خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / ارزان ترین البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید و توزیع بی واسطه

ارزان ترین البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید و توزیع بی واسطه

ارزان ترین البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید و توزیع بی واسطه آن از طریق این سایت ممکن شده است. خرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف در تهران و دریافت لیست قیمت لباس بیمارستانی تترون ترگال فلامنت و … از طریق شماره های سایت تماس بگیرید.

البسه یکبار مصرف

در خرید البسه یکبار مصرف بیمارستانی به این نکات توجه کنیم :

البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده، امروزه در صنعت نساجی بسیار گسترده شده است. البته استفاده از منسوجات در حیطه های مختلف، دارای چنان طیف وسیعی گردیده است که می توان به جرأت گفت تمام جنبه های زندگی ما بدون این که از آن ها استفاده کنیم، تقریباً نا ممکن است. در چند دهۀ اخیر استفاده از البسه یکبار مصرف بیمارستانی رو به افزایش بوده است.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی ، با توجه به تنوع فراوان و کاربردهای مختلفی که دارند، دارای نقش مهمی هم در صنعت نساجی و هم در بیمارستان ها دارند. از البسه یکبار مصرف بیمارستانی می توان به البسه جراحی، شامل گان، کلاه و ماسک، کاورهای جراحی شامل درب و لباس بیمار، البسۀ ضروری تخت مانند پتو، ملحفه و روبالشی، البسۀ محافظتی کادر بیمارستان و دیگر لباس های یکبار مصرف اشاره کرد.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده، با توجه به اهمیت فراوانی که دارند و از آن جایی که با شست و شوی البسۀ بیمارستانی، کیفیت آن ها به مرور کاهش پیدا می کند، باید به هنگام خرید نکات مهمی را در نظر گرفت تا بیشترین تأثیرات را بر روی سلامتی و نیز بهداشت بیمارستان بگذارد.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولیدی، می تواند هم جایگزین مناسبی برای البسه هایی که با قیمت بالاتر سریع کیفیت خود را از دست می دهند، باشد و هم درصد قابل توجهی از هزینه های ناشی از خریدن البسه دیگر بیمارستانی را کاهش دهد.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده که قرار است توسط مسئولین خرید بیمارستان تهیه شوند، باید دارای ویژگی های خاصی بوده و شما نیز هنگام تهیۀ البسه یکبار مصرف بیمارستانی ، باید نکات مهمی را در نظر بگیرید. یعنی البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولیدی باید بر اساس کاربردی که دارند، واجد شرایط خاصی باشند. قصد داریم به شما کمک کنیم و شما را راهنمایی کنیم تا با رعایت برخی نکات، البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید شدۀ مناسبی را تهیه کرده و از کیفیت و کارآیی بالای آن ها بهره مند شوید.

بنابراین، در خرید البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده، نکات مهم زیر را در نظر بگیرید:

 • البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده باید در برابر نفوذ آب و انواع مایعات مقاوم باشند. یعنی ضد آب باشند تا هیچ آب یا مایعی در آن ها جذب نشده و نفوذ نکند.
 • البسه یکبار مصرف باید در برابر آتش مقاوم باشند. یعنی غیر قابل اشتعال باشند.
 • این البسه باید در مقابل پارگی مقاوم باشند. یعنی البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولیدی، باید از جنسی باشند که آن قدر استحکام و مقاوم باشد که به راحتی پاره نشوند.
 • این البسه باید به راحتی قابل استفاده باشند. یعنی استفاده از آن ها، پیچیده نباشد و بتوان به سادگی از آن ها استفاده نمود.
 • باید دارای ظاهری زیبا و شیک باشند. باید به این نکته اشاره کرد که زیبایی البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده موجب تثبیت و حتی ارتقاء موقعیت اجتماعی افراد می شود و همچنین بر روی بیماران تأثیر مثبتی دارد.
 • باید در مقابل رشد و تکثیر میکروارگانیزم ها مقاومت داشته باشند.
 • باید با بدن و پوست بدن سازگار باشند و در اثر تماس با پوست بدن، ایجاد حساسیت نکنند.
 • نباید از جنسی تولید شوند که به مرور زمان مدام تولید پرز و کرک و غبار کنند.
 • باید در مقابل سایش مقاوم بوده و در اثر سایش یا اصطکاک آسیب نبینند.
 • ایجاد الکتریسیته ساکن نکنند.
 • غیر سمی باشند
 • باید از جنسی ساخته شوند که ناقل عامل یک بیماری واگیر دار نباشند.
 • و …

