که دارند متفاوت است . گان ها اصولا یکبارمصرف هستند . همین یکبار مصرف بودن لباس ها باعث میشود بهداشت بیمارستان ها بیشتر حفظ شود. هیچ کدام از پارچه های پرسی یکبار مصرف بیمارستانی اتوکلاب نیستند و در حرارت بالا بافتشان از بین می رود.طریقه استریل کردن این پارچه ها به این شکل است که در زمان مشخص داخل مخزن های اتیلن اکساید قرار میگیرند.

  • گان های پزشکی شامل یک لباس پشت باز است که توسط یک بند به هم متصل میشود و در قسمت سر استین ان کشبافت دوخته میشود تا ازادی عمل بیشتری به پزشک در حین عمل جراحی بدهد.گان ها به صورت free size تولید میشوند.
  • گان های بیمار نیز شامل لباس رویی و شلوار و کلاه است. و توسط یک بنداز از پشت به هم متصل میشود.گرماژ تمام لباس های پوشیدنی از ۳۸ تا ۴۰ گرم است.قد لباس به صورت استاندارد از ۱۱۵ سانتی متر تا ۱۲۰ سانتی متر است.
  • لباس ها ایزوله نیز جزو لباس های یکبارمصرف بیمارستانی هستند که به صورت یکسره تمام بدن را میپوشانند.دارای زیپ خود قفل شو و کلاه سر خود لباس هستند.جنسشان از پارچه اسپان باند با رویه پلی اتیلنی است.

لباس یکبار مصرف

لباس یکبار مصرف بیمارستانی بی واسطه و عمده

برای خرید و ثبت سفارش و اطلاع از قیمت انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی ، گان یکبار مصرف و لباس ایزوله ، از طریق واتس اپ ، تلگرام و یا شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی در ارتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

فروش گان پزشکی

فروش گان پزشکی با بهترین کیفیت و استاندارد صادراتی

فروش گان پزشکی با بهترین کیفیت و استاندارد صادراتی از بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …