خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / فروش لباس کار با قیمت ارزان

فروش لباس کار با قیمت ارزان

فروش لباس کار با قیمت ارزان با تولیدی لباس کار در تهران و ارسال به کلیه نقاط کشور.لباس کار ارزان قیمت  را از مرکز فروش لباس کار در تهران تهیه کنید.خرید بی واسطه و مقرون به صرفه انواع لباس کار.

قیمت لباس کار

 

امروزه بیشتر مشاغل لباس کار مخصوص به خود را دارند. تامین و فروش لباس کار با قیمت مناسب و کیفیت خوب بیشتر مورد توجه است.
بنابراین قیمت لباس کار اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. قیمت لباس کار بسته به جنس مواد به کار رفته در آن و نوع دوخت متفاوت است ولی ما می توانیم وابسته به شغل و بودجه شما نیاز کالای شما را تولید یا تامین نماییم.

 لباس کار برای چه مشاغلی استفاده می شود؟

هر سازمان یا مجموعه‌ای برای زیبایی و شناخته شدن بیشتر، یا جهت محافظت از افراد،  تلاش دارد از لباس های یکسان و مشخصی استفاده کند. بسیاری از مشاغل لباس کار خاص خود را دارند به طوری که با لباس کار خود شناخته می شوند. مثل پزشکان، پرستاران، پلیس، آتش نشان و … .

لباس کار در بسیاری از موارد وظیفه ای فراتر از شناخته شدن دارد. مثل لباس کار آتش نشان‌ها که باید از جان آنها در مقابل حریق محافظت کند و یا لباس های ضد گلوله پلیس.

قیمت لباس کار

  انواع لباس کار از نظر جنس و قیمت کدامند؟

بسته به نوع لباس، مدل، جنس و قیمت لباس کار مورد استفاده متفاوت خواهد بود.

لباس پرستار و پزشک روپوش سفید است و بسته به پارچه مورد استفاده در دوخت آن قیمت متفاوتی دارد از حدود ۲۰ هزار تومان تا سیصد هزار تومن نرخ رایج در فروشگاه ها است.

قیمت لباس کار آتش نشانی به  خاطر جنس و دوامی که دارد بسیار بالا است و حدود معمول آن بین ششصد هزار تومن تا چند میلیون تومان است.

افرادی که با مواد خطرناک و اشعه زا یا سرطان زا سروکار دارند باید لباس‌های مخصوصی بپوشند که از آن ها محافظت نماید مثل جلیقه های مخصوصی که رادیولوژیست‌ها می پوشند یا لباس های مخصوصی که باید در آزمایشگاه‌های هسته ای پوشیده می شود که باید از جنس خاصی باشد که مانع عبور پرتوهای خطرناک شد. قیمت لباس کار در این مکان ها بسیار گران است اما از ملزومات اجباری کار است.

در کارگاه ها یا صافکاری ها و مکانیکی ها و شغل‌هایی از این قبیل معمولا از بلوز شلوار یک تکه یا شلوار دوبنده استفاده می شود و جیب های بزرگی در این لباس ها تعبیه می شود تا افراد بتوانند ابزار مورد نیاز خود را در آن قرار دهند. نقش لباس کار در اینجا بیشتر جلوگیری از کثیف شدن دیگر لباس ها است.
چون معمولا لکه های ایجاد شده روی لباس ها پاک نمی شوند.  قیمت لباس کار این مشاغل تقریبا مناسب است؛ البته به جنس پارچه به کار رفته هم بستگی دارد.

سفارش و خرید انواع لباس کار با قیمت های متنوع

برای آگاهی از انواع مدل های مختلف لباس کار وابسته به شغل مورد نظرتان با کارشناسان بخش لباس کار بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

تولید لباس کار

تولید و پخش بی واسطه لباس کار

تولید و پخش بی واسطه لباس کار شامل انواع : لباس کار صنعتی ، لباس …