خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / راهنمای انتخاب رنگ لباس مناسب افراد چاق

راهنمای انتخاب رنگ لباس مناسب افراد چاق

راهنمای انتخاب رنگ لباس مناسب افراد چاق  از آن جهت اهمیت دارد که با لباس مناسب می توانید خودتان را بسیار لاغرتر جلوه دهید و با خیال راحت در تمام مهمانی ها و دورهمی ها حضور پیدا کنید. اینجا چند نکته ی بسیار مهم برای شما جمع آوری شده است که کافیست آنها را دنبال کنید.

لباس افراد چاق

اصول شیک پوشی برای افراد چاق

رنگ لباس برای افراد چاق یا به عبارت بهتر کسانی که مقداری اضافه وزن دارند، بسیار مهم است. رنگ اگر به طرز صحیح انتخاب شود هم اعتماد به نفس شما را بالا می برد و هم سبب می شود که لاغرتر نیز به نظر برسید. برای همین باید بسیار نسبت به رنگ مناسب برای افراد چاق احتیاط کنید و لباس های خود را با احتیاط انتخاب کنید. رنگ، اندازه ی لباس ها و مدل آنها و در نهایت تعلقاتی که به خود نصب می کنید، بسیار در خوشتیپ بودن و فیت به نظر رسیدن شما تاثیر دارند. برای همین در ادامه برای شما توصیه ها و راهنمایی هایی آورده شده است تا با وجود اضافه وزن نیز فیت و مناسب به نظر برسید.

لباس های تیره مقداری آدم را لاغرتر نشان می دهند. شاید شما نیز این را بدانید اما این اصلا به این معنا نیست که شما لباس های تیره و دلگیر بپوشید. شما می توانید یک بلوز یا ژاکت روشن را با شلوار، دامن و یا دامن کوتاه رنگ تیره بپوشید.

  • لباس هایتان را به هوای اینکه اضافه وزن شما را مخفی کنند، گشاد نخرید، این گشاد بودن خود مقداری بر روی وزن شما اضافه می کند و کج فهمی ایجاد می کند. برای همین علاوه بر رنگ مناسب لباس برای افراد چاق باید در فیت بودن لباس را نیز در نظر داشته باشید.
  • لاغرترین قسمت کمر خود را پیدا کنید و در آنجا یک کمربند ببندید. این سبب می شود که حالتی مانند ساعت شنی به خود بگیرید که جذابیت بصری دارد. البته این توصیه برای خانم هاست.
  • رنگ مناسب می تواند به این صورت باشد که رنگ های روشن را در بهترین جاها به کار ببرید. اگر گردن بلند و زیبایی دارید، بلوز روشن با یقه ی زیبا بپوشید.

رنگ لباس افراد چاق

بایدها و نبایدهای انتخاب رنگ لباس افراد چاق

در مورد انتخاب لباس و پیدا کردن رنگ مناسب نکته هایی وجود دارد که تعدادی از مهمترین آنها را برای شما عنوان کردیم. دیگر نکته های مهم در انتخاب لباس برای افراد چاق به شرح زیر است:

  • حتما لباس هایی را انتخاب کنید که طرح بر روی آن ریز باشد. لباس هایی که طرح بر روی آنها درشت است مقداری شما را چاق از حد خودتان نشان می دهد برای همین این طرح ها بیشتر برای افراد لاغر توصیه می شود.
  • به همراه خود یک کیف دستی بزرگ را حمل کنید، این مسئله بسیار در متعادل کردن تیپ شما تاثیر دارد.
  • رنگ مناسب لباس برای افراد چاق می تواند رگه ها و خطوط افقی زیبایی داشته باشد. شاید بگویید خطوط افقی آدم را چاق تر نشان می دهد اما این یک تصور اشتباه است.
  • اگر پایین تنه ی چاقی دارید، بهتر است از پوشیدن شلوارهای پاچه گشاد یا پاکتی خودداری کنید. برای همین یک شلوار سایز مناسب و فیت بدن خود را خریداری کنید. تا جایی که برایتان امکان دارد از شلوارهایی استفاده کنید که کمربند دارند.
  • کت های بلند و یکسره بپوشید، این لباس ها شما را کشیده و لاغر نشان می دهد. اگر بالا تنه ی چاقی دارید، پیشنهاد ما این است که از تی شرت های لختی استفاده نکنید و کت های نیم تنه نپوشید. شما به دنبال این هستید که اضافه وزنی که در نیم تنه ی بالایی دارید را بپوشانید نه اینکه آن را به نمایش بگذارید.

کافی است نکته های بالا را دنبال کنید تا شما نیز در تمام مهمانی ها و دورهمی ها بدرخشید. تمام آنچه که اهمیت دارد این است که شما زیبا و مناسب به نظر برسید. حال چه لاغر باشید چه چاق، باید راههای مناسب و اصولی را برای رنگ مناسب لباس برای افراد چاق را دنبال کنید.

انتخاب لباس افراد چاق

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …