خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / بورس فروش انواع لباس کار تراشکاری

بورس فروش انواع لباس کار تراشکاری

 

بورس فروش انواع لباس کار تراشکاری ، انواع لباس کار صنعتی ، لباس کار دوبنده ، لباس کار سرهمی ، لباس کار ضد آب و ضد اسید در تولیدی بازرگانی خانه صنعت و معدن

لباس کار تراشکاری

لباس کار تراشکاری چیست؟

لباس کار تراشکاری نقشی عمده و استحفاظی را برای تراشکاران ایفا می کند که به دلیل سختی شغل تراشکاران ،حساسیت شغل آنان و ضرورت لباس کار متناسب با دستگاه تراشکاری و محیط کاری تراشکاران ،باید اطلاعات بیشتری راجب خصوصیات و ویژگی های لباس کار تراشکاری کسب کرد.

همانطور که میدانید شکل دادن به فلزات که جنسی سخت دارند و براده برداری انان ،باید با استفاده از دستگاه هایی مخصوص بنام ماشین تراشکاری صورت گیرد که کار با آنان بسیار حساس و نیازمند لباس مخصوص می باشد،تراشکاران در حین زاویه دادن و برش دادن به قطعات آهنی باید دستکش و مچ بند مخصوص را فراموش نکنند،همین طور چشمان آنان که در معرض خطر قرار دارد باید با عینک تراشکاری پوشانده شود،لباس انان یک تکه با پارچه ی مخصوص و همین طور کفش ایمنی را نیز نباید فراموش کنند.لباس کار تراشکاری در حالت کلی شامل عینک ،کفش تراشکاری،سربند و مچ بند میباشد.

لباس کار تراشکاری

انواع پارچه های لباس کار و تفاوت آنان با یکدیگر

۱-پارچه پلی استر و ویسکوز که پر مصرف ترین نوع لباس کار میباشند بیشتر برای مشاغلی که بدون خطر و ریسک میباشند کاربرد دارند.مشاغلی که روزمره شاید بسیار با آنان برخورد کنیم.مانند کارکنان رستورانها و کافی شاپ ها،یا نقاشان و پرستاران ….

۲-پارچه کتان  که برای تهیه لباس کار تراشکاری استفاده می گردد.با ضخامت بالا و مقاومتی که دارد برای مشاغلی سخت چون جوشکاری و تراشکاری ، برق کشی های ساختمانی،آتش نشانانی که در معرض حریق می باشد…استفاده میشود.هر چقدر درصد پنبه لباس کار تراشکاری بالاتر باشد بازدهی آن نیز بیشتر خواهد بود.

۳-نوعی از پارچه های لی وجود دارند که به لی پنبه ای معروفند این پارچه بیشتر برای کارمندان ادارات برق و گاز استفاده می گردد،این نوع پارچه نیز از درصد مقاومت قابل قبول و عمر بالا  شامل میباشد.

۴-پارچه پرشیا با ویژگی منحصر بفرد خود یعنی عدم نیازش به اتوکشی ،برای کارمندان و بانوان کاربرد زیادی دارد.

۵-فاستونی با درصد پشم مختلف از نوع پارچه های بسیار زیبا و شیک برای کارمندان میباشد.بسیاری از مدیران کارگاهی یا موسسات استفاده از این نوع لباس را ترجیح میدهند.

باید توجه داشت در تهیه ی لباس کار تراشکاری و مشاغل پرخطر مانند آن باید درصد الیاف طبیعی که کمتر در معرض احتراق هستند،بالا باشد.در غیر این صورت خطرات جبران ناپذیری را ممکن است به فرد وارد کند.

تولید کنندگان انواع لباس کار این نکات را در تولید محصولات خود به کار میگیرند.

بورس فروش انواع لباس کار تراشکاری

بورس فروش انواع لباس کار تراشکاری

جهت سفارش انواع لباس کار تراشکاری ، انواع لباس کار صنعتی و محافظ جان می توانید سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا مستقیما با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

تولید لباس کار

تولید و پخش بی واسطه لباس کار

تولید و پخش بی واسطه لباس کار شامل انواع : لباس کار صنعتی ، لباس …