خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / سایت خرید و فروش عمده لباس کار

سایت خرید و فروش عمده لباس کار

سایت خرید و فروش عمده لباس کار وابسته به مرکز فروش لباس کار تهران آماده فروش انواع لباس کار به تاجران و عمده فروشان محترم می باشد.برای سفارش و خرید انواع لباس کار با قیمت ارزان با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش لباس کار

بازرگانی خانه صنعت و معدن با طراحی برترین سایت خرید و فروش لباس کار در خدمت فروشندگان لباس های کار و مدیران محترم است تا لباس کار مد نظر شما را تامین کند. در خانه صنعت و معدن هر مدل لباس کاری که بخواهید پیدا می کنید. نگاهی به سایت ما کنید، زیباترین تولیدات داخلی و خارجی در صنعت لباس کار را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

نکات قابل توجه در خرید و فروش لباس کار

از جمله نکات قابل توجه در خرید و فروش لباس کار تهیه لباس کار از پارچه های با کیفیت می باشد.
پارچه لباس کار نباید زبر باشد، آب برود یا رنگ پس بدهد. در ترکیب اغلب پارچه های لباس کار باید در حد استاندارد از پلی استر استفاده شود تا لباس کار چروک نشود اما مقادیر بالایی آن خوب نیست.

دومین نکته ای که باید در خرید و فروش لباس کار در نظر بگیرید دوخت با کیفیت است.
لباس کار تا حد امکان باید نشکافد بنابر این باید هر دوخت سه یا دو دور تکرار شود وسایز آن استاندارد باشد.
لباس های گشاد و تنگ موجب ناراحتی کارکنان می شود. اگر قصد انتخاب لباس کار زیپدار یا دکمه دار را دارید بهتر است، کیفیت آن ها را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و سپس اقدام به خرید کنید.
در هنگام خرید و فروش لباس کار علاوه بر دقت به بودجه مد نظرتان ایمنی کارکنان را نیز در نظر بگیرید. در نهایت با توجه به شرایط کاری لباس را انتخاب کنید تا بعد ها دچار مشکل نشوید.

خرید و فروش لباس کار

کاربرد لباس کار در مشاغل صنعتی،خدماتی، رستورانی و بیمارستانی

لباس کار یکی از مهم ترین ابزار در حفظ سلامت کارکنان می باشد که دارای انواع مختلفی می باشد که کیفیت و کاربرد آن ها با یکدیگر متفاوت است. از این رو هرچند اندک دوست داریم در زمینه کاربرد هریک صحبت کنیم.

 لباس کار خدماتی: این لباس کار یکی از ارزانترین لباس های کار است که با توجه به ارزان بودنش هنوز هم توان محافظت از لباس های دیگر استفاده کندگانش را دارا است. و در خرید و فروش لباس کار بیشتر مورد توجه کار فرماین قرار می گیرد.

لباس بیمارستانی: این نوع از لباس کار در حوزه خرید و فروش لباس کار یکی از پیشتازان است. این شاخه از لباس های کار خود شامل انواع لباس بیمار، لباس پزشک، جراح و کادر بیمارستان می باشد

لباس کار صنعتی: این لباس کار نیز یکی از مهم ترین لباس های کار در حوزه خرید و فروش لباس کار است. لباس کار صنعتی شامل انواع لباس کار کارگری، مهندسی و خلبانی است.

لباس کار رستورانی: این لباس کار با توجه به گسترش کافی شاپ ها و رستوران ها مورد توجه صاحبان این مشاغل قرار گرفته است. این نوع از لباس کار با توجه به وظیفه هر کدام از کارکنان طراحی می شود و نسبت به انواع لباس کار از طراحی و رنگبندی متنوعتری برخوردار است.

خرید و فروش لباس کار

برای سفارش و خرید انواع لباس کار از طریق شماره های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

تولید لباس کار

تولید و پخش بی واسطه لباس کار

تولید و پخش بی واسطه لباس کار شامل انواع : لباس کار صنعتی ، لباس …