خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / البسه یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت صادراتی و قیمت مناسب

البسه یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت صادراتی و قیمت مناسب

البسه یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت صادراتی و قیمت مناسب ، انواع گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی ، لباس مریض بیمارستان و…. در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن…برای خرید البسه یکبار مصرف بیمارستانی و استعلام قیمت از طریق شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی ما در ارتباط باشید.

البسه یکبار مصرف

کیفیت لباس یکبار مصرف بیمارستانی به چه چیز هایی بستگی دارد؟

البسه یکبار مصرف بیمارستانی در حال حاضر به عنوان پرکاربردترین و مهم ترین تجهیزات مصرفی در بیمارستان ها و مراکز درمانی به شمار می آیند. این البسه دارای مدل های مختلفی بوده که از نظر کیفیت، کاربرد، رنگ و طرح با یکدیگر متفاوت می باشند. در این مقاله قصد داریم کیفیت لباس های یکبار مصرف بیمارستانی را مورد بررسی قرار داده و عوامل موثر بر کیفیت این البسه را ذکر نماییم. به طور کلی کیفیت انواع البسه یکبار مصرف به عوامل و فاکتور های مختلفی بستگی دارند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کیفیت و نوع پارچه
 2. کیفیت دوخت
 3. شرکت تولید کننده البسه
 4. شرکت تولید کننده پارچه البسه
 5. وزن و اندازه البسه

کیفیت لباس های یکبار مصرف بیمارستانی به تمامی این عوامل ذکر شده بستگی دارد و باید به آن ها توجه داشت. حال قصد داریم هر کدام از این موارد را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده و در رابطه با آن ها اطلاعاتی را ارائه نماییم.

 • کیفیت و نوع پارچه: کیفیت و نوع پارچه تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت و مرغوبیت انواع البسه یکبار مصرف دارد و مراکز درمانی باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشند. عمده پارچه هایی که در تولید مورد استفاده قرار می گیرند، پارچه های اسپان باند یا بی بافت نام دارند. کیفیت این پارچه ها بر دوام و مقاومت لباس بسیار تاثیر گذار بوده و لازم است بهترین کیفیت آن ها برای دوخت لباس های یکبار مصرف انتخاب شوند.
 • کیفیت دوخت: کیفیت دوخت نیز از دیگر عواملی بوده که بر کیفیت البسه یکبار مصرف بیمارستانی تاثیر گذار است. برخی از کارخانجات صنعتی از تجهیزات و ماشین آلات جدید و فوق پیشرفته برای دوخت انواع البسه بیمارستانی استفاده کرده تا کیفیت محصول نهایی را تا حد مطلوبی افزایش دهند.
 • شرکت تولید کننده البسه: برند و یا همان شرکت تولید کننده البسه از مهم ترین عوامل موثر بر کیفیت انواع البسه یکبار مصرف است. برند های زیادی در زمینه تولید فعالیت دارند ولی محصولات برخی از آن ها از کیفیت مطلوب و همچنین استاندارد های لازم برخوردار نمی باشند. بنابراین باید در انتخاب شرکت تولید کننده البسه بیمارستانی نیز دقت و توجه داشت.
 • شرکت تولید کننده پارچه البسه: اکثر تولید کنندگان لباس بیمارستانی همواره پارچه های مورد نیاز خود را از کارخانجات تولید پارچه تهیه می کنند. کارخانجات نساجی بسیار زیادی در زمینه تولید پارچه های اسپان باند فعالیت دارند و محصولات آن ها از نظر مشخصه های کیفی تفاوت هایی دارند که باید آن ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.
 • وزن و اندازه البسه: از جمله مشخصه های کمی برای البسه بیمارستانی یکبار مصرف می توان به وزن و اندازه اشاره کرد. این دو مشخصه نیز در صورتی که مطابق با استاندارد های تعیین شده نباشند، باعث کاهش کیفیت و همچنین دوام البسه خواهند شد.

لباس بیماستانی صادراتی

البسه یکبار مصرف بیمارستانی مخصوص چه کسانی است؟

شاید این سئوال برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد که لباس یکبار مصرف بیمارستانی مخصوص چه کسانی است. در پاسخ به این سئوال باید گفت که این البسه یکبار مصرف مخصوص بیماران و جراحان بوده که می توانند از آن ها استفاده کنند.

لباس های مخصوص بیمار عبارتند از:

 • گان کوتاه بدون آستین بیمار
 • گان کوتاه آستین کوتاه بیمار
 • گان بلند آستین بلند بیمار
 • لباس بیمار
 • شلوار بیمار
 • کلاه بیمار

لباس های مخصوص جراح نیز عبارتند از:

 • گان جراح
 • کلاه بند دار جراح
 • کلاه بدون بند جراح
 • پیشبند جراح
 • آستین جراح

تمامی این البسه مخصوص بیمار و جراح در وزن های مختلف و رنگ های متنوعی تولید و طراحی می شود. لباس های یکبار مصرف همواره از ورود میکروب ها، باکتری ها و ویروس ها به بدن جلوگیری خواهند کرد و همچنین کاملا با محیط زیست سازگاری دارند. به دلیل این که البسه یکبار مصرف برای صنعت پزشکی و به خصوص برای بیمار و جراح کاربرد دارند، باید طراحی و تولید آن ها کاملا متناسب با استاندارد های تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی باشد .

با توجه به این که البسه یکبار مصرف بیمارستانی مخصوص بیماران و جراحان است، می توان گفت از جمله پرمصرف ترین تجهیزات بیمارستانی به شمار می آیند و لازم است تا بیمارستان ها و مراکز درمانی حجم قابل توجهی از این البسه را در بازه های زمانی کوتاه مدت و یا بلند مدت خریداری کنند. تهیه البسه یکبار مصرف بیمار باید در سایز های متفاوت انجام گیرد و حتی لازم است برای کودکان نیز البسه مخصوص یکبار مصرف تهیه شود. البسه یکبار مصرف مخصوص جراحان نیز باید در سایز های مختلف و در طرح های مردانه و زنانه خریداری گردند.

لازم است این موضوع را نیز ذکر نماییم که تنوع البسه یکبار مصرف مخصوص بیمار و جراح از نظر رنگ، طرح و سایز بسیار وسیع و گسترده است. به همین دلیل نیز مراکز درمانی باید مدل ها و طرح های مختلف البسه یکبار مصرف را مشاهده و بررسی نموده و متناسب با نیاز خود از انواع مختلف البسه حجم مشخصی را خریداری کنند. در انتخاب رنگ البسه مخصوص بیماران خانم و آقا و همچنین کودکان نیز باید بسیار دقت کرده و با کارشناسان در این زمینه حتما مشورت کرد. برای انتخاب رنگ البسه جراح نیز استاندارد هایی وجود دارد که باید کاملا رعایت شوند.

البسه یکبار مصرف صادراتی

راهنمای خرید گان یکبار مصرف و لباس ایزوله با قیمت مناسب

قبل از خرید و تصمیم گیری باید تفاوت بین گان یکبار مصرف و لباس ایزوله را به شما بگوییم.گان یکبار مصرف مخصوص پزشکان ، بیماران است با این تفاوت که گان جراح یا همان گان پزشک در قسمت مچ دست کشبافت دوخته شده است که جراح در حین عمل ازادی بیشتری داشته باشد. تمامی لباس ها با استاندارد صادراتی تولید میشوند و دارای قد ۱۱۵ تا ۱۲۰ سانتی متر و پارچه های اسپان باند هستند.گرماژ ان ها نیز از ۳۸ تا ۴۰ گرم است.

مزایای گان ها :

 • راحتی پوشیدن و یا تعویض لباس
 • تنفس پذیری بالا
 • قدرت نفوذ پایین اب و قطرات خون
 • جلوگیری از الودگی به دلیل یکبار مصرف بودن

لباس ایزوله امروزه بسیار پرکاربرد است.به دلیل شیوع بیماری کرونا و نیازمندی بیمارستان ها به این نوع لباس ها ، بازرگانی صنعت و معدن اقدام به تولید لباس های یکسره بیمارستانی (لباس ایزوله) کرده تا نیاز کادر درمانی کشور عزیزمان برطرف شود.

این لباس ها که در سطوح مختلف تولید میشوند، در بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به فروش می رسند.اگر بخواهید جزئیات لباس های ایزوله را بدانید باید بگوویم که بهترین سطح این لباس ها برای بیمارستان ها و مراکزی که با بیماری های عفونی ارتباط مستقیم دارند سطح ۴ و سطح ۶ است. با این تفاوت که سطح ۶ در قسمت درزهای لباس با نوارهای اب بندی شده دوخته میشوند. هر دو لباس از جنس اسپان باند با لایه فیلم پلی اتیلنی تولید میشوند.این لباس ها یکسره با زیپ خود قفل شو و کلاه سر خود لباس است.

لباس ایزوله

فروش البسه یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی با قیمت مناسب

بازرگانان و تجار محترم برای سفارش ،خرید و استعلام قیمت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی از طریق شماره های سایت و یا واتس اپ با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس ایزوله

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی

نازلترین قیمت لباس ایزوله و خرید مستقیم از تولیدی در بازرگانی نوآوارن خانه صنعت و …