خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی با استاندارد صادراتی

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی با استاندارد صادراتی

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی با استاندارد صادراتی ، خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …تولیدی لباس بیماستانی در تهران و توزیع به سراسر کشور …برای استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های سایت تماس بگیرید.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

استانداردهای یک لباس یکبار مصرف بیمارستانی

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی نیاز به اجرای استاندارد های لازم در حین تولید دارد.

  • لباس های یکبار مصرف باید دارای خواصی  مانند خاصیت گرمایی باشد به این معنی که گرمای بدن را به خوبی منتقل کند و به این صورت نباشد که فرد در حین کار  احساس گرمای مضاعف داشته باشد. در واقع  جنس پارچه های لباس یکبار مصرف باید این خاصیت را داشته باشد.
  • تنفس نیز بحث دیگری است که باید در مورد لباس یکبار مصرف در نظر داشت و جزو استاندارد های لازم برای این لباس است، به این معنی که بعد از عرق کردن در هنگام  کار رطوبت، زیر لباس تجمع نمی کند، در واقع خارج شدن رطوبت موجب تعادل گرمایی بدن و راحتی است.
  • نفوذ پذیری هوا در پارچه ای که قرار است لباس یکبار مصرف دوخته شود نیز  نقش مهمی دارد.
  • یکی از مواردی که در استاندارد کردن لباس سهیم است، مقاومت در برابر پارگی و سمی نبودن است  باید برای تولید این لباس ها   سمی نبودن مورد توجه قرار بگیرد به این صورت که از مواد اولیه ای در تولید استفاده نگردد که محرک پوست باشد.
  • باید مراقب بود برخی لباس های یکبار مصرف مانند لباس جراحی فاقد خاصیت اشتعال پذیری باشد زیرا اتاق عمل جراحی مملو از اکسیژن است و با ایجاد یک جرقه کوچک امکان آتش گرفتن لباس موجود است به همین دلیل در تولید لباس ها برخی از مواد اولیه را حذف می کنند.

زمانی تولید لباس  یکبار مصرف بیمارستانی به صورت استاندارد تولید می گردد که با استریل کردن آنها کار تولید پایان پذیرد. برخی لباس ها یکبار مصرف که بعد از یکبار استفاده، باید معدوم شود می تواند با گاز یا تابش استریل شود و اگر لباس چند بار صرف باشد می توان با اتوکلاو آن را استریل نمود. لباسی که به صورت استاندارد تولید می گردد حتما طی آزمون های مختلفی وارد بازار می شود و تا تست های مختلف روی پارچه لباس صورت نگیرد قابلیت این را ندارد که بدست مشتری برسد. به همین دلیل است که لباس های تولید ایران در مساله صادرات پیشگام است و  این لباس ها مورد تایید می باشد.

لباس از نظر دفع آب و فشار مورد بررسی قرار می گیرد به این صورت که اگر دست تحت فشار به مایعی مانند خون برخورد داشت تا چه اندازه در برابر نفوذ مایع مقاومت خواهد داشت و مایع را دفع خواهد کرد. تست لباس در برابر پارگی و مقاومت در برابر آلودگی های میکروبی از دیگر مواردی است که به آن توجه می شود. لباس باید سبک باشد تا هیچگونه احساس نارحتی برای بیمار و پزشک را ایجاد نکند. از نظر رنگ بندی نیز استاندارد های رنگی لباس مورد توجه قرار می گیرد مثلا در اتاق عمل باید از رنگ سبز و آبی استفاده شود تا جراح در حین عمل بر اثر برخورد زیاد چشم به رنگ قرمز خون دچار حساسیت نشود و رنگ سبز و یا آبی لباس به کمک جراح در حین کار می آید.رعایت نمودن استاندارد حین تولید، صادرات این لباس را در بین بهترین و بیشترین کالاهای صادراتی ایران قرار داده است.