موارد فوق مهم ترین نکاتی است که باید هنگام خریداری البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده، آن ها را رعایت کرد. هر نوعی که کاربرد خاص خود را دارند، مانند کلاه یا ماسک، شدت و بالا یا پایین بودن برخی از نکاتی را که ذکر کریم را دارند.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی ، باید طوری ساخته شوند که ناقل عفونت نباشند. به عنوان مثال، با گسترش یک بیماری به نام ایدز و دیگر بیماری های عفونی مسری، البسه یکبار مصرف بیمارستانی باید حالت محافظتی بهداشتی (Protective Healthcare Garments) داشته باشند تا این بیماری های عفونی به بدن پرسنل درمانی بیمارستان منتقل نشود.

توزیع البسه یکبار مصرف

مواد اولیۀ البسه یکبار مصرف بیمارستانی

البسه یکبار مصرف باید دارای ویژگی هایی باشد که اشاره کردیم هنگام خرید به آن ها توجه داشته باشید. میزان اهمیت مواد اولیۀ البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولیدی به قدری زیاد است که اگر نیازها و انتظاراتی که از آن ها داریم را برآورده نکند، و دارای ویژگی های مذکور نباشد، می تواند به قیمت از دست دادن جان یک نفر تمام شود. فقط کافی است البسه یکبار مصرف خصوصیاتی که باید داشته باشد را دارا نباشد. آن گاه اگر حین یک عمل جراحی اگر عفونتی به یکی از پرسنل درمانی اتاق عمل سرایت کند، می تواند جان وی را به خطر اندازد.

بنابراین، مواد اولیۀ البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولیدی بسیار مهم است که چه باشد که البسه دارای خصوصیات یاد شده باشند. طبق گزارشی که اداره ایمنی و بهداشت حرفه ای آمریکا (OSHA) ارائه کرده است، در شرایط عادی و طی یک مدت زمان مشخص، البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولیدی باید از مواد اولیه ای ساخته شوند که ذره ای خون یا ترشحات خطرناک بیمار از آن عبور نکرده و با بدن پرسنل درمانی، مخصوصاً چشم ها، دهان و سایر اعضای بدن آنها، تماسی نداشته باشد.

لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده باید مطابق با استانداردهای AORN Standard, NFPA-99-1984 و DIN 13795 و همچنین دستورالعمل های کمیتۀ جراحان ایالات متحدۀ آمریکا باشد. همچنین تمامی آزمایشاتی که طبق استاندارد ES-21-1992 انجام می شود، مانند تست مقاومت در برابر خون، و طبق استاندارد های AATCC100 و AATCC147 مانند تست مقاوم بودن در مقابل رشد قارچ و کپک و تست رشد باکتری و بسیاری دیگر از تست ها، البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولیدی باید نتایج قبولی را داشته باشند. در غیر این صورت استاندارد نبوده و غیرقابل استفاده می باشند.

برای انتخاب و استفاده از مواد اولیۀ مناسب، ملزم به دقت بالا و استفاده از تخصص بالای کارشناسان در زمینه های مهندسی پزشکی، مهندسی نساجی و همچنین علوم پزشکی و پیرا پزشکی می باشد. چرا که فقط در این حالت است که ابتدا نیازها دقیقاً مشخص شده و سپس انتظارات کاربران می باشند، که مواد اولیه این البسه را مشخص می کند.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی

خرید و فروش بی واسطه و عمده البسه یکبار مصرف بیمارستانی

تجار ، بازرگانان و مسئولین خرید محترم برای سفارش و خرید انواع لباس یکبار مصرف به صورت عمده از طریق واتس آپ، تلگرام و یا شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی در ارتباط باشید.

 

 

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …