خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / فروش بی واسطه انواع لباس بیمارستانی بانوان

فروش بی واسطه انواع لباس بیمارستانی بانوان

فروش بی واسطه انواع لباس بیمارستانی بانوان( زنانه) در سایت مرکز فروش لباس بیمارستانی فراهم شده است.برای خرید انواع لباس بیمارستانی زنانه از تولیدی های معتبر تهران بدون واسطه با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

لباس بیمارستانی بانوان

لباس های بیمارستانی از جمله لباس هایی هستند که باید همه ی پرسنل و بیماران یک بیمارستان از آنها استفاده کنند. این لباس ها به نوعی از انتشار میکروب ها جلوگیری می کنند. لباس بیمارستانی بانوان باید دارای ویژگی های خاصی باشد.

بانوان در بیمارستان ها بسیار مستعد دریافت میکروب های آلوده می باشند. از این رو باید لباس بیمارستانی آنها شرایط خاصی داشته باشد و حتما تمام کارکنان زن بیمارستان از این لباس ها استفاده نمایند.

برخی از انواع لباس های بیمارستانی که می توانیم به آنها اشاره نماییم، لباس مخصوص اتاق عمل، لباس پزشکی، لباس بیمار، لباس خدمات، لباس فرم پرسنل و… می باشند.

ویژگی های لباس بیمارستانی مناسب برای بانوان

لباس بیمارستانی بانوان باید ویژگی های خاصی داشته باشد. این لباس ها باید دارای طراحی مناسب باشند. با دوام باشند، دارای پارچه های لطیفی باشند. و نباید به هیچ عنوان بدن نما باشد.

این که بیماران و پرسنل در لباس بیمارستانی خود راحت باشند، یکی دیگر از ویژگی های مهم لباس های بیمارستانی می باشد.

لباس های بیمارستانی باید به گونه ای طراحی و تولید شوند که هم مناسب کیف بهداشتی بیمار باشند. هم برای قبل و بعد از اتاق عمل مناسب باشند. اگر هر یک از این ویژگی ها در لباس های بیمارستانی وجود نداشته باشد، می تواند مشکلات بسیاری برای بیمار و حتی پرسنل  به بار آورد.

عموما هر بیمارستانی بر حسب سلیقه ی خود رنگ، مدل و جنس لباس کارکنان خود را مشخص می کند. پس از تولید این لباس ها، آنها را کاملا بهداشتی در بسته بندی های سلفونی قرار می دهند.

لباس بیمارستانی بانوان

در تهیه لباس بیمارستانی بانوان به این موارد دقت کنید

زمانی که تصمیم به خرید لباس های بیمارستانی می نمایید باید برخی نکات را به خاطر داشته باشید و مورد بررسی قرار دهید. این که از چه پارچه تترونی برای دوخت لباس بیمارستانی بانوان استفاده نمایید، از اهمیت بالایی برخوردار است.

پارچه های معمولی تترون با پارچه های بیمارستانی تفاوت های بسیاری دارند. تترون های معمولی از نظر قیمت، رنگ بندی و حتی از نظر گرمایشی با تترون بیمارستانی تفاوت دارند. حتما باید به این مسئله دقت داشته باشید که جنس پارچه ای که برای لباس بیمار استفاده می شود، حساسیت های پوستی برای بیمار ایجاد نکند.

لباس بیمارستانی باید سبک، راحت، خوش دوخت و با رنگ بندی های شاد باشد. معمولا برای لباس بیماران از پارچه های یکبار مصرف، فلامنت، پنبه، تترون، ترگال و … استفاده می کنند.

خرید ارزان و بی واسطه لباس بیمارستانی بانوان

برای سفارش و خرید با قیمت مناسب انواع لباس بیمارستانی از طریق شماره های سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت  و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …