خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / بهترین پیشنهاد لباس مناسب برای بازوهای چاق

بهترین پیشنهاد لباس مناسب برای بازوهای چاق

بهترین پیشنهاد لباس مناسب برای بازوهای چاق … این افراد باید به دنبال انتخاب لباس هایی باشند که بازوهای آنها را کوچکتر نمایش دهد تا خوش اندامتر به نظر آیند. ممکن است لباس هایی که یک فرد را جذاب و خوش اندام جلوه می دهند بر تن فردی دیگر زیبایی خاصی نداشته باشد.

لباس مناسب بازوهای چاق

لباس مناسب برای کسانی که میخواهند بازوهایشان لاغرتر نشان داده شود

پوشیدن لباس مناسب جثه و اندام خود هنری است که هر فرد شیک پوشی باید آن را بیاموزد. در انتخاب لباس باید به فرم بدن توجه داشته باشید زیرا اندام افراد با هم متفاوت است. بنابراین ممکن است لباس هایی که یک فرد را جذاب و خوش اندام جلوه می دهند بر تن فردی دیگر زیبایی خاصی نداشته باشد. افرادی با بازوهای چاق باید به دنبال انتخاب لباس هایی باشند که بازوهای آنها را کوچکتر نمایش دهد تا خوش اندام تر به نظر آیند.

اگر شما هم در زمره افراد با بازوهای پهن و بزرگ هستید و دوست دارید خوش اندام تر باشید،این مقاله را مطالعه کنید.

برای اینکه بازوهای شما باریک تر به نظر آید لباس یقه قایقی بپوشید که با پوشاندن قسمت شانه بازوها را بلندتر و باریک تر نشان می دهد درحالی لباس یقه هفت نگاه دیگران را به مرکز بدن می کشاند و شانه ها را پهن تر نشان می دهد.

لباس مناسب برای کسانی که میخواهند بازوهایشان لاغرتر نشان داده شود لباس های با آستین های سه ربع است، این نوع لباس دست های شما را لاغرتر نشان می دهد.

اگر بازوهای بزرگ و چاق دارید و مایل به پوشیدن لباس دکلته با یقه باز هستید لباس یقه بازی با بالاتنه چین دار همراه با تزئینات به شما توصیه می شود. از پوشیدن لباس یقه بازی که یقه تنگ دارد اجتناب کنید، چون چاق تر بودن بالاتنه را بیشتر در معرض دید قرار می دهد. در عوض لباس یقه بازی که بالاتنه چین دار همراه با تزئینات دارد کمتر بر چاقی بدن تاکید می شود. البته لباس یقه تنگ ساده در مقابل یقه چین دارد دست ها را پهن تر نشان می دهد.

برای لاغرتر نشان دادن بازوی خود از پوشیدن لباس هایی که قسمت شانه ها و آستین بدون درز است جدا خود داری کنید. این گونه لباس ها قسمت بالایی بدن تان را پهن تر از آن چیزی که واقعا هست نشان می دهد.

لباس بازوهای چاق

اصول انتخاب لباس برای افرادی که چاق هستند

اگر چاق هستید بلوز های با رنگ تیره و مات مثل مشکی، نیلی، بنفش و سبزه تیره و .. بپوشید، بلوزهای رنگ روشن شما را چاق تر نشان می دهد. برای اینکه ریز نقش و زیبا به نظر بیایید بهتر است از پیراهن و شلوار هم رنگ یا با رنگ های نزدیک به هم استفاده کنید و از پوشیدن پیراهن و شلوار با رنگ ها متضاد پرهیز کنید.برای پایین تنه از شلوار دم پا یا دامن بلند استفاده کنید و از پوشیدن دامن کوتاه و یا شلوارهای تنگ خودداری کنید.

لباس سایز خودتان که با برش های متفاوت خطای دید ایجاد می کنند بپوشید و هرگز لباس های سایز بزرگتر از اندامتان نپوشید. پوشیدن لباس هایی که بدون احساس تنگ بودن و بدون اینکه برآمدگی های بدن تان را نشان دهند مناسبتر است.به افراد با پهلو و پایین تنه چاق توصیه می شود دامن های پلیسه بپوشند و از پوشیدن دامن های راسته با با پارچه های نرم خودداری کنند.

اگر بلند قد هستید و بالای پای شما چاق است یک شلوار راسته با یک تونیک می تواند شما را جذاب و خوش اندام نشان دهد. پارچه لباس هم تاثیر به سزایی در کوچک یا بزرگ نشان دادن اندام شما دارد. اگر چاق هستید از پارچه های حریر، لطیف و ظریف با طرح های ساده نظیر گل های کوچک و اشکال هندسی ریز استفاده کنید و از پوشیدن لباس با پارچه های با تار و پود برجسته و بافت درشت بپرهیزید.

مدل یقه لباس خود را نیز با دقت انتخاب کنید. لباس های یقه هفت و قلبی بپوشید تا گردن را کشیده تر کرده و قسمت بالا تنه ظریف تر به نظر آید.یکی از اصول انتخاب لباس این است که در انتخاب زیور آلات خود نیز دقت کنند و از گردن بند و گوشواره های ظریف و بلند استفاده کنید. پوشیدن شال و رها کردن ان از دو طرف خطای دید ایجاد کرده و بالا تنه شما را ظریف تر نشان می دهد.

لباس برای بازوهای چاق

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …