خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / جذاب ترین کلاه مناسب صورت بیضی

جذاب ترین کلاه مناسب صورت بیضی

جذاب ترین کلاه مناسب صورت بیضی. اصول انتخاب کلاه مناسب گاهی بستگی به مکانی دارد که در آن زندگی می کنیم .انسان ها همیشه در طول تاریخ ، از کلاه استفاده می کردند. و همیشه جنس و مدل کلاه ،بنا به مکانی که در آن زندگی می کردند ،با هم فرق داشته است؛ مثلا اگر در قسمت های شمالی ، کلاهی از جنس چرم رواج زیادتری دارد.

کلاه صورت بیضی

انواع کلاه

 کلاه نوعی پوشش برای محافظت از سر در مقابل سرما و گرما و آفتاب  ، باران ، برف و …است. اصول انتخاب کلاه مناسب گاهی بستگی به مکانی دارد که در آن زندگی می کنیم .ا نسان ها همیشه در طول تاریخ ، از کلاه استفاده می کردند. و همیشه جنس و مدل کلاه ، بنا به  مکانی که در آن زندگی می کردند ،با هم فرق داشته است؛ مثلا اگر در قسمت های شمالی ، بخاطری هوا سرد است کلاهی از جنس چرم رواج زیادتری دارد.

در مناطق جنوبی بنا به دلیل اینکه هوا گرم و استوایی است، بیشتر از کلاه حصیری و از جنس نی استفاده میکنند.مثل کلاه فدورا، کلاه برت فرانسوی ، کلاه کابوی، کلاه بوتر ، و….از جمله کلاه هایی که بیشتر در بین مردم پوشیدن آن رایج است، کلاه کپ است که بیشتر در بین جوانان پوشیدن آن مد است ، این کلاه با شال گردن و  و کت زمستانی بسیار شیک و مناسب است.

و یا کلاه بیسبال؛ که نیز از جمله کلاه مناسب هم برای زنان و هم مردان است. این کلاه بیشتر برای محافظت از افراد در برابر نور خورشید طراحی می شود؛ اما از آن جایی که کلاه ساده شیک و اسپرتی است؛ همه سلیقه ها آن را می پسندند و با هر فرم لباسی مناسب است.و همچنین کلاه های بافتنی و پشمی ، که برای سرما و زمستان طراحی می شوند و  هم مرد و هم زن از آن استفاده می کنند.این مدل کلاه ها تنوع فرم و رنگ دارند و با انواع لباس های زمستانی ست می شوند. و انتخاب آنها کاملا بستگی به سلیقه افراد دارد.

کلاه مناسب صورت

اصول ست کردن کلاه با لباس های متفاوت

برای گروهی از افراد که برایشان تیپ و ظاهرشان مهم است ، و در انتخاب لباس و کلاه مورد نظرشان وقت می گذارند، سعی می کنند کلاهی بپوشند که با لباسشان هماهنگ باشد.کسانی که به پوشیدن کلاه مناسب علاقمند هستند، به داشتن چند مدل خیلی کم از کلاه ها در بین  لباسهایشان، بسنده نکنند. سعی کنند انواع مختلف کلاه برای استایل های متفاوت خود داشته باشند.

وقتی که از یک کلاه لبه دار استفاده می کنید ،  رنگ پیراهن را با زمینه کلاه هماهنگ کنند. و زمانی که می خواهیداز کلاه بیسبال استفاده کنید، سعی کنید روی کت اسپرت از آن استفاده کنید.این کلاه با انواع ژاکت نیز هماهنک است. اقایانی که کلاه کپ دوست دارند، این کلاه را بیشتر  با تیپ اسپرت بپوشید. و همچنین برای یک تیپ دخترانه نیز مناسب است. این کلاه را با شلوار جین و کتانی ست کنید.

و یا یک تی شرت سفید بپوشید که نوشته های روی آن را با کلاه ست کنید. و روی تی شرت از لباس باز استفاده کنید. و زمانی که می خواهید در مهمانی ها، از کلاه استفاده کنید، سعی کنید کلاه لبه دار انتخاب کنید. و کلاهی نیز انتخاب کنید که بتوانید لباس را با آن ست کنید مثلا بتوانید لباس را با رنگ نوار دور کلاه ست کنید.

انواع کلاه

افراد با صورت بیضی از چه نوع کلاه هایی استفاده کنند؟

صورت های بیضی شکل، صورت هایی هستند که نسبت طول آن ، خیلی بیشتر از عرض آن است. یعنی پیشانی  در این مدل صورت ها، به نسبت چانه بلند است.افرادی که صورتشان به شکل بیضی است ؛ باید از کلاهی استفاده کنند که  با پوشیدن آن ارتفاع چانه و پیشانی به نوعی هم اندازه  به نظر برسد؛ از جمله کلاه مناسب ،کلاهی  است که لبه آن پهن باشد،  این مدل برای صورت های بیضی شکل، گزینه مناسبی است که می تواند پیشانی این افراد را کوتاه تر نشان دهد.مردهایی که صورت بیضی شکل دارند. تقریبا بیشتر مدل کلاه ها را می توانند بپوشند. مثل کلاه شاپو با لبه های متوسط.

جذاب ترین کلاه

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …