خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / راهنمای خرید شلوار مناسب مانتو طوسی

راهنمای خرید شلوار مناسب مانتو طوسی

راهنمای خرید شلوار مناسب مانتو طوسی از رنگ های پر طرفدار است. اگر در کمدتان مانتوی طوسی دارید و نمی دانید آن را با چه رنگ کیف و کفشی بپوشید، باید بدانید با همه رنگ های از جمله آبی و سبز ست کنید. در مجلس نیز بهتر است در کنار مانتوی طوسی طیف های صورتی و سفید را بپوشید تا زیبا و جذاب شوید.

شلوار طوسی

مانتوی طوسی با چه رنگ هایی ست می شود؟

به دلیل زیبایی رنگ طوسی خیلی از افراد علاقه فراوانی به این رنگ دارند و اغلب لباس های خود را به این رنگ انتخاب می کنند، برای همین نحوه ست کردن مانتوی طوسی در بین دیگر رنگ ها خیلی به چشم می خورد. رنگ طوسی جزو نخستین انتخاب‌ها برای رنگ لباس بشمار می آید چرا که هارمونی این  رنگ با دیگر دیگر رنگ ها به خوبی چشم نوازی می کند.

سوال خیلی از افراد شیک پوش این است که از چه رنگ های برای ست کردن مانتوی طوسی استفاده کنیم، برای اینکه بیشتر با این موضوع آشنا شوید بهتر است که رنگ ها را خوب بشناسید تا انتخاب درستی داشته باشید،  اگر مانتوی طوسی شما جزء رنگ گرم طوسی به شمار می رود ، بهتر است برای ست کردن آن از رنگ های سبز و آبی استفاده کنید. و اما اگر مانتوی طوسی شما جزء رنگ سردی طوسی است، پیشنهاد ما برای ست کردن آن استفاده از رنگ های قرمز و نارنجی و… است.

رنگ های سبز و آبی پیشنهاد خوبی برای مانتوی طوسی است، این رنگ ها در کنار رنگ طوسی زیبایی خاصی به شما می دهد. برای اینکه بتوانید در مهمانی استایل خوبی داشته باشید و جزو افراد شیک پوش به حساب بیایید می توانید از این رنگ ها در کنار مانتوی طوسی خود استفاده کنید.

مانتو طوسی

مکمل رنگ طوسی و ست کردن آنها در استایل های متفاوت؟

مکمل رنگ طوسی برای ست کردن مانتوی طوسی را زمانی می‌توانید تعیین کنیم که شناخت کافی و مناسبی از خود رنگ طوسی داشته باشیم. رنگ طوسی جزء رنگ‌های خنثی به شمار می‌رود، برای همین، در چرخه رنگ قرار نمی‌گیرد و طبعا نمی‌توان برای آن رنگ‌های مکمل اصولی انتخاب کرد. اما از محاسن این رنگ آن است که چون خنثی است می‌توان هم از رنگ‌های گرم و هم از رنگ‌های سرد استفاده کنیم.

برای ست کردن مانتوی طوسی می توانید از انواع رنگ ها مانند سبز و آبی و نارنجی و … در ست لباس خود استفاده کنید. اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که به مهمانی های زیاد دعوت می شوید و تمایل دارید استایل و ظاهر خوبی داشته باشید بهتر است از طیف های مختلف رنگ طوسی در پوشش خود استفاده نمایید.

برای اینکه مکمل رنگ طوسی را بهتر بشناسید و بتوانید لباس هایتان را به راحتی با این رنگ ست کنید، نیاز است که کمی با چرخه رنگ آشنا شوید.  بهتر است برای ست کردن مانتوی طوسی خود را با رنگ های سبز و آبی و قرمز و نارنجی ست کنید.

انتخاب شلوارطوسی

با مانتوی طوسی چه کفش و کیفی ست کنیم؟

برای مانتوی طوسی با کیف و کفش، می توانید سری به بازار مد و لباس بزنید و از میان کیف و کفش های زیبا و متنوع رنگی را که با مانتوی طوسی ست می شود را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که هر رنگی را نمی توانید در کنار رنگ طوسی استفاده کنید، به همین جهت باید بدانید کدام رنگ ها را می توانی در کنار طوسی استفاده کنید.

رنگ طوسی یکی از رنگ های پر طرفدار است که بارها در موردش گفته ایم. اگر در کمدتان مانتوی طوسی دارید و نمی دانید آن را با چه رنگ کیف و کفشی بپوشید، باید بدانید، برای ست کردن بهتر است از رنگ های خنثی از جمله سبز استفاده کنید. در مهمانی ها نیز بهتر است در کنار مانتوی طوسی طیف های صورتی و سفید را بپوشید تا زیبا و جذاب شوید.

و اگر جزء آن دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به استفاده از رنگ های سرد دارد می توانید برای ست کردن کیف و کفش با مانتوی طوسی از رنگ خاکستری استفاده کنید. همچنین ترکیب رنگی طوسی در کنار چرم با رنگ‌های مختلف جذابیت بیشتری دارد. استفاده از رنگ چرم مشکی باعث می شود می شود ست شما بهتر دیده شود.

مانتو طوسی

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …