خانه صنعت و معدن
خانه / لباس فست فود / تولید و فروش بی واسطه لباس کار در کافی شاپ

تولید و فروش بی واسطه لباس کار در کافی شاپ

تولید و فروش بی واسطه لباس کار در کافی شاپ توسط این سایت انجام می شود.برای خرید لباس فرم کافی شاپ و انواع پیش بند کافی شاپ از طریق شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی در ارتباط باشید.

لباس کار در کافی شاپ

در دهه گذشته کافی شاپ ها و رستوران ها به محبوب ترین مکان ها برای گزراندن وقت تبدیل شده اند ، و مخصوصا در بین جوانان ، رفتن به کافی شاپ به یکی از عادات روزانه آنها تبدیل شده و همین موضوع این صنعت را به صنعتی پر درآمد تبدیل کرده است .
اگر شما قصد بازگشایی و اداره یک کافی شاپ را دارید باید به تمامی نکاتی که در بازار رقابت پر رونق این صنعت باعث پیشرفت و یا سقوط تجارتتان میشود دقت کنید ، انتخاب باریستا و کارمندان خوب از نکات بسیار مهم و سرنوشت ساز در آینده شغل شماست اما به تاثیر لباس و برخورد کارکنانتان توجه ویژه داشته باشید ، زیرا که لباس افراد شاغل در کسب و کار شما اولین چیزیست که مشتری میبیند و توجهش را جلب میکند.

انواع لباس کار در کافی شاپ ها کدامند؟

در واقع لباس کار در کافی شاپ باید در کنار کاربردی بودن فاکتور زیبایی و چشم نوازی را نیز به طور کامل داشته باشد.

به این منظور انواع مختلفی برای پوشاندن حیطه وسیع سلایق متفاوت پیش بینی شده است.

اما در کل لباس کافی شاپ یک فاکتور اصلی یعنی پیشبند را در تمام انواع خود داراست. حال این بسته به سلیقه شماست که لباس فرم کامل زیر پیشبند هم برای کارکنانتان تهیه کنید و یا تنها به پیشبند بسنده کنید.

البته توجه کنید که در کنار هماهنگ بودن رنگ لباس ها بهتر است لباس افراد با وظایف متفاوت از یکدیگر متمایز باشد.

به این منظور لباس های کارکنان خود را به سه دسته : لباس باریستا ، لباس گارسون و لباس کشیر تقسیم کنید.

برای لباس باریستا بهتر است یک پیشبند کامل تهیه ببینید ، لباس زیر پیشبند را میتوانید به سلیقه خودش واگذار کنید .

لباس گارسون از مهم ترین لباس ها در شغل شماست زیرا گارسون بیشترین تعامل را با مشتری دارد و بهتر است برای او لباس کاری کامل تهیه کنید ، یعنی پیش بندی هماهنگ با پیش بند باریستا و لباس و شلوار برای زیر پیش بند با رنگی هماهنگ با آن ، برای لباس گارسون نیازی به پیش بند کامل نیست و یک پیش بند نیمه نیز میتواند به زیبایی هماهنگی با لباس دیگر پرسنل شما را نشان بدهد.

برای کشیر بهترین گزینه انتخاب همان لباسی است که گارسون زیر پیش بندش پوشیده است ، این ست لباس کار بسیار چشم نواز بوده و قطعا توجه مشتری ریزبین را به خود جلب خواهد کرد.

لباس کار در کافی شاپلباس کار در کافی شاپ

نکات قابل توجه در خرید و فروش لباس کار کافی شاپ

لباس کار کافی شاپی برای پرسنل و کسب و کار شما هویت تایین میکند ، پس باید لباسی انتخاب کنید که در گذر زمان به اصطلاح دمده نشود و به چشم مشتری قدیمی یا خارج از مد روز به نظر نرسد
، سعی کنید در خرید خود بیشتر از رنگ های خنثی استفاده کنید، و بهتر است برای اینکه امکان آلوده شدن لباس با خوردنی ها وجود دارد لباس رنگ تیره ای داشته باشد تا در زمان شلوغی کار که فرصت برای تعویض لباس وجود ندارد آلودگی آن به چشم مشتری نیاید.

دقت کنید که لباس فرم در تمام فصل ها قرار است بر تن کارکنان شما باید پس از خرید لباس هایی با پارچه های زخیم که در فصل گرما قابل استفاده نیستند و یا پارچه های بسیار نازک که در فصل های سرد سال نمیشود از آنها استفاده کرد، اجتناب کنید. همچنین پارچه ای را انتخاب کنید که کیفیت بالایی داشته باشد و نگران قیمت آن نباشید زیرا عمر مفید لباس با کیفیت نسبت به لباسی که صرفا ارزان است، قطعا جبران هزینه صرف شده را خواهد کرد.

خرید انواع لباس کار کافی شاپ با کیفیت بالا و قیمت مناسب

برای سفارش و خرید انواع لباس کافی شاپی و فست فودی و دیگر البسه فانتزی محل کار از طریق واتس آپ تلگرام یا شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس کافی من

بورس فروش بی واسطه لباس کافی من

بورس فروش بی واسطه لباس کافی من در سایت مرکز فروش لباس کار تهران فراهم …