خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / انتخاب بهترین کلاه مناسب صورت گرد

انتخاب بهترین کلاه مناسب صورت گرد

انتخاب بهترین کلاه مناسب صورت گرد می تواند یکی از مهم ترین بخش ست شما باشد. با توجه به اینکه شما می توانید ست خود را با کلاه خود انجام دهید. هر فردی با هر شکلی از صورت خود می تواند کلاه مناسب خودش را با توجه به نیاز ظاهریش پیدا کند.

کلاه صورت گرد

کلاه مناسب برای صورت گرد

اگر صورت گرد دارید ، باید از کلاه هایی که با شکل بیضی است ، خودداری کنید. کلاه های فلاپی با پوششی نرم ، چهره شما را کامل تر و گرد تر نشان می دهند. کلاه های باینن همچنین بر گرد بودن و نرم بودن صورت شما بیش از حد تأکید می کند. به سراغ کلاه هایی بروید که بیشتر پوشیده از مو هایتان باشد. این سبک از کلاه با تاج بلند طول صورت شما را بیشتر نشان می دهد، و گرد بودن را متعادل می کند.

کلاه های دارای زوایا نیز برای صورت شما عالی به نظر می رسند زیرا طول بیشتری به ابعاد صورت شما می بخشد. فدورا و یا کلاه های یکپارچه را با زاویه های مختلف امتحان کنید.شما می توانید از کلاه فدورا و یا یک کلاه کوچک استفاده کنید. این چهره نیاز به یک زاویه غیر مستقیم دارد. برای همین بهتر است کلاه را با زاویه غیر مستقیم بر روی سر بگذارید تا گرد بودن سر را کمتر نمایان کند.

از کلاه های دور گرد هم دوری کنید ، زیرا می تواند بر گرد بودن صورت شما تأکید کند. برای اینکه زاویه بیشتری به چهره شما وارد شود ، عاقلانه است که یک کلاه با تاج بلند انتخاب کنید.هدف اصلی شما باید انتخاب کلاهی باشد که به منحرف کردن توجه افراد از گرد بودن صورت شما کمک کند. با کشیدن کلاه به جلو ، صورت شما گردی را از دست می دهد و تعریفی به شما می دهد.

کلاه مناسب

ست کردن کلاه با لباس

افرادی هستند که علاقه به گذاشتن کلاه و ست کردن آن با لباسشان هستند. معمولا این افراد توجه زیادی به تیپ و استایلشان دارند. همینطور افرادی هم هستند که فقط در مراسم های مهم و مجلس های رسمی از ست کردن کلاه و لباسشان استفاده می کنند.

کلاهی که لبه آن به طرف بالا خم شده است ، کلاه شاپو گفته می شود و در نوع خود بسیار رسمی می باشد. همینطور در قسمت بالای کلاه گودی وجود دارد.این نوع کلاه تنوع رنگی بسیار زیادی دارد. اما بخاطر رسمی بودن این کلاه بیشتر از رنگ های رسمی و تیره تر استفاده شده است. رنگ هایی مثل خاکستری ، طوسی ، سرمه ای و… . این کلاه دارای جنس های مختلفی است. برای هر فصل جنس های مختلفی ساخته شده. معمولا از جنس حصیری در فواصل تابستان و بهار و جنس پشمی در فواصل پاییز و زمستان استفاده شده است.به طور کلی می توان این نوع کلاه را با کت تک و شلوار پارچه ای ست کرد. همینطور می توانید در زیر کت خود جلیقه ای به رنگ کلاه بپوشید که کاملا تیپ شما را شیک می کند.

کلاه مناسب صورت گرد

انواع کلاه و انتخاب ان ها برا اساس فرم صورت

  • صورت بیضی

اگر صورت بلندی دارید ، باید از کلاه هایی استفاده کنید که به جای طول ، به عرض صورتتان را اضافه کنند. به عنوان مثال ، یک کلاه فلاپی با تاج عمیق زاویه ای افقی را به چهره شما ایجاد می کند. کلاه هایی که بر روی پیشانی شما قرار گرفته می شوند ، طول صورت شما را نیز کاهش می دهند.

  • صورت لوزی شکل

اگر صورتتان به شکل الماس هست ، در اطراف گونه ها و چشم هایتان عرض زیادی دارید و همچنین پیشانی و فک کوتاه تر و باریک تری دارید. هنگام انتخاب کلاه برای صورتتان ، باید کلاهی را پیدا کنید که طول بیشتری ایجاد می کند. سعی کنید مو های خود را به عقب بکشید و کلاه هایی را انتخاب کنید که دارای تاج هایی کم عمق هستند.

  • صورت مربعی شکل

کلاه های دایره ای را امتحان کنید. چهره شما برای ظاهرتان نیاز به کلاهی دارد که لبه های آن نرم باشد. تاج های لبه گرد این ویژگی را دارند ، ایجاد توهم قد و گرد برای صاف کردن چهره ای جعبه ای .برای آفتاب گرفتن ، کلاه شاپو مانندی انتخاب کنید ، که به شما حس زیبایی می دهد. از کلاه های کوچک و یا کلاه مربعی شکل استفاده نکنید. این دو نوع کلاه هر دو بر مربعی بودن صورت شما تأکید می کنند.

انتخاب بهترین کلاه

 

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …