خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / بهترین لباس مناسب برای بچه های چاق

بهترین لباس مناسب برای بچه های چاق

بهترین لباس مناسب برای بچه های چاق ، اینکه بدانیم چه لباسی را برای بچه ها انتخاب کنیم که مناسب آن ها باشد …از پوشیدن لباسهای خانمانه به دختربچه های چاق خودداری کنید…کودکانی کـه کمی چاق تر هستند نباید لباسهای خیلی تنگ و اندامی بپوشند و بچه هاي خیلی لاغر هم نباید خیلی گشاد پوش باشند…

لباس بچه

مدل لباس بچه های چاق

همیشه انتخاب لباس مناسب برای بچه های چاق از حساسیت زیادی برخوردار است.لباس بچه همواره تنوع رنگ و مدل و…. زیاد دارد.همیشه برای انتخاب لباس مناسب برای بچه ها باید به اندازه کافی دقت داشته باشیم.تا بتوانیم از لحاظ کیفیت ،اندازه و زیبایی بتوانیم بهترین لباس را برای بچه انتخاب کنیم.مدل لباسی که برای بچه انتخاب می کنیم باید با چهره او همخوانی داشته باشد  تا بچه از پوشیدن آن احساس آرامش کند.

افراد معمولا در انتخاب لباس برای بچه های چاق دچار مشکل می شوند . بخاطر اینکه لباس در سایز آنها کمتر موجود است و معمولا سایز آنها لباس برای افراد سن بالا است.به همین خاطر باید در انتخاب لباس آنها حساسیت  بیشتری داشته باشیم.

مدل لباس بچه های چاق باید کاملا بچه گانه باشد،از پوشاندن لباس سایز بزرگ که برای افراد بزرگتر است به بچه ها خودداری کنید هرچند که پیدا کردن لباس برای بچه های درشت هیکل سخت باشد.برای انتخاب همیشه سعی کنید به قسمت سایز بزرگ لباسها در لباس فروشی و نمایندگی مارکها سر بزنید.حتما برای آنها لباسی پیدا می کنید.

برای پوشاندن شکم بچه های چاق(دختر بچه ها)، از تیشرت و تاپ های بلند استفاده کنید. و همچنین برای آنها شلوارهایی بپوشید که در قسمت بالا چسپان باشد ولی در قسمت پایین گشادتر باشد

به هیچ وجه دامن کوتاه برای آنها نپوشید چرا که پوشیدن این دامن ها به نظر چاق ترشان می کند؛از دامنی استفاده کنید که حداقل تا زانوی آنها باشد.یا سعی کنید برای آنها دامن شلواری بپوشید که جایگزین خوبی برای دامن و شلوار می تواند باشد و نیز در آن احساس راحتی می کنند.

لباس مناسب برای بچه های چاق باید طوری باشد که در آن راحت باشند و آرامش داشته باشند.برای انتخاب لباس مناسب برای بچه های چاق باید طوری انتخاب کنید که برای پوشیدن و درآوردن آن اذیت نشوند. برای آنها لباسی که آستین باریک و قسمت سینه و کمر و پاها تنگ باشد انتخاب نکنید، این لباسها بدن آنها را چاق تر نشان می دهد و تقریبا نقص و اشکالات بدن آنها را نشان می دهد.

لباس مناسب بچه ها

 

در انتخاب رنگ لباس برای بچه های چاق به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

تحقیقات روان شناسی نشان داده است که  رنگ های قرمز، صورتی، نارنجی، زرد و آبی رنگ هایی هستند که بچه ها به آنها  علاقمند هستند.و برعکس این رنگها ،به  رنگ های خاکستری، قهوه ای، سیاه و سفید هیچ علاقه ای ندارند. به همین خاطر بهتر است لباس بچه را بیشتر در رنگهایی انتخاب کنید که به آنها علاقه دارند. رنگ ها بر اعصاب بچه ها تأثیر می گذارند؛ مثلا اگر رنگهایی مثل سیاه و خاکستری ، برای مدتی در معرض دید بچه ها باشند ممکن است آنها را عصبی کند.

به طور کلی رنگ‌های روشن، سایز بچه ها را از هر چقدر که هستند بزرگ‌تر نشان می دهد. پس برای انتخاب لباس مناسب برای بچه های چاق  به سراغ لباسهای دوخته شده از پارچه های سنگین ، مثل پارچه های پشمی،پارچه های بافتنی و چرمی نروید چرا که  این پارچه ها ، آنها را چاق تر جلوه می دهند.

لباس بچه های چاق

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …