خانه صنعت و معدن
خانه / لباس یکبار مصرف / خرید لباس یکبار مصرف ایزوله از بهترین تولیدی

خرید لباس یکبار مصرف ایزوله از بهترین تولیدی

خرید لباس یکبار مصرف ایزوله از بهترین تولیدی و بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و معدن …تیم حرفه ای صنعت و معدن اقدام به تولید انواع لباس یکبار مصرف ،انواع گان یکبار مصرف و لباس ایزوله یا لباس یکسره کرده است. برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با همکاران فروش ما در ارتباط باشید.

لباس یکبار مصرف ایزوله

لباس یکبار مصرف ایزوله چیست و چه کاربردی دارد ؟

با توجه به شیوع بیماری های واگیردار و حتی در شرایط عادی که همه گیری شدیدی وجود ندارد در بسیاری از مراکز به خصوص بیمارستان ها ، پرسنل و کادر درمان در معرض خطر آلودگی به انواع میکروب و ویروس قرار دارند بنابراین ضروری است که پوشش مناسبی برای این افراد در نظر گرفته شود تا مصونیت این افراد تضمین شود.

لباس های ایزوله برای همین منظور طراحی شده است.جنس این لباس ها از پارچه های فیلم پلی اتلیلنی است که روی لایه اسپان باند قرار میگیرد.این پارچه علاوه بر سبکی نفوذپذیری انتخابی دارد به گونه ای که ریز ذره ها هم قادر به عبور از آن نباشد در عین حال هوا جریان پیدا کند تا فرد بتواند بدون تعریق از آن را به راحتی استفاده کند.

 

لباس یکبار مصرف ایزوله

 

بهترین سطح لباس یکبار مصرف ایزوله کدام است ؟

لباس ایزوله بر اساس نوع مصرف و مدت زمان مورد استفاده سطوح مختلفی دارد.

  • ساده ترین سطح آن که از جنس اسپان باند میباشد.تنها پوشش نازکی است که فرد را در برابر ذرات درشت آلاینده محافظت میکند و اصولا ایزوله محسوب نمیشود و تا حد کمی سطوح ایمنی را بالا میبرد. معمولا در محیط های کاری که فرد در معرض آلودگی (با درصد پایین) قرار دارد  استفاده میشود.
  • نوع دوم یا سطح ۳ ایزوله از نوع پارچه های لمینتی میباشد. این پارچه ها معمولا برای جلوی گان های پیشبندی جراحی استفاده میشود.که تنها قسمتی از لباس را میپوشاند.لایه رویی این پارچه از جنس پلاستیک است که روی پارچه اسپان باند پرس شده در عین اینکه این پارچه نفوذ پذیری پایینی دارد به خاطر لایه بیرونی مشمایی به شدت گرم بوده و تعریق بالایی دارد و حداکثر زمان تحمل این نوع لباس ۳۰ دقیقه است.
  • نوع سوم یا سطح ۴ ایزوله از جنس اسپان باند با لایه فیلم پلی اتیلنی است.این لباس در رده نفوذناپذیر بالا قرار دارد.و به دلیل جنسش از تعرق جلوگیری میکند.این لباس ها در محیط های آلوده به ذرات معلق و ویروس مورد استفاده قرار میگیرند.این لباس ها مناسب پزشکان و پرسنلی است که در ارتباط مستقیم با بیماران و محیط آلوده هستند.تمامی لباس های ایزوله یکسره هستند و دارای زیپ خود قفل شو و کلاه سر خود لباس.
  • نوع چهارم یا سطح ۶ ایزوله از جنس اسپان باند با لایه فیلم پلی اتیلنی است و همانند سطح قبلی کارایی دارد. تنها تفاوتی که این دو سطح با هم دارند در قسمت درزهای لباس است که این سطح با نوارهای آب بندی شده دوخته میشوند تا درصد نفوذ را به صفر برسانند.

لازم به ذکر است است که بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن با انجام تست های استاندارد در این دو سطح ۴ و ۶ نگرانی تمام کادر درمانی کشور عزیزمان را برطرف کرده است و شما میتوانید با توجه به نوع آلودگی و ارتباط با بیماران سطح ایزوله مورد نظر خود را انتخاب کنید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

 

لباس یکبار مصرف ایزوله

 

جهت سفارش و خرید لباس یکبار مصرف ایزوله

تجار و مسئولین خرید محترم ، جهت خرید آنلاین و حضوری و اطمینان از کیفیت جنس ها و اطلاع از لیست قیمت لباس های یکبار مصرف از جمله انواع گان ها و لباس های ایزوله (لباس یکسره) ، میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های داخل سایت با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

فروش گان پزشکی

فروش گان پزشکی با بهترین کیفیت و استاندارد صادراتی

فروش گان پزشکی با بهترین کیفیت و استاندارد صادراتی از بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …