خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / آیا میدانید چه نوع لباسی برای پیاده روی مناسب است ؟

آیا میدانید چه نوع لباسی برای پیاده روی مناسب است ؟

آیا میدانید چه نوع لباسی برای پیاده روی مناسب است ؟ نحوه ست کردن رنگ های لباس برای پیاده روی را بدانیم..در فصول گرما و سرما باید لباس مناسب برای پیاده روی را بر تن کرد که باعث جلوگیری از آسیب به بدن فرد شود. همچنین در ،ست کردن تیپ لباس نیز باید نکاتی را در نظر گرفت.

لباس برای پیاده روی

چه لباسی برای پیاده روی کردن مناسب است؟

ورزش پیاده رویی به خاطر کم هزینه بودن و سهولت در انجام دادن ورزش و همچنین مناسب با هر سن و جنسی بسیار مورد استقبال عموم قرار می گیرد. در ورزش پیاده روی باید از لباس مناسب برای پیاده روی استفاده نمود؛ تا بدن فرد ورزشکار دچار آسیب نشود. لباس مناسب برای پیاده روی در هر فصل و در هر شرایط جوی فرق دارد و نباید این شرایط جوی شما را از ورزش کردن باز بدارد.

لباس مناسب برای پیاده روی در هوای سرد معمولا استفاده از دو لایه لباس است که در صورت احساس گرما در این شرایط جوی یک لایه را خارج نمایید. جنس لباس مناسب برای پیاده روی در فصل سرما در لایه ی زیرین باید به گونه ای باشد که تعریق شما را جذب کرده و موجب خنک شدن بدن شما شود (معمولا جنس لایه ی زیرین از نوع پنبه انتخاب می شود). لباس مناسب برای پیاده روی در لایه ی رویین معمولا همان کاپشن می باشد که شما را از عوامل بیرونی مانند باد و باران محفوظ می دارد، در بعضی موارد نیز لایه ی وسطین نیز استفاده می کنند که در بیشتر مواقع یک لباس پشمی می باشد. همچنین در لباس مناسب برای پیاده روی در فصل سرما از کلاه، روسری و دستکش نیز برای گرم نگه داشتن سر و دستان استفاده می شود.

در فصل گرما نیز، لباس مناسب  از کلاه آفتابی نقاب دار، عینک استفاده می شود و سعی کنید در این فصل از پارچه های روشن استفاده کنید تا نور خورشید را منعکس کند. در لباس مناسب برای پیاده روی حتما از پارچه های نخی استفاده کنید تا پوست شما عرق سوز نشود و تاولی بر روی سطح پوست ایجاد نشود.

همچنین نکته ای که در ایمنی لباس حائز اهمیت است این است که از لباس های منعکس کننده نور استفاده کنید تا در مواقع طلوع و غروب راننده ها، شما را ببینید. البته در بیشتر برند های ورزشی این نوار منعکس کننده لباس وجود دارد مانند: نوار موجود در کفش ها، کاپشن ها و در بعضی شلوارها یافت می شود. نکته ی دیگر استفاده از چراغ قوه های مه شکن است، که در موارد وجود مه از آن ها استفاده می شود.

لباس مناسب پیاده روی

نحوه ست کردن لباس ها در تیپ اسپرت

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد معتقد باشید که خوش تیپ بودن کاری بسیار سخت است اما نکته ی مورد توجه این است که ابتدا علاقه ی خود را مشخص کنید. تیپ اسپرت مناسب با هر سن و جنس است. برای ست کردن لباس اسپرت  باید به انتخاب رنگ انتخابی لباس توجه بسیاری شود و همچنین لباس اسپرتی که استفاده می کنید قابلیت ارتجاعی داشته باشد که در حین انجام فعالیت ورزشی راحتی را به شما بدهد. یکی از ست های لباس اسپرت دخترانه در هنگام ورزش و پیاده روی استفاده از شلوار و نیم تنه ی ورزشی است که علاوه بر زیبایی، راحتی نیز همراه خود دارد.

یکی از اصول ست کردن لباس استفاده از هارمونی رنگ هاست؛ مثلا در ست کردن لباس ها در تیپ اسپرت رنگ آبی، سبز و بنفش و همچنین رنگ قرمز، نارنجی و زرد با هم همخوانی دارند اما نور یکدیگر را به شدت کاهش می دهند بنابراین ست کردن این رنگ ها چندان چشمگیر نمی باشد. همچنین در ست کردن تیپ اسپرت اگر لباسی دارای چند رنگ بود بهتر است کفش یا کیف را با رنگی که بیشتر در لباس تکرار شده یا در لباس بیشتر است ست کنید.

همچنین در ست کردن تیپ اسپرت در کنار تمام رنگ ها، رنگ های سفید و مشکی به فراوانی یافت می شوند. که علاوه بر جذاب بودن، رنگی مناسب با تمام فصول هستند و رنگ سفید در کنار هر رنگی قرار گیرد باعث باز تر شدن رنگ های دیگر می شود و جلوه ی بیشتری به رنگ متضاد می دهد.

لباس پیاده روی

 

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888057
کارشناس فروش: 09031888052
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
ارتباط در واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

رنگ لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار

راهنمای انتخاب رنگ مناسب لباس کار . برای اینکه بتوانید از میان صدها نوع لباس …