 لباس یکبار مصرف

لباس یکبار مصرف بیمارستانی و مزیت های استفاده از آن

امروزه با توجه به مزیت های فراوان لباس های یکبار مصرف در مراکز درمانی تولید لباس  یکبار مصرف بیمارستانی به شدت افزایش یافته است. لباس هایی که قبلا در بیمارستان ها استفاده می شد از جنس پنبه و پلی استر  بوده است که بعد از استفاده دوباره استریل می شدند، ممکن است اینگونه لباس ها بعد از استریل در لایه های داخلی خود مقداری عوامل عفونت زا را نگه دارند و بعد از استفاده مجدد بیماری را به فرد دیگری منتقل نمایند  به همین دلیل در قدیم که استفاده از لباس های یکبار مصرف رایج نبود افراد زیادی به مدت طولانی در بیمارستان ها دچار بیمار های عفونی بودند. با ورود لباس های یکبار مصرف بسیاری از عوامل بیماری زا به راحتی از فردی به فرد دیگری منتقل نمی شود.

از مزیت های دیگر این لباس ها  کاهش هزینه های مختلفی همچون هزینه شستشو و مصرف مواد شوینده و همچنین کاهش مصرف انرژی می باشد.  برخی  از لباس های یکبار مصرف در هنگام تولید  باید استریل شود که به مدت دو سال  قابل استفاده خواهند بود و در این مدت زمان می توانند از این لباس استفاده نمایند ولی در لباس هایی بعد از هر بار استفاده باید استریل شوند فقط به مدت هفت قابل استفاده هستند و بعد از این دیگر قابل استفاده نمی باشند.

جنس لباسهای یک بار مصرف به صورتی است که مواد آلوده را به خود جذب نمی کند و موادی مانند خون را از خود عبور نمی دهد و این یکی ازویژگی های خوب این لباس هاست که موجب پیشگیری از بیماری ها می شود. لباس های یکبار مصرف احساس راحتی در پزشک و بیمار ایجاد می کند و هیچگونه وزن سنگینی ندارند.

کاربرد های مختلف اینگونه لباس ها موجب شده که لباس های یکبار مصرف در طرح های مختلف تولید می شود. استفاده از این لباس ها توسط بیمار و پزشک و مسئولین آزمایشگاه ها و برخی کارمندان مراکز درمانی صورت می گیرد. بسیاری از شرکت های تولید کننده که تولیداتشان برای صادرات نیز استفاده می شود استاندارد لازم تولید را دارند و بعد از مراحل گوناگون تولید مطابق با استاندارد های بین المللی لباس های خود را برای مصارف داخلی و خارجی وارد بازار می نمایند. باید به هنگام خرید لباس های یکبار مصرف از پیشینه تولید کننده و نوع مواد اولیه که برای تولید استفاده شده مطلع باشید.

تولید لباس یکبار مصرف

بهترین لباس ایزوله بیمارستانی ضد تعرق

لباس ایزوله یا لباس یکسره در انواع سطح ۱ ، ۳ ،۴ و ۶ تولید میشود.رنگ این لباس ها سفید است و بیشتر از سطح ۴ و ۶ استفاده میکنند.لباس های ایزوله ای که در سطح ۳ تولید میشدند ضد تعرق نبودند و مشکلات زیادی برای پزشکان به وجود می آورد.سطح ۱ نیز مشکلش در پارچه آن بود که از الودگی جلوگیری نمیکرد.

به همین دلیل سطح ۴ و ۶ بهترین لبس های ایزوله هستند.این لباس ها از جنس اسپان باند است که با لایه پلی اتیلنی پوشانده میشود و خاصیت ضد تعرق و نفوذ ناپذیری دارد.این لباس ها به دلیل اینکه در بیمارستان ها و محیط های آلوده و پرخطر استفاده میشوند باید از بهترین کیفیت برخوردار باشند تا کادر پزشکی در ساعات طولانی از ان ها استفاده کنند.

برای خرید این لباس ها و اطلاع از لیست قیمت ها از طریق شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی ما در ارتباط باشید.

لباس ایزوله

فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی

تجار ، مسئولین و بازرگانان محترم برای خرید بی واسطه لباس یکبار مصرف برای استفاده در داخل و خارج از کشور میتوانید از طریق واتس اپ ، تلگرام و یا شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …