خانه صنعت و معدن
خانه / لباس رستورانی / فروش انواع لباس پرسنل کافی شاپ

فروش انواع لباس پرسنل کافی شاپ

فروش انواع لباس پرسنل کافی شاپ شامل لباس فرم بارستا لباس فرم کافی شاپ زنانه و مردانه و …. در سایت مرکز فروش لباس رستورانی.برای خرید لباس فرم کافی شاپ و فست فودی با شماره های سایت در ارتباط باشید.

لباس پرسنل کافی شاپ

لباس پرسنل کافی شاپ شما نشانه شخصیت محل کسب شماست؛ همانطور که ظروف کثیف و پرلک مشتریان را از خوردن غذا و نوشیدن در کافی شاپ شما فراری می‌دهد و آن‌ها را از آمدن خود سخت پشیمان می‌کند، دیدن لباس نامرتب و نامنظم و کثیف هم آنان را فراری می‌دهد.

چه کسی با دیدن لباس کثیف برتن کارکنان  به بهداشت آن کافی شاپ شک نخواهد کرد؟ چه کسی با دیدن لباس‌های نامنظم به مدیریت صحیح و نظم و انظباط آن محیط شک نخواهد کرد؟

لذا برای داشتن کسب‌وکاری پررونق در فضایی که هرروز شاهد افزایش کافی شاپ‌ها هستیم، چاره‌ای جز رعایت اصولی ندارید که نشان دهد شما محیط کسبی تمیز و منظم دارید.

لباس پرسنل کافی شاپ

انواع لباس پرسنل کافی شاپ کدامند؟

لباس پرسنل کافی شاپ باتوجه به موقعیت شغلی که در کافی شاپ  وجود دارد متفاوت است. در هر کافی شاپی  سلسله مراتبی وجود دارد که این سلسله مراتب حتی در جنس لباس انتخابی تاثیر می‌گذارد، قبل از پرداختن به انواع لباس‌ها مسئله مهمی که باید به آن توجه کرد؛ لباس مدیر کافی شاپ است که تمایزی خاص با لباس پرسنل کافی شاپ دارد؛ لباسی که نشان می‌دهد شما فردی قابل اعتماد و مسئولیت‌پذیر و مدبر هستید.

 • اولین لباس در میان انواعلباس لباس سرآشپز است؛ کسی که قلب کافی شاپ شما در دستان او میتپد، کسی که فرمانده آشپزخانه است. ابهت و مرغوبیت و نحوه دوخت این لباس باید شایسته چنین مقامی باشد.
 • لباس بعدی به سرپیشخدمت مربوط است؛ کسی که مدیریت کلیه خدمات و پیشخدمت‌ها را به‌عهده دارد. باتوجه به اهمیتی که دارد باید تمایز آن از لباس سایر کارکنان دیده شود.
 • آشپز مقام دوم آشپزخانه می‌باشد؛ کسی که بر غذاها نظارت مستقیم دارد، همیشه لباسی تمیز و مرتب نشان از غذاهایی بهداشتی با پختی اصولی دارد.
 • لباس پیشخدمت‌ها که مقابل چشمان مشتریان رفت وآمد دارند، خود از اهمیت این لباس خبر می‌دهد.
 • لباس هم شکل ظرفشورها و  لباس هم‌شکل نیروهای خدماتی که هر دو گروه مستقیما با نظافت و تمیزی کافی شاپ مرتبط  هستند، کاملا مشخص است چه تاثیری در جذب مشتری دارد.
 • لباس شیک صندوق‌دار پرستیژ کاری شما را نشان میدهد.
 • از لباس کافی‌من که قرار است نوشیدنی‌های رنگارنگ را سرو کند نمی‌توان رد شد.
 • در نهایت لباس میزبان به عنوان کسی که مشتریان را به درون کافی شاپ دعوت می‌کند.

لباس پرسنل کافی شاپ

نکات ضروری در خرید لباس پرسنل کافی شاپ

لباس پرسنل کافی شاپ شما چه دوست داشته باشید و په نادیده بگیرید؛ حکم این ضرب‌المثل معروف را دارد؛ رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر درون.

 • اگر شما بر تن پرسنل خود لباس‌هایی بدرنگ و و غیر متناسب با اندام آن‌ها کنید اعتماد به نفس خود را از دست خواهند داد و کسی که اعتماد به نفس نداشته باشد قادر نخواهد بود به بیننده این مسئله را منتقل کند که ما کارمان خوب است.
 • لباسی متناسب با موقعیت شغلی نکته بعدی است که در اعتماد به نفس مجموعه شما تاثیر گذاشته و نشان از نظم و ترتیب آن دارد.
 • راحتی لباس بسیار اهمیت دارد؛ اگر لباسی که برتن افراد است متناسب با شخصیت آنان نباشد، شاید مشتریان را جلب کند؛ اما کارکنان شما را از درون خواهد پوساند.

سفارش و خرید لباس کافی شاپی از بورس لباس کار:

برای خرید انواع لباس کار کافی شاپی با قیمت ارزان و بالاترین کیفیت از طریق شماره های سایت یا تلگرام با کارشناسان بخش لباس رستورانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس کافی من

بورس فروش بی واسطه لباس کافی من

بورس فروش بی واسطه لباس کافی من در سایت مرکز فروش لباس کار تهران فراهم …