خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / ترفندها و نکات طلایی لباس مناسب افراد لاغر و قد بلند

ترفندها و نکات طلایی لباس مناسب افراد لاغر و قد بلند

ترفندها و نکات طلایی لباس مناسب افراد لاغر و قد بلند چیست ؟خانم ها و اقایان قد بلند این توصیه ها را جدی بگیرند … با طرز لباس پوشیدن برای افراد لاغر اشنا شویم .در این متن شما را با روش ها و سبک های پوشیدن لباس آشنا خواهیم کرد .

لباس افراد قد بلند

افراد لاغر و قد بلند در خرید لباس باید به چه نکاتی توجه کنند ؟

لباس مناسب افراد لاغر و قد بلند لباسی است که به آنان کمک کند تا کمی چاق تر از حالت عادیشان دیده شوند و نیز ، در عین حال قدشان کوتاه یا بلندتر از قد خودشان به نظر نیاید . اگر زنی لاغر هستید ، برای مثال ، باید دقت کنید که اگر مانتویی راه راه انتخاب می کنید ، نوع خطوط آن به صورت افقی طراحی شده باشند تا هم شما را کمی چاق تر نشان دهد و هم از بیش از حد بلند دیده شدن شما جلوگیری کند ؛ بعد از خرید مانتو ، اگر می خواهید یک شلوار نیز برای ست کردن و پوشیدن با آن انتخاب کنید ، بهتر است ، شلواری انتخاب کنید که نه گشاد باد و نه تنگ ؛ چون اگر گشاد باشد قدتان کوتاه تر به نظر خواهد آمد ، اگر تنگ باشد ، هم لاغری شما بیش از حد به چشم خواهد آمد و هم باعث خواهد شد قدتان بلند از حالت طبیعی به نظر بیاید که قد بلندتر نیز برای داشتن استایلی شیک برای یک بانو اصلا مناسب نیست .

اگر مردی لاغر اندام هستید و دیگر قد بلند و اندام نحیفتان باعث دل زدگیتان از نوع پوششتان شده ، بهتر است که شیوه های پوشش و استایلتان را تغییر دهید تا زمانی که بتوانید کمی به وزن خود اضافه کنید . آقایان لاغر اندام  اگر هنگام خرید کت ،  کتی بخرند که پارچه آن به صورت راه راه یا چهار خانه باشد ، حتما خواهند توانست خود را چاق تر وکوتاه تر از حالت قبلیشان نشان دهند .

لباس افراد قد بلند

استایل مناسب برای افراد لاغر و قد بلند

استایل مناسب در انتخاب لباس برای افراد لاغر و قد بلند استایلی است که کمی باعث بر هم زدن لاغری و بلندی بیش از حد افراد شود .بانوهای لاغر و قد بلند دقت کنند که اگر هنگام رفتن به مجالس عروسی از لباس های مجلسی پر از چین و پف با آستین های کلوش ، استفاده بکنند ، قطعا خواهند توانست کمی خود را چاق تر و هم چنین کوتاه تر ، نشان دهند .

اگر بانوان در انتخاب شلوار سعی کنند که انتخابشان از شلوار های طرح دار باشد ، باعث خواهند شد اندازه پاهایشان کمی کوتاه تر به نظر آید .آقایان نیز در مجالس های مهم و جشن ها می توانند با پوشیدن کفش های اسپرت و بستن پاپیون به کت خود و نیز استفاده از لباس هایی چهارخانه قد خود را کوتاه تر و اندام خود را کمی چاق تر از حال عادیشان جلوه دهند ؛ اگر آقایان از کراوات به جای پاپیون استفاده کنند ، این امر باعث تشدید قد بلندیشان می شود .

هم چنین آقایان در وقت های عادی ( منظور وقت هایی غیر از عروسی و جشن ) ، می توانند از بلوزهایی با آستین های بلند استفاده کنند ، آستین کوتاه به دلیل لاغر بودنتان اصلا گزینه مناسبی برای یک استایل شیک ، برای شما نیست ؛

البته دقت داشته باشید که قد این بلوزها بلند نباشد تا باعث تشدید لاغری و قد بلند دیده شدنتان نشود ؛ هم چنین از پوشیدن لباس هایی تنگ و اندامی به شدت خودداری کنید ، چون این لباس ها به علت تنگ بودن و چسبیدن به بدن باعث بیش از حد لاغر دیده شدن شما می شوند ؛ لباس خیلی گشاد نیز انتخاب نکنید ، چون باعث می شود ، شما مانند افراد سال خورده به نظر آیید ، پس لباسی انتخاب کنید که اندازه تنتان باشد ، یعنی نه بیش از حد تنگ باشند و نه بیش از حد گشاد .

لباس افراد لاغر

 

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …