خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / راهنمای انتخاب لباس مناسب برای اندام سیبی شکل

راهنمای انتخاب لباس مناسب برای اندام سیبی شکل

راهنمای انتخاب لباس مناسب برای اندام سیبی شکل …به طور کلی، اندام سیبی شکل به گونه ای از فرم بدنی گفته میشود که در آن، سرشانه ها پهن و تقریبا هم ارز با باسن است…با مطالعه ی این مطلب، میتوانید باید ها و نباید های پوشش مناسب را آموخته و از این پس با ظاهری متفاوت، در خانه و محل کار حاضر شوید.

لباس اندام سیبی شکل

خانم ها و آقایان با اندام سیبی شکل بخوانند :

برخی افراد با استایل سیبی شکل برای پوشاندن نواقص اندام خود، به استفاده از لباس های گشاد روی می آورند اما با این کار تنها سایزِ خود را بزرگتر جلوه میدهند .جدا از انتخاب لباس مناسب ،خانم ها و آقایان باید نهایتِ تلاش خود جهتِ آراستن صورت و موهای خود انجام دهند. به عنوان مثال برای آقایان، داشتن یک ریش یا مدل موی خاص و برای خانم ها آرایشی ملیح، موهایی مرتب، گردنبد و گوشواره های آویز و بلند، سهم بزرگی در جذابیتشان خواهد داشت. این دسته از افراد باید، توجهات را به سمت صورت و بالاتنه ی خود جلب کنند تا نواقص اندامی شان کمتر در معرض دید قرار گیرد.

لباس برای اندام سیبی

نکاتی برای خوش لباس شدن با اندام سیبی شکل :

 • به طور کلی شلوار های چسبان خصوصا از جنس کتان یا جین های تیره رنگ و کشی، شما را لاغر تر و خوش استایل تر نمایش میدهند. همچنین میتوانید با پوشیدن یک کفش پاشنه بلند و یا بوت ساق دار، اندامتان را کشیده تر نشان دهید.
 • مناسب ترین پارچه هایی که میتوانید از آنها برای جنس لباس خود استفاده نمایید؛ عبارت اند از :
  ابریشم خام
  کتان
  گاباردین
  و پارچه های پنبه ای ضخیم
 • پیراهن های ماکسی بلند با رنگ های تیره، یکی از انواع لباس مناسب برای اندام سیب شکل است. اگر این لباس با گردنبندی نسبتا بلند دیزاین شود، میتواند توجهات را به سمت بالاتنه و صورت شما جلب نماید.
 • از انتخاب شلوارک های کوتاه، پیراهن هایی که در قسمت میانی برش خورده اند، هرگونه لباسی که دارای طراحی خاص و برش های متعدد در ناحیه ی شکم است، و به طور کلی، کلیه ی لباس هایی که تمرکز و توجه را به سمت قسمت میانی اندامتان جلب میکنند؛ خودداری نمایید.
 • لباس مناسب ، معمولا فاقد کمربند است. اما درصورتِ لزوم میتوانید از کمربندهای باریک و ظریف استفاده کنید. هرچه کمربند شما پهن تر باشد، اندامتان را بیشتر نشان میدهد.
 • استفاده از دامن های کوتاه با کفش های پاشنه بلند، همچنین پیراهن هایی که یقه ی V دارند، بسیار مناسب و زیبا است. تا حد امکان از پوشیدنِ بوت های ساق بلند خودداری کنید چرا که شما را کوتاه قامت تر نشان میدهند.
 • استفاده از بلوز ها، پیراهن ها و شومیز های جذب و تنگ، برای این گروه از افراد توصیه نمیشود. بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که به بدنتان نچسبد تا شکم و پهلو هایتان مشخص نشود.
 • لباس هایی که در قسمت یقه به دور گردن منتهی میشوند، برای اندام سیب شکل نامناسب اند. بهتر است از لباس هایی که یقه های ساده ی V شکل و یا یقه گرد های باز دارند استفاده شود. همچنین پیراهن های دکلته برای این افراد انتخابی مناسب و زیبا است.
  همچنین از پوشیدن لباس هایی که در قسمت بالایی و یقه، دارای طرح و یا سنگ دوزی هستند اجتناب کنید.

لباس اندام سیبی

 

 

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …