خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / انتخاب کفش برای افراد کوتاه قد

انتخاب کفش برای افراد کوتاه قد

انتخاب کفش برای افراد کوتاه قد بر چه اساسی بایذ باشد ؟ مدل های به روز و مختلفی از کفش پاشنه بلند و بدون پاشنه وجود دارد که آگاهی از آنها و روش ست کردن آنها با لباس هایتان می تواند استایل شما را تغییر دهد.اگر اصول ست کردن کفش و لباس را بدانید و به درستی آن را انجام دهید، استایلی خواهید داشت جذاب و دوس داشتنی.

کفش افراد کوتاه قد

اندازه مناسب پاشنه برای استایل مناسب افراد قد کوتاه؟

فراموش نکنید که انتخاب کفش برای افراد کوتاه قد با پاشنه استاندارد، در گام اول تضمین کننده سلامتی و بعد مربوط به استایل و ظاهر است، اندازه پاشنه کفش ای که افراد کوتاه قد انتخاب می‌کند، می‌تواند قد فرد را بلندتر نشان دهد یا اینکه اثر عکس داشته و استایل فرد را بهم بریز، اما همه چیز به استایل فرد مربوط نمی‌شود.

همواره این نکته مهم را در خاطر داشته باشید که، همه‌ مدل های پاشنه بلند مناسب شما نیستند، و باید از قواعدی که مربوط به فرم و استایل خودتان هستند پیروی کنید. موقع انتخاب کفش، نیازی ندارد که حتما کفش پاشنه بلند انتخاب کنید، اگرچه بهترین راه حل برای افراد قد کوتاه است. اما فراموش نکنید که همه کفش های پاشنه بلند برای هر موقعیت و مراسمی نمی‌تواند مناسب باشد.

مدل های به روز و مختلفی در بازار وجود دارد که همگی آنها استاندارد نبوده و ممکن است به بدنتان آسیب جدی وآرد کنند، برای همین در هنگام خرید سعی کنید اصول کلی در این زمینه را رعایت کنید. پوشیدن کفش پاشنه بلند برای برخی از افراد یک نیاز جدی به شمار می آید، اگر فردی هستید قد کوتاه پیشنهاد می کنیم که از کفش های پاشنه بلنداستفاده کنید .

کفش پاشنه بلند در بازار عبارت است از:

  • مدل Kitten Heels
  • مدل پامپ Pumps
  • مدل Stilettos
  • مدل بند دور مچ Ankle Strap Heel
  • مدل پاشنه یکسره Wedge Heels

پوشیدن کفش با پاشنه های یک سره، پلتفرم و پاشنه چهارگوش می تواند بهترین راه حل برای افراد قد کوتاه باشد، تا قدی متناسب و استایل مناسب داشته باشید.

کفش برای قد کوتاه

باید و نبایدهای استفازه از کفش های مختلف در ست کردن با لباس؟

ست کردن لباس با کفش موضوعی مهم برای افراد خوش پوش است که با رعایت کردن چند نکته ساده اما مهم می توان به راحتی کفش هایتان را لباس تان ست کنید و در مراسمات و موقعیت های مختلف خوشتیپ باشید.اگر اصول ست کردن لباس با کفش را بدانید و به درستی آن را انجام دهید، استایلی خواهید داشت جذاب و دوس داشتنی اما اگر کفش هایتان با لباستان ست نباشد ظاهری شلخته خواهید شد.

برای اینکه کفش پاشنه بلندتان با لباستان ست شده و با استایل تان جلب توجه کنید نکاتی وجود دارد که توجه به آنها می تواند کمک تان کند تا زیبا به نظر برسید، در گام اول سعی کنید که کفش های ساده را با لباس طرح دارو و رنگی ست کنید، در گام بعدی و برعکس گام اول این بار کفش های طرح دار و رنگی را بهتر است با لباس های ساده ست کنید.

کفش مناسب قد کوتاه

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …