خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید لباس های ام آر آی و فروش مستقیم

تولید لباس های ام آر آی و فروش مستقیم

تولید لباس های ام آر آی و فروش مستقیم از درب کارخانه از بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن…برای اطمینان از وارد نشدن اجسام فلزی به اتاق ام آر آی معمولا از بیمار میخواهند تا یک دست لباس طبی یک بار مصرف به تن کند…برای استعلام قیمت و ثبت سفارش از طریق شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی در ارتباط باشید.

لباس های ام آر آی

از لباس های ام آر آی چه می دانید ؟

لباس های ام آر آی یکی از مهمترین لباس هایی می باشد که بیشتر بیمارستان هایی که عملیات ام آر آی را انجام می دهند به این لباس نیاز دارند تا آن را به بیماری خود بدهند. کیفیت لباس های ام آر آی باید عالی و بدون نقص باشد، به همین دلیل بیشتر تولید کنندگانی که این لباس ها را تولید می کنند به کیفیت آن دقت بسیاری خواهند داشت. موادی که در تولید لباس های ام آر آی به کار می رود بسیار عالی و بی نظیر می باشد و به هیچ عنوان حساسیت زا نمی باشد. اگر می خواهید این لباس ها را خریداری نمایید می توانید آنها را به صورت مستقیم خریداری کنید. برای اینکه با ویژگی های این لباس ها آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه توضیحاتی را ارائه می دهیم.

بسیاری از افراد در مورد لباس های ام آر آی اطلاعاتی ندارند و برای اینکه آنها را خریداری کنند باید در مورد آنها اطلاعات بیشتری داشته باشند. این لباس ها شامل شلوار، کلاه و بلوز می باشد که بیمار باید تمامی آنها را پیش از اینکه وارد دستگاه شود بپوشد، برخی از این لباس ها به صورت یکبار مصرف تولید می شوند به همین دلیل تنها فردی که از آنها استفاده می کند شما می باشید، و برخی دیگر از آنها به صورت چند بار مصرف تولید می شود که در این صورت آنها پس از هر بار مصرف به خوبی ضد عفونی می کنند تا فرد دیگری از آنها استفاده کند. البته اغلب این لباس ها ب صورت یکبار مصرف تولید می شوند تا راحتی شخص بیمار را فراهم نمایند.

ضخامت لباس های ام آر آی تا حدودی بیشتر از لباس های دیگر بیمارستانی می باشد، چرا که از این طریق راحتی بیمار بهتر فراهم می شود و به راحتی می تواند آن را بپوشد. دوختی که برای این لباس ها انجام می شود بسیار محکم و با کیفیت است و در طراحی آن دقت بسیاری به کار برده شده است و هر فردی با هر سایز و اندازه ای که باشد می تواند این لباس ها را به تن کند، چرا که اندازه آنها آزاد می باشد و شما خودتان می توانید آن را تنظیم کنید. بسته بندی های این لباس ها بسیار آسان است و به همین دلیل بیشتر بیمارستان ها به راحتی می توانند از آنها نگهداری کنند و زمانی که بیمار به آنها نیاز دارد به او بدهند.

تولید لباس های ام آر آی

نکات حائز اهمیت در خرید لباس های ام آر آی :

در خرید هرگونه لباسی باید به نکات بسیار مهمی توجه داشته باشید که در لباس های ام آر آی هم باید به نکات مهمی توجه کنید. یکی از مهمترین نکاتی که در خرید این لباس ها اهمیت بسیاری دارد و باید به آن توجه داشته باشید جنس آن می باشد. دوخت و کیفیت این لباس ها اهمیت زیادی دارند که رد صورت استفاده به خوبی نشان داده می شوند. اگر دوخت و کیفیت آنها مناسب و باکیفیت نباشد لباس کارکرد خوبی نخواهد داشت و از آن هر فردی نمی تواند استفاده کند. بیشتر لباس هایی که برای ام آر ای تولید می شوند یکبار مصرف هستند ولی این موضوع دلیل نمی شود که به آن اهمیت ندهید؛ در صورتی که باید به این موضوع توجه بسیاری داشته باشیم، چرا که برخی از تولید کنندگان از آنجایی که این لباس های یکبار مصرف هستند به تولید آنها اهمیت چندانی نمی دهند.

بر این اساس و با توضیحاتی که بیان نمودیم شما باید در خرید لباس های ام آر آی دقت بسیاری داشته باشید تا بهترین کیفیت این لباس ها را که در آنها بهترین استانداردهای لازم به کار برده شده است را خریداری نمایید. یکی دیگر از نکاتی که در خرید این لباس ها اهمیت دارد و باید به آن هم توجه داشته باشید این است که این لباس ها سه تیکه هستند که شامل کلاه، شلوار و بلوز می باشد. بر این اساس در هنگام خریداری این لباس ها باید توجه داشته باشید که که سه تیکه آن را هم خریداری نمایید چرا که در غیر این صورت به بدن بیمار در حین ام آر آی آسیب جدی وارد می شود.

فروش لباس های ام آر آی

بورس فروش لباس های ام آر آی

تجار ، مسئولین و بازرگانان محترم برای خرید مستقیم از تولیدی لباس یکبار مصرف ام آر آی برای استفاده در داخل و خارج از کشور میتوانید از طریق واتس اپ ، تلگرام و یا شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …